Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Aist - kaip šaunu  :4u:  visus tuos produktus idėk į vakuminius maišelius, apvyniok folija ir pridėk raštelius "šiuose paketuose yra ne tai ką jūs matote" čia tiems kas prie tų aparatų kur bagažą skanuoja sėdi  :)  gero skrydžio ryt ir džiugių akimirkų  :4u:​ 

Atsakyti

Aist, ui kaip faina. Gero skrydžio ir gero pasibūvimo!

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Aist, geros kelionės ir smagaus laiko su vyresnėliu  :4u: 

Pas mane ketvirtadienį Rut atvažiuoja  :wub: 

Ir dar apturėjau vakar vakare naujokę ir Grindos (iš po variklio gaubto iškrapštytą), vėl turiu rūsio kvartirantę :)

O čia  mano vasarinė globotinė, kur buvo perkąsta ausiuke, va kokia carievna išaugo :wub:​ 

46468515-10161027271295006-3185126593999

Atsakyti

Vau kokia carievna  :wub:  :wub:  nai nai  :wub: 

Ir džiugu, kad Rut aplankys - jaukaus pasibuvimo kartu

Na ir žinoma lauktume kvartirantės nuotraukos, ar labai baikšti?

Palydėtuvės į darbą

20181116-060642.jpg

Mam, šiandien penktadienis, neužtruk darbe ilgai

20181116-060618.jpg

Atsakyti

Labukas,

ir iš kur tie katinai žino kada turim išeiti ir kada grįžti  :hmm:  vakar truputį užsilaikiau iš po darbo, tai kai grįžau taip kniauksėjo mane bardama..... o vyras sakė, kad ir jį barė, nes manęs dar nebuvo....  :rolleyes:   

O apibarus miegojo ant kelių žemyn galva

25k4ju0.jpg

Aist ir Erendira, smagaus pasibuvimo su vaikučiais  :wub: 

Atsakyti

Magnun, dar drovoka mažytė, guli guoliuky susirangiusi, bet glostoma murkia, o vakar net pivuką išvertė. Feliksinio tipo, tik snukiukas visas juodas  :rolleyes: 

Kruopcė kad susirūpinusi  :wub:​ 

Atsakyti

Lauksim tuomet kol mažulka drovumą nusimes  :4u: 

Kruopa irgi barasi kai vėliau namo grįžtu  :)  ir kuo vėliau pareinu tuo labiau mane bara  :)​ 

Atsakyti

Aš mamkos nebaru

20181116-051741.jpg

Bet norėčiau, kad mamka visalaik namie būtų

20181116-051803.jpg

Atsakyti
Kaip suprantu Aist jauduliuką 4u.gif
Taip ir įsivaizduoju kaip oro uoste sulaido "išprotėjusią mamą" su visais blynais ir cepelinais hihihi.gif

Aist ir Erendirai gero pasibuvimo su savo mažėliais 4u.gif

Mėta manęs nebara, kartais net nesiteikia subinės nuo kėdės pakelti. Bet jeigu per pietus negavo guliašo, tai tada jooo, pavaro labai aiškiai ir garsiai, ką jinai apie tai galvoja biggrin.gif

Erendira, kokia graži tavo buvusi nuomininkė, taikrai, kad carevna wub.gif
Atsakyti

Parėjau namo vėliau. Radau namie hm... instaliaciją... ir menininkė su džiaugsmu ketino pademonstruoti visus tos instaliacijos privalumus, bet aš skubiai suvyniojau instaliaciją į jos pirmykštę būseną kol jos visai nesuinstaliavo raina pipsė  :)  

20181116-192752.jpg

Atsakyti

Magnunai užuojauta, bet žvengiau balsu.

Šiandien dar kartą sužinojau,kas namie vadas. :angel_not: Kol buvau negrįžus iš darbo, šunys nelietė maisto,katinai nėjo namo.Niekaip mama nepriprašė.O kai parėjau,kaip mat subėgo katinai, pradėjo kaulyti vakarienės, šunų dubenėliai po penkių minučių pradėjo rodyti dugnus.Na ir kojinės vienos nerandu, niekas neprisipažįsta.Nors nujaučiu kas kaltininkas,klausiau, sakė neėmė, ir net nematė. :hmm:

Gerų pasibuvimų su vaikučiais :4u:

Tikrai Erendiros rainiukė į prabangią katę išaugo :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 16 lapkričio 2018 - 21:00

Ech, šiandien šeštadienis  :) 

20181117-101830.jpg

20181117-101821.jpg

20181117-101753.jpg

20181117-101748.jpg

20181117-101729.jpg

Atsakyti