Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Aš tiesiog privalau moliūgų sriubai pasirsšyti, nes reikia knygą pristatyt  :D​ 

Atsakyti

Azu - atostogai buvo biškį aukštyn kojom  :D  paridyk dar brolių šaunuolių  :)  bais pasiilgom  :wub: 

Atsakyti

Magnuna, kaip gaila, kad negalėsi.  :unsure:

  Erendira, valio!  :D 

Azu atvirkščiai. Bet tai kaip ta suknelė ant galvos neužvirtusi prieš visus fizikos dėsnius teisingai guli.   :hihihi: papasakok, kaip katinai elgėsi tave grįžusią pamatę. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 13 rugsėjo 2018 - 22:37

Sveikos penktadienio rytą :4u: Azu,įkūnijai posakį eina galvom :victory2:Ką tau rudžiai sakė, ar mielai priėmė?

Aist, jei bus nesunku man moliūgų sriubos receptuko reikia.Daug jų yra, kelis net esu išbandžiusi,bet rūpi ką naujo išbandyti.Juo labiau,kad kaime kaimynų močiutė personaliai  man augina moliūgą :essen:

Atsakyti

Rytiniai padėjėjai

20180914_062756.jpg

Aist - man prašom sekmadienį į ekskursiją sriubos lėkštutę  :D  :P​ 

Atsakyti

Labas rytas,

Gielux, man atrodo, Diabolessa nenori būti išgelbėta. :unsure: Neįsivaizduoju, kaip tokią sugaudyt.

Grikelio gerumas ir minkštumas :wub: 

Ryžikai seniai matyti :super: 

Ir visi kiti šaunuoliai :clap: 

Uoj kaip norėčiau tos Aist moliūgienės! O dar labiau tai sumerkti pirštus į Čijos garbanėles. :D 

Erendira, tremtis kaip tremtis, reikia viską išmokti daryti iš naujo - ir tas per vieną dieną nesigauna. Kaip nors :)

Atsakyti

Lapyna, va tau :4u:Svarbu,kad visa šeima kartu,kad visi esate sveiki.O ir su dabartinėmis technologijomis visai nesijaučia,kad tu kažkur toli, toli.O kaip pati mažiausioji lėliukė auga?

Atsakyti

Oj ryzikai prieme mane puikiai ypac Toras miegojo su manim su mano MB virs galvu salia ir visaip kaip maivesi. Aisku prie MB tik po paros priprato bet kaip sakiau jam testą katinu praejo puikai vadinasi geras ir tinkamas zmogus.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 14 rugsėjo 2018 - 07:36

Gyvūnų testas yra pats tinkamiausias.Kaip sako- vaiko ir šuns neapgausi.Džiaugiuosi už tave friends.gif

Atsakyti

As irgi tos pačios nuomones ir MB zinojo sake o ka mesi mane jei katinai nepriims? 😂😂😂 O Vincas isvis nuo pirmos minutes i ji trynesi

Atsakyti

Azu, šaunu :super:

Namuky-atvirkštuky ir mes su Rut buvom  :) 

Magnun, šaunuolė, kad užsakei ekskursiją, tema bus staigmena?  :rolleyes: 

Ais, o kas tinka prie moliūgų sriubos?

Atsakyti

Tema bus bendro pobūdžio, istoriniai faktai, įdomybės, žodžiu visko po biškį. 

Atsakyti