Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Šponkiuk, kai Runcius laižėsi iki žaizdų, galvojau apie raminantį, bet suveikė antialerginis.

Turiu calmveto musipirkusi, galiu pasidalyti pabandymui (daviau Pedrui, kai dėl mažiukų nuo nervų nemyžas prasidėjo. Pilvas irgi pliktekėjęs buvo.

O tas raminamas maistas lyg ir urinary ar tai profilaktinis kartu

Magnun, didelis dalykas, kai nors kiek ant širdies ramu. Padeda lengviau liūdėti 

Atsakyti

Sveikos. 

Magnuna, Mauras tikrai nugyveno karališkai pas jus. 

Haku - tortas tobulas. 

Pedro asanos gerai atidirbtos. 

Šponkiuk, Ainu neišsineria iš šitų petnešų. Turiu atlikusias mažesnes tokias pačias. Galiu atiduoti Kugiui. Pabandysi pati. Arba daryk kaip Erendira patarė - pririšk prie pusiau smėliu pripilto 5 litrų "bambalio". Jei negalės įsispirti gerai ( nes bambalys vilksis paskui), tai ir neišsiners iš pernešų kaip megztinio per galvą. 

Zundyt, Gielux, gražių atostogų. Mes irgi atostogaujam. Su draugais Toskanoje. 

Atsakyti

Apie petnešas - Šponkuti, pirkau Runciui ne korsetuką, o mašininius pavalkėlius - išsineria ir iš jų, net prie bambalio pririštas, tikras Hudinis  :D 

Gerų atostogų atostogautojoms  :4u:​  

Atsakyti

Dėl Bugio, tai turbūt važiuosiu į veterinarijos kliniką, reiktų jau ir kraują profilaktiškai patikrinti. Galvoju dėl vaistų, dėl raminančio maisto ir feromonų.

O va su Kugiu, tai Aist mielai pabandyčiau mažesnę liemenės versiją, nes jam inkaras nepadės, jis net neįsitempusią virvę apvinioja aplink ką nors kelis kartus ir sėkmingai išsineria. 

Gerų atostogų atostogaujančioms!

Atsakyti
Magnuma ;(

Žiauriai gražūs katinai.

Ar kas nors naudojate internetinę kamerą keturkojam? Mes mėgstam pakeliauti (iki Aist toli), kartais paprašom pažįstamos pažiūrėti kacus, bet kartais tiesiog paliekam keliom dienom su daug ėdalo ir vandens. Kol kas sėkmingai, visada randam sveikus, gyvus, nelabai sulysusius ir pasiilgusius.... bet ir neramu vis būna. Dabar kilo mintis, gal įsitaisyti tokį stebėjimo punktą kur nors prie ėdalo... smile.gif
Atsakyti

Sveikos aš tipo atostogauju...sriu nuo 6 iki 20....Magnusiuk, labai liūdna dėl Mauriuko, bet taip pat žinau kaip gerai kai paleidi laiku

Saintlina kviečiu į svečius, katinų glostymui, gali ir daugiau norinčių prisijungti

Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2019 08 06, 20:50)
Saintlina kviečiu į svečius, katinų glostymui, gali ir daugiau norinčių prisijungti


Ačiū wub.gif su didžiausiu noru wub.gif tik dabar ir man atostogos, esu ne Vilniuje..
Atsakyti

Tai, šita, kadangi Diinka kviečia prisijungti "ir daugiau norinčių", visad galime suplanuoti eilinę uogų ir ne uogų invaziją  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 07 rugpjūčio 2019 - 15:07

Erendira,jei invazinsit Diinką per artimiausią savaitę, tai nepamirškit ir manęs. :) Turiu magnetiškai pilką neuogą, į kurią telpa dar 4.

Visas pūkuotas ir nepūkuotas, su uodegom ir be jų, murkiančias ir tylinčias sveikinam su jų diena!

Atsakyti
Sveikos! Skaitau skaitau FB grupę "dovanoju augintinį" ir esu tiesiog pakraupus nuo tų dovanojamų gausos.. kodėl žmonės nesterilizuoja savo augintinių, jei augina ne parodoms ar veisimui? Košmaras kažkoks, kas gali paimti auginti šitokią gausybę kačiukų ir šuniukų blink.gif

Sutariau dėl vieno katuko. Pūkuotuko. Mamai atiduosiu, ji nori murksę turėti. Ir tuo pačiu man terapija bus smile.gif
Atsakyti

Saintlina, sveika atvykusi į tą nedžiuginančią gyvenimo dalį. Žmonės sunkiai orientuojasi kaip elgtis su gyvūnais... džiugu, kad su mama suteiksit katui namus  :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2019 08 08, 20:17)
<p>Saintlina, sveika atvykusi į tą nedžiuginančią gyvenimo dalį. Žmonės sunkiai orientuojasi kaip elgtis su gyvūnais...


Taigis.. ir šitą, dėl kurio sutariau, kažkas paėmė, porą savaičių pažaidė ir nutarė, kad nereikalingas. Sekmadienį turėčiau paimti.
Atsakyti