Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiau, supratau,  kad lietas ;) tik tiek, kad sėdėjau ir valgiau su kate ir galvojau, kaip čia aš čia iš šono atrodau :D

Šiap pas mane beveik visi patiekalai -katlietas :D

Atsakyti

Lapyna, o kiek laiko būsi Vilniuj? Reiktų pasiorganizuot kažką, kad ir trumpą kokį pasisėdėjimą.

Atsakyti

Mergytės - šis sekmadienis yr nemokamų muziejų sekmadienis, tai irgi reik nepraleisti progos apsilankyti. Mudvi su Erendira planuojamės socialinę išvyką miestan, kas dar jungtųsi? Lapyna - gsl galim bandyti apjungti ir susubėgimą kartu?

Atsakyti

Labas rytas :4u: 74f2fd8482de.jpg

Atsakyti

Zundikės ausiukų plakuosenaaaa :wub:  :wub:  :wub:  fc0b05812dc6528bf2fb94f23c9f690e.giffc0b05812dc6528bf2fb94f23c9f690e.giffc0b05812dc6528bf2fb94f23c9f690e.gif

Atsakyti

Och, Zundikė  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2019 04 26, 07:15)
<p>Mergytės - šis sekmadienis yr nemokamų muziejų sekmadienis, tai irgi reik nepraleisti progos apsilankyti. Mudvi su Erendira planuojamės socialinę išvyką miestan, kas dar jungtųsi? Lapyna - gsl galim bandyti apjungti ir susubėgimą kartu?</p>

As as as labai noriu smile.gif)
Gal man pavyktu prisiderinti kai jau zinosiu, kada, kur ir kelioms valandoms gastroliuoti planuojate smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 26 balandžio 2019 - 11:05

Šiandien Ainu buvo labai išsiilgusi dėmesio, pabuvo ant kelėnų

20190426-123556-01.jpg

Tai nebuvo labai gera mintis ateiti lankyti su juodais džinsais :D

20190426-123633.jpg

Atsakyti

Tave Ainu apdalino laime, juk žinai,kad katino plaukai neša laimę? :lol:

Atsakyti

Del susitikimo su Lapyna, jai čia neina parašyti. Sekmadienis pažadėtas uošviams, gal porai h orpavyktų ištrūkti jeo ne visai vakare. O aš dabar pagalvojau, turim nedarbo dieną trečiadienį, gal jis tiktų visoms? 

Atsakyti

Jei tiktų trečiadienis, būtų galima ir pas mane rinktis, vyras padarytų čili troškinį.

Atsakyti

Man trečiadienis puikiai tinka  :4u:​ 

Atsakyti