Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(zundyte @ 2019 07 16, 23:29)
<p>Evangelic,labai  gražūs  katuliai,rainasis  tai  beveik  mano  Kolumbas! O  tinkleliai  turi  būti  gyvūnams  apsaugoti, metaliniai, jų  nesudrasko, bet  jie  ir  kainuoja  atitinkamai.tinklelis.lt  tokius  radau.</p><p>Gieliux,tavo  postus  skaitau  kaip  jumoreskas,ot  sugebi  aprašyt  situacijas,žvygauju  ištisai!Ačiū  tau! SPURGA  iš  megztinio  išrankiot,tai  čia  jau  aukštasis  pilotažas!!!Dabar,kai  darbe  kas  rankios  nuo  manęs kačių  plaukus, sakysiu, kad  nespėjau  katės  iš  megztinio  išrinkt smile.gif)</p>


Aš jau kuris laikas užmetu akį į temą, bet gerai "pažįstu" tik trijulę Grikį-Jumą-Kruopą (nes jie daug rodosi, yra prie meno, rūpinasi šeimininkės virtuve ir pan.), na dar Dulkę smile.gif, Lapę, princesę bengaliukę smile.gif, kitų dar nelabai, maišosi.... Tegul Kolumbas (ir kiti) pasirodo, palyginsim su Princu (kurio pavardė ar antras vardas Purlys, nes bendrauja purpdamas - ne murkia, o būtent purpia, kai nori kažką žmogui pasakyti).
Atsakyti

Tas tiesa, mažai rodomės per tuos darbus, įmetu savo trijulę - Kolumbas visame gražume, Pupsė ir mažiausia juodulė Špulė!   Atsiprašau,nemoku nuotraukos sumažinti, o dabar ieškot neišeina , vakare po darbu pasirodysiu nebent dar  planšetką pasijungčiau dabar..... špulė Priedas  P_20181222_084800.jpg   127,7KB   0 Parsiųsta kartų      kolumbas Priedas  P_20180312_110205.jpg   120,72KB   0 Parsiųsta kartų    ir pupsė.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 17 liepos 2019 - 05:13
Kokia juodulė!

Linkėjimai nuo Erlos ir storojo.

O Kolumbo su Pupse nėra verysad.gif smile.gif
Atsakyti

Labas rytas :4u: 

man matosi visi Zundytės pūkiai  :wub: 

Popietę bandysiu saviškius surinkti :)

Atsakyti
Man Evangelicos princas į Erodės Kingą pasirodė panašus labai.

Mėtos vasaros rezidencija
vartotojo įkelta nuotrauka

Spurgai gerai, turi ir rankšluostuką ir megztuką, o aš, nabagė, nieko neturiu, ant kietų grindų guliu unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Visai smagu iš naujo prisistatinėti :)

Pupulis Rncuncukas - visų mažų katukų globėjas, skiepijimos ant kelių čempionas

DSC-5671.jpg

Donas Pedras - mažo protelio kačiukas :hihihi: Puikus žaidūnas ir hedonistas

12620911-1172069342821472-1990273749-o.j

Pricipessa Bižū. Princesių princesė ką čia bepridursi  :rolleyes: 

Picture-085.jpg

Matilda. Pati sau gyvena paslaptingą savo gyvenimą 

20180216-162515.jpg

Atsakyti
Zundytės nerodo vis tiek verysad.gif tik juodą gotę špūlę. smile.gif

Mėtos akys kokios žalios (ar čia augalai atspindi?).

RUNCELIS neįtikėtinas, myliu labai storus katinus [Erlute, neskaityk]. Donas ir princesė aristokratai smile.gif, o Matilda kokia mažukė :O Jauna dar?

Bandau įkalbint dukrą, kad su geresniu telefonu nufotografuotų ir E/P kokią gyvenimo akimirką. smile.gif
Atsakyti

Evangelic, Runciukas dabar pakūdęs iki 5,5 kg, :hihihi: Matildai kokie 6 metai manau, tik nedidukė ji. 
Pedriukas išties tai padraika visiškas ir mažo protuko, bet nusifotografuoti moka :)

Va jo esmė maždaug

post-52726-0-81734300-1503002200.jpg

post-52726-0-96975300-1503002180.jpg

Ai dar radau Špulikę, lol pas mane globojosi , Zundyt ;)

13262083-1258012437560495-837234147-o.jp

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 17 liepos 2019 - 13:23

Visai smagu vėl katukus matyti  :D susiruošiu ir savo pasines foto kačių sudėsiu. 

Zundyte, nugis dėkui labai, net susinepatoginau.  :ax: 

Pedriuko foto puiki, mažiau, tau dar viskas prieš akyje, duok vyresniem pažaist  :lol: 

Rytas. ~5val. Belita: Žmonės, jūs kur? Ar girdit, žmonės? Žmoooooooonės ar girdit maneeee? Keliuosi, einu, nes pagalvė nebeatlieka ausų kimštuko funkcijos. Kačiukas baubia prie uždarytų vaikų kambario durų. Atidarau. Mhm, gerai. Bela apsisuka ir nueina į šikaną, net neužsuka į kambarį. Kapsto, viską ką pasiekia. Girdžiu gremžia skalbenkę, po to girdžiu, kad kilimėlis įkasamas. Tam, kad jį įkast, šikane turėjo likt tik uodegos galiukas. Okey. Galiausia kaciukas ateina pas mane ir atsigula. Kam reikėjo atidarytų durų?!  :oh: 

Atsakyti

Gieliux, tundra tu, o kaip katytei bexitinti kai durys uždarytos :hihihi:

Atsakyti

Erendira, mhm kitąsyk jai grės švystelingas iš tapkeliacijos, o ryte gulešspendavimas, sutarties tvirtumui  :B 

Atsakyti

Gielux, o tai ar supažindinta katytė su sankcijomis kuria nors jai suprantama kalba? Šiaip, ji turi teisę į vertėjo ir advokato paslaugas ir į teisingą procesą :hihihi: 

Atsakyti