Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labas rytas :4u: Kaip visada iš pat ryto dozė pozityvo :wub: Mažas rainas kamuoliukas šitiek judesio įnešė į namus

.Kaip šikšnosparniui baigėsi?Ko jo bijoti?Gražus juk, truputuką į peliukę panašus :hmm:

Atsakyti

Sveikos Darbštuolė Juma :) Lisitėja, žinok gyvai ir iš arti pobaisis tas šikšnosparnis, tik kad su kailiu, o snukelis brrrrrr.  Atėjo vyras išsijuokė, sakė kaip aš toj biologijoj mokiausiu :D ir dar sakė, keista, kad nepasilikau jo laikyt namie :D

Vyras tik ką mane pribaigė. Klausia, o šikšnosparniai Kikoj parduodami? Sako, aš tau padovanočiau kalėdom :D vienžo visa šeima dabar tyčiosis 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 15 lapkričio 2018 - 08:38

Labas rytas, kaip tik ryte FB užmačiau video apie šikšnosparnius ir nusiunčiau vyrui, kad gal auginam kokį :D

https://www.facebook...64264390374894/

Atsakyti

Šponkiuk, gal nereikia, a?

Atsakyti

Auginčiau šikšnosparnį mielai.Gražus gi padaras,šiltas, tai ne šliužas koks.

Esu glosčiusi mažiuką, pelės dydžio šikšnosparniuką.Taip keista buvo liesti tas šiltas plėves.Kai dabar pagalvoju, gerai,kad man jis neįkando, o tai būtų tekę skiepytis nuo pasiučio.

Atsakyti

Nieko nežinau apie jokius mielus šiknosparius, pas mane vakar buvo gero gandro dydžio kraugerys, norėjęs suėst visus :B Išleido vyras jį per langą, sakė nuskrido, tai gal neapkramtė Spurga jo labai.

O va drąsuolė Bela visai jo bijojo, jai buvo įdomu kas čia toks, bet visą bardaką stebėjo iš tolo. O aš, gėda prisipažint, bet spiegiau klaikiai :D O baikštuolė Spurgytė, kuri neužšoka ant virtuvinės spintelės, pašokdavo žiauriai aukštai ir jį numušinėjo vis, kol vyresnioji jos nepagavo  :blink:

Pas mane vorų baimė ir žiurkių. Žiurkėnai, jūros kiaulytės viskas ok, o va žiurkės negalėčiau paiimt į rankas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 15 lapkričio 2018 - 13:06
Gielux, pas tave labai linksma gyventi hihihi.gif
Bet tai iš kur vidury miesto šikšnosparniai? hmm.gif

Magnuna, koks geras kadras su galvos sukiojimu bigsmile.gif
Mėta irgi pagrindinė mezgėja pas mane. Gaudo ir siūlus ir virbalus smile.gif
Atsakyti

c8e619d2d2dd.jpgĮdomu kuris čia odigą pametė? :hmm:

Atsakyti

Žiū, pelikė betupinti

20181115-060520.jpg

Capt ir pelikė jau begulinti

20181115-060522.jpg

Už tos pūkuotos oranžinės uodegikės irgi būtų galima capt  :)​ 

Atsakyti

Aš jum tuo captelėsiu už odigos,net minčių neturėkit. :rolleyes:

 

d3ea7b774409.jpg Juma medžioklinė,įgūdžius gerus turi. :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 15 lapkričio 2018 - 19:15

Merginos, aš tokia susijaudinusi - po 3 mėnesių išsiskyrimo rytoj apkabinsiu savo vyresnėlį.  :clap:  kaži, leis man rankiniame bagaže vežti varškės, juodos duonos, sviesto, lietinių blynų, žemaičių blynų, cepelinų ir plovo.  :hihihi: 

Atsakyti

Aist,kaip aš suprantu tavo jaudulį. :ax:

Su tokiu bagažu, gal iš karto krovininį lėktuvą samdykis?

Atsakyti