Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Sveikos

Aist puikioji fotosesija  :wub:  myliu tokį rudenį, net ir jei tokia žiema būtų, tikrai nesupykčiau  :D 

Haku, jeeetus greičiau lai atsigauna, jau toks mūkelė katukas  :unsure: 
Broliai nuostabūs, vis dar su pavydu žiūriu į šalia gulinčius katus.

Setukas labai teisingoj pozicijoj savaitgaliavo  :D 

Atsakyti

Erendir, įtariu, kad iš ilgesio. :unsure:  Jis ir vasarą buvo padžiūvęs, kai išvažiavom trims savaitėms. Bet tada pas kates kasdien kas nors ateidavo, dėmesio parodydavo. O dabar vienas atėjimas per 4 dienas. Dar įtariu, kad jam nuo nevalgymo jo persisukusi tulžis galėjo sustreikuoti, ir jam kažką skaudėjo. Nes labai jau susisukęs vaikščiojo...

Dabar jau odiga į viršų. :) Tik ant šonkaulių reikia ko nors užaugint, nes net glostyt nemalonu, pirštai už kaulų kliūva. 

Vaikšto paskui visus, iš akių nepaleidžia. Gulasi netoli žmogaus. Kad tik vėl tie beširdžiai nepabėgtų.

Azu, jis tikrai sunkiai stresą išgyvena. Ir persikraustymas jam buvo skaudesnis nei Mikai. Sunku jam bus su mūsų šeimos gyvenimo būdu...

Atsakyti
Ačiū už dėmesį ir komplimentus Pusnei, mergaitės.
Varvinu seiles prisižiūrėjus Jūsų katiniukų. wub.gif
Mane aplankė nušvitimas, kad pastos ji nelabai valgydavo, tad buvome pas vet. Jokio tyrimo nedarė, tik apčiupinėjo , pamatavo temperatūtą, ir suleido vaistų dėl vėmimo. Jei negerės, vyksime dar. Tikiuosi neprireiks. Sakė, jog iš pažiūros bei apčiupinėjus viskas atrodo ok, į infekciją nepanašu, temperatūra nepakilus, tai tikriausiai arba dėl priryto kailio, arba kažką netikėjo bus prarijus. Baiminaus, kad nebūtų su vidaus organais kažkas...
Nors man požymis, kad negaluoja vien dėlto, kad gan silpnai koliojos, letenų beveik nekilnojo, net kaip ir negrasino vet`ams kraujo nuleisti, kas jai nebūdinga (įprastai ji nėra taiki).
Maniau dama sveria kokius max 4kg, pasirodo, 5 blink.gif
Tai va. Prisiduodu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 21 spalio 2019 - 18:59

O mano Toras ivertino gerai uzsienio veta  ir net atsigule pilva isverte jam. Aisku neoatiko kai ausy knisesi bet paskui ziuriu dėmesį parode veterinarui. Bijo kad po brexito neisiustu lauk uz bloga elgesi 😂😂😂 Rask Vinciuka received-978938659112536.jpgIMG-20191021-175917.jpg

Sunku... Kaip man siandien sunku... 

IMG-20191021-183252.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 21 spalio 2019 - 19:34
Vincas pro langą žvelgia? smile.gif
Atsakyti

Labrytis  :4u: 

Radau Vinciuko ausikes lange bekyšančias  :D  o gauruotas pilvis labai glostytinas  :wub:  ir labai smagu dėl abiejų brolių kad puikiai įsikūrė namuose  :D 

Pusnei linkiu greičiau atsikratyti plaukų kamščio  :4u: 

Haku - linkiu daug valgyti ir apvalėti  :4u: 

Erendira - kaip Runculis? 

Maniškiai draugeliai bando sutilpti į vieną guolį

20191018-214014.jpg

Kruopa savaitgalį praleido pas tėvukus ir srkmadienį vakare parsinešiau namo patenkintą 

Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Magnunos saldžioji porelė  :wub: 

Žinok, 3 x tuk, bet kol kas bent jau sausa ta ausis. Užsidėjo bjaurus šašas, bet dar visiškai nelendu, kad neduokdie kas nesudirginti ir nepanižtų, o tai kai pamatau sukruvintą gaubto vidų, taip rankos ir svyra. Tai va, nuo šeštadienio nesukruvintas...

Night, kaip šiandien balltoji?

Vinculis iš viršaus šnipinėja :hihihi: 

Atsakyti

Labukas,

ligoniukams sveikatos  :4u:​ 

Atsakyti

Graži Night Pusnė, ar jau pagerėjo reikalai?

Azu emigrantai laimingi :) O kaip dėl nuomos? Ar šeimininkai nežino, kad katinukai apsigyveno?

Vargšas Haku, kaip sukūdo iš ilgesio :(

Pas mane dar niekas neaišku, bet įkalbėjau, kad nesikištų bendradarbis į mano daržą :D yra dalykų, kur jis būtų naudingesnis. Teko logiškai padėlioti argumentus, pavyko. Dabar liko sulaukti žinių kaip su ta pareinančia iš dekretinių.

Vakar vėl buvom pas vet, susileisti antibijotikų. Kadangi niekip nepavyksta paiimti Bugi šlapimo, o pirmą kart važiuojant apsišlapino, tai šį kartą vežėm su bliudeliu po jos užpakaliu, su mintim, kad jei vėl neišlaikys, tai bent garuojantį galėsim tyrimams pateikti :D Planas neišdegė :) Nuo visų gautų vaistų, bet jau dabar nesikaso ir nesilaižo. 

Taip pat vakar pasvėriau plaukuotosius. Sekantis maistas bus dietinis. Bugi 6kg, Hipė ir Kugis po 5,6kg, Rainys 7,8kg

Atsakyti

Rainio svoris  :blink:  :D  Na, bet matosi, kad spintukas toks :hihihi:

Labai sveikinu su įvykusiu pokalbiu ir pavykusiais argumentais :super: Šaunuolė tu  :4u: 

Atsakyti
Žinokit nevalgo nieko Pusnė. verysad.gif Vandenuko tik... Įdomu, kaip bus, kai pavakariais baigsis vaistų veikimas.
Atsakyti

O šiaip kokiu nors maistu domisi? galima pabandyt kokio sviesto palaižyt duot, jei pastos nuo sąvėlų nenori, kad nuslystų :hmm:​  

Atsakyti