Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Buvo fantastiška diena  :4u:  kelias buvo geras ir mums pasirodė, kad iki Kauno labai greitai atvažiavom, nors važiavom saugiai neskubėdamos. Atvaūiavuzios sėdom prie stalo su namų šeimininkais

20190119-134331.jpg

20190119-132112.jpg

20190119-140807.jpg

20190119-145230.jpg

Ėjom į kiemą žiūrėti kai verda pagrindinis dienos patiekalas

20190119-141344.jpg

Kurį Tomas gamino ant labai novatoriškos "viryklės"

20190119-141354.jpg

Troškinys buvo tiesiog dieviškas

20190119-141544.jpg

Paskui sukritom į kubilą ir pliuškenomės užsigerdamos karštu vynu. Nuotraukos iš kubilo ne mano telefone, man rodos Erendira fotografavo  :)  tai lauksim dar nuotraukų

Ačiū Diinkai su Tomu už šiltą kaip visada kad būna priėmimą, už troškinį ir karštą vyną. Ačiū visoms už smagią kompaniją, ypatingas ačiū Erendirai už saugų nugabenimą ir pargabenimą  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Vilkra, neliūdėk, atsistatys, tik neaišku, kiek. Tas dalykas, greičiausia užleistas. B 12 vitamino kiekį pasidaryk kraujyje.

 na pagal idėją- gydymą pradėjom po paros nuo klausos praradimo.. kaip ir neužleidau.. bet kas ten darėsi iki tol- ir kiek laiko tai vyko- nebesužinosiu.. Klausa jau grįžta. Šiandien jau girdžiu VISKA- o ne padrikus garsus. Tyliau, nei normaliai-bet girdžiu. tai viltis grįžta. O B grupę leidžia į sėdimąją.. Plečiančiuosius į veną.. O apie tai kiek ir ko suryju ryte tablečių pavidale patylėsiu.. Bet padeda. ir tai pakelia nuotrauką. Beje- katės šildo man ne ausis ar galvą- o užupalį.. (injekcijų vietas)

Atsakyti

Ačiū Erendirai ir Magnunai už nuvežimą ir parvežimą.  :4u:  :4u:  :4u: 

Ačiū Diinkai ir Tomui už vaišingumą ( autokorektas bandė taisyti į vaisingumą, laiku pastebėjau). :4u:  :4u:  :4u:  

Troškinys ant degančio kelmo buvo ne tik didžiai gardus, bet ir pats gaminimo procesas labai jaukiai žiūrėjosi. Na, beveik Valpurgijos raganų susitikimą priminė, o ir truputį juoda katė Vilma ten teisingai ratais burdama ėjo.  :D 

Pilnaties šviesoje maudynės kubile vyko itin romantiškai. Įkaitome, atsipalaidavome, pasikalbėjome. Ištraukusios iš vandens termometrą neskubėdamos tikrinome, kokia čia ta temperatūra, kad visoms komfortas. Kiekvienai žiūrint termometro rodmenys atrodė vis skirtingi. Lyg ir 37? Ne ne, matau - 35. Chmmm, negali būti, 35 jau būtų per šalta,- kažkuri nusistebi. Tai gal jūs įmeskite tą termometrą atgal į vandenį,- Erendiros protingas balsas palydimas juoku.  :laugh: 

58-EE22-B3-1-D88-4375-B844-3-A3-A3-B911-

B28678-D7-D9-C2-4-AB9-9-C35-6-AD19-D7-A6

6-F421873-3954-4755-A8-E9-FE6-F050-EDADE

494993-A6-4-A6-B-465-E-A243-8161335-D22-

Atsakyti

Labas rytas :4u: Ačiū mergytės už pozityvo dozę.Kaip aš džiaugiuosi kartu su jumis,atrodo kaip kartu pabuvau.Tomo viryklė gerulė :wub: Net sudomino,gal ir man tokios reikia?Turiu viltį,kad dar ne kartą susibėgsim, ir man prie jūsų pavyks prisijungti

.O dabar pas mus pūga kilo,nesuprasi ar sniegas ar lietus sūkuriais eina. :hmm:

Atsakyti

Ačiū, mielosios, už kompaniją, ačiū Dianai ir Tomui už svetingumą  :4u: 

Mauduolės  :) 

20190119-165801.jpg

Ir su viena nemauduole  :D 

20190119-171856.jpg

Atsakyti

Matau merginos smagiai pasibuvo. 

O mes su vyru smagiai pasivaikščiojom po apylinkes ir pamaniau, kad gal kada kas norėtų prisijungti. Gaunasi apie 9km  :hmm: 

20190120-113309-01.jpg

20190120-111410-01.jpg

Atsakyti
Oi mergaites kaip man pavydu ta katila ir jusu draugija matyti 4u.gif Jus tokios nuostabios - su kuriom tik teko asmeniskai susidurti - nors prie sirdies dek biggrin.gif
Deja, siuo metu niekaip negaliu sau leisti tokiu pramogu.......na gal kazkada, kai bus lengviau, kai galesiu gyvenima planuoti ne vienos dienos atstumu, kai bus ramiau ant sirdies........

Bet cia su jumis tai draugausiu biggrin.gif
Linkejimai nuo Dulkes smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labas rytas :4u: Kas jau atsikėlę,pažvelkit į dangų, transliuoja įspūdingą mėnulio užtemimą.Tik dabar per patį įdomumą debesys užslinko.

Dulkė maišiukinė :P

Mažule, susibėgsim dar ne kartą,neliūdėk.O gal tu iš mano pusės?Iš Rytų Lietuvos?Važiuotumėme kartu.

Atsakyti

Laba rytą  :4u: 

Gyvenimas aukštybėse

20190119-073525.jpg

Kai norisi ramybės

20190119-073529.jpg

Ir norisi pabūti ten, kur nepasiekia raina išdykėlė

20190119-073517.jpg

Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif

Ačiū už nuotraukas. Ech smagu gi jums buvo.
Mauduolės fainuolės biggrin.gif Erendira, o kodėl tu iškritai iš bendro konteksto?

Mažule, būtų smagu susipažinti. Prisijunk kai tik galėsi mirksiukas.gif
O Dulkė dar viena maišelių gerbėja hihihi.gif

Kur reikės Grikiui su Kruopa dėtis kai mažoji teroristė tiek užaugs, kad pasieks juos ir palubėj? hmm.gif
Atsakyti

Mažoji teroristė greičiausiai jau priaugo tiek, kad pajėgtų užšokti ant stalviršio, bet vis dar nesusivokia pabandyti ir toliau kabarojasi stalčių rankenėlėmis kaip kopėčiomis  :)  aš jai nieko ir nesakau  :) tegul ir nesiskubina šokinėti 

Atsakyti

Labas rytas :4u: Kas jau atsikėlę,pažvelkit į dangų, transliuoja įspūdingą mėnulio užtemimą.Tik dabar per patį įdomumą debesys užslinko.

Laukiau jau nuo vakar užtemimo. Pasiruošiau fotoaparatą, nes 6h dar turėjo buti giedra. Atsikeliau ir fig, Vilnius aptrauktas debesimis ir mėnulio nematyt :( Kiek žinau buvo Lietuvoj vietų, kur buvo giedra ir spėjo žmonės pamatyt. 

Atsakyti