Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Su tuo, kiek liko, iš tiesu negali pasakyt, pažįstamos katė gyveno 24metus. Mano kiauliukas perkope 7. aišku čia daugiau išimtys, bet gal Simba irgi bus išimtis  :) 

Atsakyti

Gieliux, Zaiza papuolė iš namų kur būvo vienintelė...pas Erendira(jei nemaišau ko) papuolė su daug katinų iš ten problema, todėl išsisprendė pakeitus namus...o Mudu atveju nepadės.

mano TA, po 20 medu praktiškai ideali- visi tyrimai piktom li

gom- neigiami, kraujas idealus, nei cukraus nei cholesterolio, ir visa kita noormoj. ..... tik sprandas negražus :)

Va mano turtas- kas FB nesilankot :)

Paskaičiuokim protingieji kurmiai...
1. prašymas paimti labai besilaukiančią katę(juoda su baltu) iš gamybinių patalpų Draugystės g (Kaunas)...04.25 ji mums padovanojo 6 kačiukus (1 rainą, 1 juodą ir 4 „karviukus“) 
2. 04.20 atkeliavo 4-ri vos 4sav. Kačiukai iš Vilniaus Balsių sodų....be mamos

3. 04.25 iš po laiptų savanorių pr(Kaune) atkeliavo laukinukė su 4-iais savo mažyliais apie 4sav.
4. 04.30 atvežė labai „storą“ katę(juodą) iš Kėdainių...05.01 padovanojo 5-is mažylius...4 juodi, 1 tamsiai rainas
5. 05.07 iš Noreikiškių sodų (Kauno r) atkeliavo trispalvė katė-mama su 2-iem maždaug 5 sav. Gražuolėm pūkuotukėm
6. 05.08 Kėdainiuose rasti 4-ri ką tik gimę katukai be mamos....priėmėm
7. 05.11 atkeliavo 4-ri apie 2,5-3 sav. mažyliai iš Jonavos 
8. 05.12 katė mama(juoda) iš mašinų stovėjimo aikštelės prie Redos (Kaunas) su 4-iais poros dienų katukai
9. 05.13 vakare iš Panemunės (Kaune) „stora“ katė(pilka su baltu)...šiandien po darbų jaučiu jau bus +.....
Taigi sumuojam 33 mažyliai+ 5 katės –mamos +katė-tuoj bus mama+ x katukų maistas garuoja. Be šio gražaus kolektyvo turim dar ir paaugintų- Vilkis Sexiukas-6mėn. Suzuki-1m, America-1m., Kruasanas- Batanovičius 2m, Saliamutė-2m, Della Luna-2-3m, Mistika-1,5m, Baltas Daiktas-2m., Fersė-Sasiska-15m, Mėta- 10m, Tigrė-5m, Rūkla 5m.

Atsakyti
Vajei Diinka,kad užderėjo pas tave blink.gif Kažkaip greit pasimečiau skaičiuje unsure.gif O sumą pamačius net silpna daros....
Gieliux kiek lemta tiek gyvens ta mūsų Simba,jau niekur nekeliaus wub.gif
Atsakyti

Sveikos iš pat ryto :4u: Perskaičiau Diinkos globotinių sąrašą, ir galva persisuko. :oh:

Mudu, kaip negerai su ta Simba išeina.Bet labai miela skaityti,kad jūs jos neatsisakysite

Mano senasis rainasis katinas gyveno 15 metų.Ir jei ne kažkas pikto, tai būtų traukęs iki 20 metelių.

Atsakyti

Labas rytas, 

Magnusėli, su tavo diena, saulele!

Linkiu, kad katukai būtų pūkuočiausi, dienos saulėčiausios, draugai šilčiausi, na, o pati Tu ir taip puikiausia!

Picture-016.jpg

Diinkuti, tu tikra mamka didvyrė  :4u:  :4u:  :4u:  

Manoji Ėdra atsiėdė nuo 388 g. iki 720 g. ir dabar yra tikras džiaugsmas Runcuncukui - atjaunėjo tiesiog katinas, laksto, riaumoja, dūksta su maže. Na, ir aišku, vyksta nenutrūkstamas higienos festivalis - prausia ir prausia ją.  :D 

Akytės Ėdros pagerėjo, bet dar lengvas rūkelis yra, po 3 savaičių gentamicino palikom drėkinamą gelį su dekspantenoliu, žiūrėsiu ar neblogės. Ėdrai tas nė motais :irnesakyk:, labai faina mazgė, protinguolė, niekur ne vietoje nebuvo pridarius, o pateko pas mane vos išmokusi ėsti ir narve mokėsi kas yra kraikas...

Gielux, kelionė buvo smagi, pasimatėm su Rut, apžiūrėjau kur gyvena ir kur dirba, dabar ramiau... bet taip  žiauriai jos pasiilgstu... susitarėm pasimatyti birželį Milane  :rolleyes: 

MUDU, ryškažkoks trigeris Simbai namuose, dėl ko ji vis bando įsitvrtinti savo pozicijas arba suskurti malonią  :hmm:  aplinką... Kai atsivežiau mamos Zuzią, ji labai stresavo, kiti katinai ją engė, na ir prasidėjo my*imo festivalis... Kai išgabenau patikrinimui pas anytą - tvarkingiausia katytė. Taip ir padovanojau, kaip labai tvarkingą ir fainą. :rolleyes:  aišku, jums tai ne sprendimas. O feromonus bandei?

Atsakyti

Ačiū, Erendira,kad priminei kieno šiandien uogienės diena

.Linkėjimai visokio gėrio varduvininkei,kad joks liūdesio debesėlis netemdytų padangės, kad suptų tik mieli žmonės,kad gera sveikata tave lydėtų,kad šypsena nedingtų nuo tavo veido.give_rose.gif

Atsakyti
Sveikos

Kiek šiandien sukaktuvininkų bigsmile.gif
Magnuna sveikinu labai labai ir linkiu ko tik tavo širdelė geidžia 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pas Diinką kiek užderėjo 4u.gif Beskaitant pasimečiau skaičiuje, datose, mamose ir vaikuose blink.gif

Colomba, koks jausmas paskraidyti tame burbule?
Atsakyti

Magnuna, su gimtadieniu! Daug geros nuotaikos, šypsenų ir laimės. :4u:

magnunai.jpg

Daredi, smagus jausmas. :D Tik tiek, kad žymiai paprasčiau, jeigu eini ten mėgėjiškai, bet jeigu mokytis, tai reikia daug dirbti. Labai patiko, nepaisant, kad vis dar sunkiai išlaikau pusiausvyrą ir stabilumą dideliame greityje ir antroje sesijoje sugebėjau du kart trenktis į sieną iki mėlynių. (lengvų pabumbsėjimų nebeskaičiuoju). :D

Atsakyti

Magnuna, dideliausi sveikinimai!  :bis  :bis  :bis  :bis  :birthday2:  :birthday2:  :birthday2:​ 

Labai patiko Spurgos foto, kur užsidengus nuo mamkos letenėle su poza - nusibodot!.

Aš sugebėjau susirgt gripu, vaduojuosi.

Mauricijus - burbulicijus yra griežtai dietinamas.

Kiti katinai labai protestuoja prieš mano dietinę programą ir drasko šėrykles. 

Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2019 05 17, 14:11)
</p><p>Aš sugebėjau susirgt gripu, vaduojuosi.


Nu va, gražiausia unsure.gif Sveik 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Magnuma su pavasarišku gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Erode ,sveik ir nesijausk vieniša 4u.gif Esu apdovanota pavasarine puokšte :sinusitas,otitas ir balso stygų uždegimas taip sakant 3 in 1 .To dar nėra buvę ! Šypsausi,jog pasiekiau asmeninį rekordą. rolleyes.gif

Erendira tik dabar užfiksavau, kad mano pasiūlytas Ėdros vardukas prilipęs mažylei :-)))

Diinka kiek mažojo pliuso"Panemuniškė" atnešė?Taip norėtusi tikėti ,kad 1-2 ax.gif o ne kokį šešetuką....
Atsakyti

Mergytės - ačiū už sveikinimus  :4u:  :rolleyes:​ 

Atsakyti