Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiau, vargšas Rainiuškinas ir tavo vazonikai  :4u: 

Atsakyti

Labos,

Vilkra, smagu, kad namie. Linas!... trūksta žodžių... Apie akis nepatarsiu, bet jis ir taip ypatingas. :)

Šponkiuk, liūdna dėl Rainio. O Zaiza, nežinau net, ką pasakyti... Vėl buvo privarius pas sūnų. O šiaip wc reikalais dabar vaikšto tik į lauką. Už panaudotas pjuvenas ant obelų šaknų nepikta, bet va tos šiškos tarp pomidorų nekaip žiūrisi. :mad2:  Ir dar kaimynų šiltnamy apkasus įsirengė. Ir ką su ja tokia daryt? 
Pakartotinio šlapimo tyrimo nedariau, bet matau, kad Urinary HD vėl pirksiu... Beje, šlapimo tyrimas kristalų lyg ir nerodė, bet echoskopuotoja matė smėliuką. Tiesą sakant, net aš mačiau, kai parodė...

Atsakyti

laba,

Vilkra, namuose ir sienos gydo, Linukas :wub: 

Oi su tais myžniais...mano go Birbė panaši.... užeina keletą mėn nieko, o paskui šast ir bala...arba vienkartinė arba, kelias dienas iš eilės, bet ji tik ant grindų. O Fiffa šiknė... jau intestinalinis nepadeda, Šponkiuk gal pameni, ką ten rekomendavai?

Panos vienietės, o ką šeštadienį veiksit? jaučiu kad teks pačiai kašarus vežti.....

Atsakyti

Sveikos

Vilkra, smagu, kad tu jau manie. Gyk ir sveik. Linuikui norėtusi visko, kas iš natūralių medžiagų, t.y. jei sagutės, tai medinės. O ta mėlyna švarkelio plastmasinė? Jei taip, irgi keisčiau į medinę. Vienžo mano visiškai neprofesionaliom akiom Linukui tiktu būt visiškam natūralui :D

Rainui greičiau tą ešerichiją išvyt.

Mano karalievos kaip visad, karingai nusiteikusios :D. Vakar Bela nuo savo draskyklės net nusivertė, nes laabai magėjo pažiūrėt kur ten ta Spurga spurgina. O kadangi žiūrima buvo gulint ant nugaros ir nusvėrus savo snapą per draskyklės kraštą, tai ir gavosi keberiokšt. Spurga iš netikėtumo, kad dangus griūva pašoko porą metrų viršun. Vienžo buvo labai juokinga :D

Atsakyti

laba,

Vilkra, namuose ir sienos gydo, Linukas :wub:

Oi su tais myžniais...mano go Birbė panaši.... užeina keletą mėn nieko, o paskui šast ir bala...arba vienkartinė arba, kelias dienas iš eilės, bet ji tik ant grindų. O Fiffa šiknė... jau intestinalinis nepadeda, Šponkiuk gal pameni, ką ten rekomendavai?

Panos vienietės, o ką šeštadienį veiksit? jaučiu kad teks pačiai kašarus vežti.....

Diinka, jei čia kalba apie maniškes dėl normalų vidurių ir kailio, tai maitinu RC Digestive care. Nepatikėsite, Hipė neturi nei vienos sąvėlos. O šukuoju gal kartą per 1-2savaites.

Šeštadieni kaip ir namuose, tik nebūsiu 10:00-12:30 namuose, bet jei kas MB bus.

Atsakyti

Šeštadienį ir aš namuos, jei ką   :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Dinka, aš šeštadienį namie būsiu iki maždaug 12 valandos, po to važiuoju draugę sveikinti. 

Atsakyti

Viską skaitau... Atostogauju labanakt

1505d8a653b0.jpg

5921b14e54a3.jpg51af8d6af73f.jpg

Atsakyti

Sveikos. 

Azu brolius gražolius parodė. 👍 

Diinka, mes savaitgaliui prie jūros trauksime. 

Šponkiuk, sėkmės Rainio gydyme. Čijos šlapime vis kraujo randa, nors jokių kitų požymių nėra, šlapinasi normaliai . Šlapimo pasėlyje nieko neišaugo. Veterinarė stebėjosi, kaip steriliai paėmiau, kad net aplinkos mikro neaugo. Tada paėmė žarnyno bakteriologinį, ką tik paskambino, kad nieko labai specifiško, auga e.colli, strepto ir stafilokokai. Sako, spėjama, kad jų vis tik gali ir šlapimo pūslėje būt. Trijulė gan atspari antibiotikams, tik 2 stiprios antibų rūšys veikia. Tai gers Čija 14 dienų tabletes ir žiūrėsim, ar po to dar rasim kraujo šlapime. Nes echo nieko mechaniško ( smėlio ar akmenų) nerodo. 

Atsakyti

"Ką sakai? Koks dar Linas? Kokia fotosesija? Aš čia dabar kaitinsiuosi.. O tu palauk, kol saulė nusisuks"

33245655_1221153284687209_12736797371090

Atsakyti

Trišė su Linu kaip puikiai pozuoja net liežuvius iškišę ( Lino iškištą liežuvį aš įsivaizduoju).  :P 

Rapolas šiandien man skundžiasi : " Tavo katė sumąstė, kaip vėl apipūkinti mano kėdę." Nustebusi klausiu, kaip, nes kailio mėtymo profilaktikai kėdė po Rapolo panaudojimo uždengiama rankšluosčiu. Rapolas sako, eik pati pažiūrėk. Tai štai kaip radau katę su visais įkalčiais :

BEC65_E2_E-3_C14-4_AB9-8425-6080_E41_A0_

Atsakyti

Pasiėmiau Čijos vaistus iš veterinarės. Dar pasvarstymai dėl to kraujo šlapime. Sako, stresas gali iššaukti. Bet, kad ta mūsų Čija kaip inkstas taukuose gyvena. Ne kiekvienas vaikas Lietuvoje tiek aktyvaus dėmesio ir kokybiškos priežiūros gauna, kaip šita šunė.  :rolleyes: Bet tada prisiminiau fejerverkų ( žiemą) ir griaustinių ( vasarą) fobijas. Man rodos, ji sugeba išgirsti kažkur Bezdonyse griaudžiant ir susinervinti. Tikrai stipriai stresuoja. Pabandysiu žolelinius raminamuosius dar prie antibiotikų šalia pagirdyti.

Šponkiuk, o kodėl Rainys stresuoja?  

Atsakyti