Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Mudu - kaip išmiegojo mažoji?

Zundyte - ačiū už atkeliavusį Velykinį sveikinimą  :4u:  labai geras jausmas rasti pašto dėžutėje atvirutę  :)  ir ačiū, mieloji, už gražius žodžius  :4u:​ 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Magnuna @ 2019 04 25, 08:13)
<p>Mudu - kaip išmiegojo mažoji?</p>

Ačiū kad teiraujiesi bigsmile.gif ,nu žinok 3k ptfiu,pabudo tik kartelį 1val ,baisiai reikalas prispyrė,šiltutė,bet toooli gražu jau nedeganti buvo ir iki šiol miega.Nesiblaškė,kaip praitas naktis.



Atsakyti

Sveikos, merginos! 

Linkėjimai iš Azerbaidžano. Noriu ir aš su Lapyna pasimatyti. 😉

Čia internetas nenuspėjamas, tai papasakosiu ir foto parodysiu grįžusi. Dabar tik su Šponkiuku - tobuliausia Ainu aukle - per messengerį susirašome. 

Sveikatos sergantiems. 

Atsakyti

negalėjau nepasidalinti, labai patiko

57726511-2800000816707170-73869222152597

Atsakyti

Žiurint į Šponkiaus paveiksliuką supratau, kad šiandien valgiau ladus:D

Atsakyti

Šponkuti -  :D  :D  :D  uoj kaip patiko  :D 

Beje , vakar grįžusi aptikau, kad meninės išraiškos priemonė buvo palikta meninkei pasiekiamoje vietoje bet matyt vakar meninkei nebuvo įkvėpimo kurti meną - parėjusi neradau jokių kūrybos pėdsakų  :)  šiandien, rodos, išraiškos priemonę palikau ne rizikos zonoje  :)​ 

Atsakyti

Gielux - ir aš supratau kad ledų seniai nevalgiau, paprastai ladus suvalgau  :D  o vakar vakarienei mešrainės skanavau  :)​ 

Atsakyti

Įtariu liksiu nesuprasta - valgau normalios gramatinės formos produktus  :unsure:   :D  Nes Gramatinės formos iškraipytojai praktiškai neturi galimybių jos kraipyti  :rolleyes:  Vakar patyriau fiasko bandydama įsiūlyti Matildai vaistų nuo kirminų (rūpestingai apklostytų konservais  :hmm:  Einu šian ieškoti lašiukų, šituos dar kažkaip sulašinu...

Atsakyti

Tai aš irgi nieko nekraipau ir Spurga nekraipo, tiesiog sėdėjom tvarkingai už/ant stalo ir dalinomės viena porcija 😁

Kaži koks čia nupušimo laipsnis, o gal jau diagnozė 😂

Atsakyti

Įtariu liksiu nesuprasta - valgau normalios gramatinės formos produktus  :unsure:   :D  Nes Gramatinės formos iškraipytojai praktiškai neturi galimybių jos kraipyti ..

Nieko jūs nekraipote,tik neaišku dėl kokių priežasčių, ten sostinėje prabilote rytų aukštaičių tarme.Iš mandrumo gal?Pas mus sako slidu.vienas ladas(ledas).Yra kalnas Ladakalnis(Ledakalnis).Senesni žmonės taip ir sako mėšrainė(mišrainė).Ir katletai sako.

Aš irgi po darbų, prikirtau troškinio su vinigretu, ilsiuosi.

Džiugu dėl Mudu mergytės,sveikit, nebesirkit :4u:

Atsakyti

Katletas, tai katės liestas kotletas, nuo žodžių katė lietė ;)

Atsakyti

Žinau, taip ir supratau.Kad tai katės apliestas maltinukas.O jei su  katės plaukais,kaip tada vadintųsi? :hmm:

Bet pas mumi katlietų nebūna, jau greičiau šunietai.Tie tai jau nežiopso,kaip mat gali be maisto likti. :D

Atsakyti