Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiuk, laikyk uodegą pistoletu 4u.gif
Gaila, kad negalėsi su mumis galvos pravedinti.

Mariukui sveikatos 4u.gif

Rapolą ir aš mačiau, žiūrėsiu. Ot, proto bokštai pas Aist mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
sedziu nuo ryto iki vakaro egzaminuose ir galo iki birzelio pab. nematyti... Ir dabar egzaminuojam, bet as jau forume sedziu, nes galvai reikia pailseti rolleyes.gif
Pasigirsiu ir as savo merginomis–ir mazoji istojo i VJG, taip kad dvi jezuites dabar pas mane tongue.gif saunuoles–gerai mokosi, jokiu korepetitoriu nereikia.
O namuose sunku–vyras sunkiai po viso gydymo atsigauna, dar netrumpai matyt taip bus, o kaip su liga bus toliau–vaje kaip neaisku...
I Dikines noriu, bet reiketu pas kazka i ekipaza isipaisyti, nes neturiu masinos unsure.gif ir iki pat tos dienos nezinosiu, ar vaziuosiu–priklausys nuo vyro savijautos. Tikiuosi nepyksite.

Linkejimai nuo Dulkes smile.gif
Atsakyti

Šponkiau, ogo riebiai čia pas tave  :blink: laikykis  :4u: jei reik pečio, pagalbos ar dar ko, visad galima suorganizuot Vilniaus apylinkių apžiūrą  :4u: o dabar, kad nors kiek linksmiau būtų, mano fantazija nupiešė tokį vaizdą: Kūgis išmalė akmenimis kaimynų langus bandydamas pasprukti, užtai buvo įrašytas į nepilnamečių įskaitą ...kažkaip panašiai  :huh2: 

na o vyras melavo, nes pairodo, tai buvo Bugi. Šponkuti, nepyk. Aš pati biški gilioj duobėj, tai jau nervintis beprasmiška, dabar isteriškai žvengiu. 

Dar prajuokinsiu, kadangi nervukai nebelaikė, pradėjo trūkčiot akis, dar ir koja užspazmavo, tai man buvo liepta gert magnį, bet kai aš "pareiginga", vis nenušliaužiau nusipirkt. Draugė kokį tai nupirko,atnešė. Pasidėjau pakelius ant virtuvinio stalo, kad neužmiršt gert. Kas dėjosi su Bela  :D ji juos niurkė tryėsi, bandė viską išlupt ir į dėžutę pati susipakuot  :blink: atrodė pypec kaip keistai. Skambinu draugei, sakau taip ir taip. Ji žvengia, pasirodo dėžutės stovėjo prie valerjononės arbatos :) bet Bela po to ėjo Spurgos mušt, todėl dėžutės buvo greit išpašlavonintos :D

Atsakyti

Azu laikykis, viskas turi būti ir bus gerai :4u:

Magnuna - sveikatos Mauriukui :4u:

Šponkiuk - tau :4u: Laikykis. Jeigu norėtum pasikalbėti, žinok, kad visada gali parašyti ar užsukti :) 



Colomba važiuos į Dinkines, jeigu Inteligentas leis.  :unsure:  Mano dičkiui pūslės uždegimas, yra smėlio, trūko uretra, vakar teko kateterizuoti (labai sunkiai sekėsi), dėl trūkio atsirado skysčių pilve, ištraukė, dabar stebim ar naujų nesidarys. Sėdi vargšas uždarytas virtuvėje išklotoje palutėmis...

Šiandien pakartotinė echoskopija, kaip ir viskas gerai pilve, bet stebim. Apetitas yra, aišku tik konservai. Su gaubtu sausiako nesigauna valgyti, bet konservą iš to paties indelio valgyti gaunasi ir su gaubtu be jokių problemų :hmm:

Labai nelaimingas ir pasipiktinęs gyvenimu katinėlis

d8f62e001df7d696b21126e4b9fcc697508.jpg

Atsakyti

Jetau, kiek juodų zebrų juostų mūsų temoj.. Palūkėkit visos- tuoj tuoj bus šviesiau.. pažadu.


Pridėta:

  • Priedas  026.jpg   96,16KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 19 birželio 2019 - 19:05

Vaje Inteligentui daug sveikatos :4u: 

Mazule, dukra šaunuolė :4u: 

Atsakyti

Diinkute,su gimtadieniu  :birthday2: Sveikatos,sveikatos ir dar kartą sveikatos :oro_buckis:​ 

Atsakyti

Ačiū, o kur pinigai ? sveikatai nusipirkti...blyn neduoda dykai :)

AČIŪ labai :)

Atsakyti

Diinka, su gimtadieniu!!!! Sveikatos, kantrybės, pinigų!!!!! Glėbys laimės, meilės!!!

Atsakyti

Diinka, sveikinu su gimtadieniu!

Kad darbai plauktų sklandžiai kaip debesys vėjuotą dieną. Kad mintys būtų gaivios ir gilios kaip ežero vanduo karštą vasarą. Kad nuolat žydėtų vilties ir ramybės lelija. 

18-A26763-F4-CD-48-B2-B30-A-E36852-DE6-D

Atsakyti
Diinkute - su gimtadieniu 4u.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 20 birželio 2019 - 18:20

Diana, sveikinimai  Gimtadienio  proga! Sveikatos  ir  laimės  tavo  kelyje! :4u:  :birthday2:  :birthday2:  :birthday2:​ 

Atsakyti