Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Truputuką atsilikau nuo jūsų.Bet visą laiką skaičiau, stebėjau,džiaugiausi, liūdėjau.Juodi debesys kažkiek prasisklaidė, gyvenu ir džiaugiuosi kiekviena diena.Žinau,kad kitaip nebus.Dar labai pagelbėjo šilta Ispanijos saulė, ir geriausios draugės petys.

Mane supras visos, kurios artimoje aplinkoje turi, ar turėjo onko ligonį.Ne šeimos narys serga, o šiaip labai artimas žmogus.

.Gyvenimas pagal Zundą.9f6f1894ff4d.jpg

Atsakyti

Lisitėja  :4u:​  Nepradink labai... a?

Atsakyti

Lisitėja, laikykis.  :4u: 

Atsakyti

Sveikos,

Lisitėja :4u: nepasiduok liūdesiui....

Mar reikia kažkaip Birbės šlapimą sumedžiot ir ją iki vetų nuvežti, kraujo tyrimui, gal ir echo, o jai tai stresas baisinis, kol nuvažiuojam buna visa šlapia nuo seilių(lyg apsim...būtų) :( grįžus teks organizuotis kažkaip

Erode, pastos visad reikia, ačiū o tas sirupas labai saldus, turiu butelį, bet nenaudoju, man daug geriau Blocan, ten gelis veterinarinis (beskonis, neabsorbuojamas į organizmą, super veikia- rekomenduoju katams nuo vidurių užkietėjimo.

Hipuko namukas super, o gyvenimas pagal Zunda nuostabus :) Runciukui sveikatos, jau 6 metai kaip turi nuostabius namus ir rūpestingus šeimininkus

Atsakyti

Džiugu dėl Kolumbo puikių tyrimų ir Pupsei linkiu to paties  :4u: 

Erendirai ir Runciui - storų kantrybės šarvų ausikei  :4u: 

Lisitėja - apkabinu ir laikykis  :4u: 

Hipuko namas puikus  :)  tik saviškiams nerodysiu o tai ir iš manęs ko nors panašaus pareikalaus  :D​ 

Atsakyti

Labos iš ryto  :4u:

Šponkiuk, o kokia buvo pirminė Hipuko namuko paskirtis?

Aš pagalvojau, kad gal pamėginti Runciai ant ausies užklijuoti hidrokoloidinį tvarstį, nes jis sugeba su pačiu toršeru žaizdelę susikruvinti... Erode, ką manai? Perpiet eisiu į kliniką pasitarti... jau trečia savaitė gydymo, o tūpčiojam vietoje, tik katinas su toršeru kankinasi...

vargšas nesiprausėlis...

72350854-520340618791628-240087357586407

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 18 spalio 2019 - 09:19

Lisitėja, stiprybės  :4u:

 

Pupsei linkiu gerų rezultatų.

 

Gaila Runciuko, pamenu, kaip Rainys kankinosi su gaubtu :(

 

Šponkiuk, o kokia buvo pirminė Hipuko namuko paskirtis?

Erendira, ten sukrautos malkos šalia židinio, o tarpas padarytas židinio oro paėmimui, bet puikiai tinka ir katinams :D

 

o aš šiandien mirštu nuo galvos skausmo nuo įtampos. Pas mus turi į skyrių grįžti 4 metus dekretinese išbuvusi vadovė. darbo trims nelabai kaip ir yra. plius vakar sužinojau, kad be manęs buvo nuspręsta, kad mano dalį darbų nori duoti daryti kitam žmogui. Nu tai dabar mano smegenys jau dėlioja įvairius scenarijus, kad man reiks naujos darbo vietos ieškotis :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 18 spalio 2019 - 10:15

Šponkuti, bet gi gali ir ką nors naujo  ir gero pasiūlyti ;)

O šiaip labai suprantu, kaip neramu...

Atsakyti

Erendira, yra tik viena sritis į kurią dar norėčiau darbe pereiti, bet nemanau, kad tai įvyks (nebent tartis, kad aš už savo pinigus lankau kursus ir palaipsniui pereinu į kitą poziciją). Yra bent keli variantai kaip viskas gali pasisukti, labiausiai nervina ta nežinomybė. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šponkiukas: 18 spalio 2019 - 11:20

Taip, Erendira, jam tą ausį reik rišt, kažką su veterinarais apsigalvokit, nu tikrai kankinasi - net žiūrėt baisu. Dabar tavęs taip į dušą neleistų 3 savaites...

Atsakyti

Erendira, yra tik viena sritis į kurią dar norėčiau darbe pereiti, bet nemanau, kad tai įvyks (nebent tartis, kad aš už savo pinigus lankau kursus ir palaipsniui pereinu į kitą poziciją). Yra bent keli variantai kaip viskas gali pasisukti, labiausiai nervina ta nežinomybė. 

Kai sužinosi, tai ir matyti bus. Aš galvoju, jog permainos visada į gera.

Atsakyti

Erode, gerai kai žmogus gali ramiai ir blaiviai į tai žiūrėti, o man blogai, mano organizmas kraustosi iš proto nuo streso ir nežinomybės.

Atsakyti