Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiau, o po antibiotikų geras šlapimss buvo? Nes  Pedrui ir Runciui kažkada neužtekdavo antibų savaitės

Atsakyti

Erendira, taip buvo geras. Ir tada kol gavo antibus wc reikalai buvo geri.

Atsakyti

Sveikos , mergytės :4u: Viską skaitau, viską žinau, ale parašyti neturiu laiko.Keistai čia išeina.Regis atostogos, o laiko visai trūksta, visur pabėgomis, visur kūliais.

Vilkra, džiaugiuosi kartu su tavimi :oro_buckis:Sveik, nepasiduok. :victory2:

Diinkinių noriu, pasiilgau visų, bandysiu derintis prie daugumos

.Visoms gero savaitės viduriuko. :4u: 

Atsakyti

Sveikos merginos- ačiū už palinkėjimus. Va kokią istoriją papasakosiu:

Na kai sužinojau, kad gresia operacija- pasakiau vyrui, dukrom dar ne. na patapau jautri, pikta. supratau, kad savo elgesiį bent dičkei reikia paaiškinti- pasakiau. kad gulsiuosi į ligoninę - O ji taip garsiai "Mama, tu LAUKIESI????'. na aš atsakau, kad ne,. bet čia vyresnėlės šūksnį išgirdusi įlekia švytinti mažoji- "Mama, tu pagimdysi BROLIUKĄ????!!!" na kažkaip pasakiau be smulkmenų, kad broliuko tai nebus, kad reikalinga operacija- be jokių smulkmenų. Vyresnėlei vėliau -+ paaiškinau, bet kas tiksliai ji nelabai žino- mano, kad tik miomas pašalino. tai va ir tuo metu mano galvoj šovė mintis - Turiu senų senų  ( vyro senelės palikimas) rankomis verptų lininių siūlų. Niekaip neradau jiems pritaikymo. Na toks TIKRAS naminis linas-  aštrus, sukrus, nevienodos spalvos, ne vienodo storumo. pasiėmiau į ligoninė ir ten, gimė LINAS. Visas personalas buvo sužavėtas. Vienas iš tų mano darbelių, kuriais patenkitna100 proc esu ir pati- taigi , iš ligoninės parsivežiau "broliuką". dabar tik suku galvą - ką su akimis daryti- siuvinėti nenoriu- tikrai  sugadinčiau.. Laukiu patarimų dėl akių.33161906_1220308858104985_17177390000027

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Vilkra, puikiai pasiterapinai (aš taip vadinu rankdarbius kruopščiuosius) :super:

Aš akytėms rinkčiaus sagutes. o šiaip, dar eičiau į google su paieškomis crochet doll, poupée crochet ir ieškočiau įkvėpimo  :rolleyes: 

Dėl Dinkinių ir aš galiu derintis  :4u: 

Ir ropščiuosi traktoriunnn  :D 

Atsakyti

Labas rytas,

Vilkra  :didis:​ 

Atsakyti
Vilkra 4u.gif
Man, asmeniškai, labai patinka santoro gorjuss dolls lėlių stilius (kai emocijas susigalvoji ar palieki kaip paslaptį). Arba akys gali būti tiesiog užmerktos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 23 gegužės 2018 - 10:10

Vilkra 4u.gif
Man, asmeniškai, labai patinka santoro gorjuss dolls lėlių stilius (kai emocijas susigalvoji ar palieki kaip paslaptį). Arba akys gali būti tiesiog užmerktos. ax.gif

man irgi tas stilius patinka, bet akyčių vis tiek reikia. Nosies ir burnos nedarysiu.. dėl plaukiukų dar abejoju, nebent trumpučius ir šviesius..

Atsakyti

Aha, ir aš mėgstu, kai galima sugalvoti lėlės emocijas  :rolleyes: 

Su plaukiukais irgi vargelis, beje... arba daug kuistis, arba nunerti "peruką"  :hmm:​ 

Atsakyti

Aha, ir aš mėgstu, kai galima sugalvoti lėlės emocijas  :rolleyes:

Su plaukiukais irgi vargelis, beje... arba daug kuistis, arba nunerti "peruką"  :hmm:​ 

 daug kuistis- laiko tai iki valiai turiu.. :D

Atsakyti

 daug kuistis- laiko tai iki valiai turiu.. :D

man daug laiko ne visada sutampa su noru daug kuistis  :D​ 

Atsakyti

Linas gavosi gražus :)

Rainys vėl turi uždegimą. Atėjo rezultatai ir ankstesnio bakterologinio tyrimo. Turim escherichia coli bakteriją. Gavo dviejų rūšių vaistų. Bet tikėtina, kad jam atsinaujina nuo streso. Neaišku ar kada  normaliai ir pagysim.

Atsakyti