Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Labutis, as konferencijoje Minske, dukros ir Dulke patiketos mano mamos prieziurai. Ryt parvaziuoju ir ziuresiu darbu kalendorius del susitikimu 4u.gif
Atsakyti

Sveikos.  Man irgi reiktų susitikti su jumis, merginos, idant įvyktų išsikalbėjimo/išsiklausymo/pasibuvimo terapija.  Toli dar tas lapkritis. O gal kas norėtų pas mane sekmadienį 22 d apie pietus atbėgt? Vyras 13 val išskrenda paskaitos skaityti į Italiją. Tai gal kokią 14 val jums tiktų? 

Man tiktų :)

Atsakyti

Labas rytas, 

Aist, ir man tinka  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Puiku. Šponkiuką ir Erendirą į sekmadienio sąrašą įtraukiau. Kas dar? 

Patrumpinau žirklėmis Ainu pilvaplaukius. Aina sau, kaip kreivai gavosi, ale namie grindaplaukių kiekis reikšmingai sumažėjo. Rapolas sako, kad sugadinau katę. Vyras sako, kad seniai taip reikėjo padaryt. Ainu nesako nieko. 

Pilnavidurė kvadratinė katė. Arba grindinio šlavimas tikru katės plaukų šepečiu. 

B910-F2-B0-DF2-D-4-CB2-8-F18-1-C45742-BB

O štai ir ji - talija! Arba skylė kvadrate. Arba padidintos prošvaisos kurilo variantas. 

79-C335-A3-829-F-4491-95-C5-2-A3-EE3023-

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 19 rugsėjo 2019 - 18:33

SUV Ainu  :super:​ 

Atsakyti

Tiksliai taip, Šponkiuk.  :thumb_yello: su tokiu ground clearance jokie aukšti bortai dabar katei nebaisūs.  :hihihi: 

Atsakyti

O ! Ainu  kojeles  turi! Kaip tai  visad  galvojau, kad  ji  plaukia!!! :wub:​ 

Atsakyti

Aist, aš galbūt, jei manęs neprivers į darbą sliūkint. 

Šiandien anksti ryte. Spurgytė:

-KaaaatyyyteiblooooOoooOooogaaaaAaaa!

labai

bloooooooooooogagisakau!

GeEEeeeelbėkit

Šoku iš lovos. Nusimušu pirštą į kampą. Sėdi svetainėj, mirktmirkt apvaliom akim, cinktcinkt letenėle per peliuką  :blink:  Mano fraziologizmų joks žodynėlis nebūtų išvertęs  :B 

Atsakyti

Sveikos, merginos, noriu pas Aist, man irgi pliurpalų terapijos reikia. Ale biškį toloka važiuot... :rolleyes:

Nenaudėlė rėksnė Spurga, bet kulšikės labai terapinės. :)  

Padidinto pravažumo Ainu visai gerai žiūrisi  :mirksiukas:

TheFloorIsLava

Priedas  Webp.net-resizeimage-6.jpg   192,03KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 21 rugsėjo 2019 - 10:04

20190921-131125.jpg

Atsakyti

Kugio išklotinė ant raudono guoliuko labai puošniai žiūrisi. Beveik kalėdiškai :D

Atsakyti

Sveikutės  :4u: 

Aist parašė man žinutę dėl rytojaus - ačiū kad manęs darbuos nuskendusios nepamirštat. Labai jūsų visų pasiilgau ir mūsų smagių pasibuvimų  :4u:  Giekux - galėsiu tave prigriebti, kaip visada, susiskambinsim ryt  :) 

Na ir mano draugeliai ilsizi po darbingos savaitės

20190921-114711.jpg

Atsakyti