Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Aist, aš vaiką atsivesti noriu, galima?  :D​ 

Atsakyti

:4u:  Galima galima, Erendira. 

Tai ryt 14 val.lauksiu. 

Atsakyti

Sveikos

Aist, pas tave kaip visada skanu ir puiku!!!!!

Magnuna, Erendira ir Co :))) puiki kompanija. Čija ir Ainu, kaip visada tobulieji augintiniai. Aist, kaip te su siurbimu ir kamuoliuku? :))

Buvo nerealiai puiki diena šiltoje ir gan kamerinėje aplinkoje, niu taaaip gerai buvo galvą pravėdint ir į tą degančią pliauską paveizėt  :wub: 

Atsakyti

Ačiū mielosios už puikų vakarą! Aist už nuostabias vaišes, Gielux už desertą ir visoms kartu už šiltą kompaniją ir gerą laiką  :wub:​ 

Atsakyti

Gaila, kad nebegalėjau dalyvauti :( Tad leidau laiką su šitais:

20190922-154910.jpg

20190922-160717.jpg

20190922-160722.jpg

Atsakyti

Sveikos.  Mielai, sakyč intymiai, pasibuvome. :)  Ačiū jums už popietę drauge.  :4u:  Gielux, kamuoliuką iš po sofos siurblio kotu išridenau vėliau vakare, kai jau Čija buvo jį pamiršusi ir nebedūsavo palovėje.

91217-DA0-AC56-4070-A4-C8-6-BCB920-CF371

Ainu - uzbonėlis išlydi išvykstančias raudonas svečių mašinas:

297155-AD-D693-4-FA0-A6-FF-A5172-FFDBE5- 

 

Čija Panoramos Vero Cafe:

C1-C4-A546-FCB0-4-BDD-9227-8761-F56-E3-F

 

Šponkiuk, ar susitaisė tavo galva ir pykinimas? Mieli trys snukeliai guoliuose įsikuitę. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 23 rugsėjo 2019 - 22:01

Ačiū visoms ir Erendiros vaikei už smagų pasibuvimą, įdomius pasakojimus, juoką ir jaukią nuotaiką  :4u:  šonkauliukai buvo tobuli, desertai fantastiški  :rolleyes: 

Šponkiuk - gaila, kad tau nepavyko prisijungti.

Princesė Mikalina ant nuosavos sofos

20190909-185657.jpg

Atsakyti

Sveikos, Aist, net nežinau kaip atsakyti į klausimą, pakraščiuose dar skauda (neskaitant, kad dar du dantis maudžia, gomurį iškėlė), pykinti taip smarkiai nepykina, bet šleikštulys yra. Jau baigiu priprasti, kad jei ne vienur, tai kitur skauda.

 

Vakar katinai laukė, kad vyras židinį pakurtų, bet vyras nesusiprato

 

20190922-171216.jpg

 

20190923-214106.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 24 rugsėjo 2019 - 06:15

 Sveikos

Mikalina - puikioji.

Šponkiuko gražuoliai-fainuoliai  :wub: 

Čija besikultūrinanti  :wub:  ir Uzbonėlis-Ainunėlis  :D 

Pašnekėjom apie maistus kačių, maniškių jau į pabaigą, Taste nebenorėjau įmti, nes prisiminiau, kad nepatiko, kad ten vištienos miltai( tipo visa višta su ragais nagais sumalta, nors iš kitos pusės po vabzdinio maisto, gal ne taip ir blogai  :D ) ir Aist pasakė, kad sudėtį pakeitė. Tai ir pajamiau kokio tai Essential Jaguar, bo sakė - geras. Nu i nafik, net užkasinėtoja Bela, paskerdė maišą ir jo prisirijo naktį  :huh2: Toks vaizdas, kad vargani 3kg tuo ištirps, oi verks mano piniginė  :blink:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 24 rugsėjo 2019 - 14:05

Mika gražuolė  :wub: 

Šponkiuko apšalę katinai prie neveikiančio  židinio.  :rolleyes: 

Katę ryte palikau ant miegamojo lovos kaldros gulinčią, vakare grįžusi radau po kaldra apsikamšiusį katės kupstą. Kaip Rapolas sako, Ainu lovoje naudoja orkaitės funkciją  "viršus - apačia".  :) 

Atsakyti

 Tai ir pajamiau kokio tai Essential Jaguar

O gal gali nufotkinti ir įmesti jo sudėtį? Yra DLmetionino? 

Atsakyti

Šiandien ir aš visai norėčiau pakurto židinuko. Visai jaučiuosi atvėsusi kol pasivaikčiojom nuo mano darbo iki prospekto galerijos ir atgal, mat į priekį ėjom koja už kojos, nes per anksti išėjom (šiandien vyko mano tetos foto parodos atidarymas). Tai su "šliaužtinukais" palindau po pleduku, prisikviečiau Hipuką ir visai šiltai skaitau knygą. Goto atrofo, kad Hipukas mėgaujasi, bet iš tikro, tai ji susierzino nuo į ją atsukta šviesa.

20190924-210425.jpg

Atsakyti