Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Laba, man dar 25 d tiktų:)7

Atsakyti

Sveikos

Erendira, manau geresnės auklės ciucikas nerastų  :wub: tik aišku tau bus vargelio

Dar šiek tiek kelionės parodysių, tsakant pagyvinimui temos  :D 

Aišku Venspilis su savo miesto švente, kaip visada, puikus. Visada fejerverkus jų stebėdavom iš krantinės, šį kartą korėmės į stebėjimo bokštą, buvo pakankamai įdomu.

A452-E276-1-AE3-46-BE-85-BB-E9-E82-CBC6-

Šventės akcentas - žymieji gėlių kilimai

A23-C9-C5-D-8-CFD-4-C3-D-BE82-4203-CA3-A

1-F90-E371-0-EE2-4629-A14-A-24-B4-BAE7-D

Šiek tiek uosto

98-ED82-E1-34-F7-40-E7-827-B-E264-B1-F24

Buvom Liepojoj, visiškų kontrastų miestas. Yra tramvajus, nepaprasto grožio pastatų ir šalia daug apleistų nušiurėlių. Radom tiltą, suprojektuotą pagal Eifelio brėžinius

7-BCBB165-025-F-4286-B88-C-A1-E811-DA761

 Užsukom į Pavilosta. Nepaprasto jaukumo miesteliūkštis. Namukai visai ant jūros kranto. Pasėdėjom ant suoliuko ir "paskandinom" saulę :D

0-D2-EFF72-A8-F2-4-E87-A701-E77-B0451-ED

Atsakyti

Kitokia saulėlydžio versija

20190812-212116-01.jpg

Atsakyti

Šponkiau, apšaluminė versija  :wub: wooooow dar ir pėdutės  :wub: 

Atsakyti

Šponkiuk, dailiai  :wub: 

Gielux, ačiū už ekskursiją.

Aš vakar apturėjau strioko su prižūrima šune, nes nesupratau, ar suleidau tą insuliną - prietaisas pagamintas taip, kad procesas būtų kuo lengvesnis ir paprastesnis, tai, žinokite, jis toks lengvas, kad nė nesusivokiau :D tai vežiau šunę cukraus tikrinti. Uff, viską aš padariau gerai  :karsta:  :D Sėdi dabar pas mane darbe, nes dėl diabeto daug laka ir daug s*sioja, gaila laikyt namie, kad lauktų ir kentėtų.

Katinai sureagavo visai normaliai - Bižū apuzgė pasipurenusi, bet patikrino bliūdą, Pedras smalsavo, kol išdrįso pauostyti, tada atėjo pas mane pasigirti, Runcius numojo letena, apie Matildos jausmus nežinau - autistė ji  :bigsmile: 

Atsakyti

Erendira, aš galvojau, kad tu tik užsuksi pažiūrėt to ciuciko   :unsure:medalis tau ir tavo katam. Šaunuoliai jūs visi!  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 14 rugpjūčio 2019 - 14:26

Erendira,kaip sekasi su auklėtine? Savaitgalis jaučiasi temoje... Aš irgi atostogų metu net kompą minkyti tingiu,tai ta proga siuvinėjau savo milžiną , ,,Skrydžio dvasia,,vadinasi , turiu jau 58 procentus darbo,

Priedas  P_20190815_123750.jpg   145,31KB   0 Parsiųsta kartų

Tik  spalvos  ryškesnės  realybėje 

 

Katinai  rodė  ambicijas,kai  grįžom  po  savaitės  namo ,ypač  Pupsė, dabar  jau  viskas  gerai.

Atsakyti

Išsiilgęs katukas

20190817-182414.jpg

Atsakyti

Išnaglėjęs katukas

20190817-192834.jpg

Atsakyti

Rytas pagal katinus

Poilsis kur tik galima

20190818-100705.jpg

Saugiai po medžiu
20190818-100728.jpg

Eiti, eiti, eiti. Gal prieisiu laisvę
20190818-100734.jpg

Savojo princo laukimas
20190818-100844.jpg

Atsakyti

Sveikos. 

Šponkiuk, jau grįžote po atostogų? Kaip fainai katinynas Tavo atrodo. 

Mes irgi po visų kelionių Italijoje jau ruošiamės darbams. Igną šįryt vėl išlydėjome į Amsterdamą. Jaučiu, kaip artėja ruduo.

Gielux, buvo labai įdomu paveizėti jūsų atostogų kelionę. 

Atsakyti

Aist, taip grįžom. Or grįžom ankščiau nei planavom. Nes gi mums nenormaliems netonka, kai sviečia saulė ir nėra vėjo. Kai planavom ar užsisakinėti nakvynę kur prie jūros, tai žadėjo beveik visą savaitę mums tinkamą vėją. Kai jau reikėjo važiyoti, prognozė teliko, kad gal dvi dienas ir bus vėjo. Tai vieną dieną buvo tik, kad aš gavau paplaukti or vieną dieną nulėkėm į Papę, kur gavo ir vyras. Tai grįžom namo šeštadienį ir šiandien nuvažiavom į Trakus, išsinuomavom mokyklinę įrangą ir toliau mokinomės buriuoti. 

Niekada nepagalvočoau, kad galima įsistatyti mėlynę ant kulno. Pasirodo galima :D

Ir dar supratau, kad galbūt, man visai ne danties ten problema (jau tuos kanalus man tiek kartų pravalė ir vaistų dėjo), o bus kitur bėda, kad ir koks uždegimas lėtinės formos, nes tik įmerkiu galvą į vandenį, man labai pradeda skaudėti ausys, (butent taip yra buvę, kai turėjau trišakio nervo uždegimą ir uveitą)

Atsakyti