Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Zarazios išdrauginimo reportažas :D  20191204-104005.jpg20191204-104519.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 04 gruodžio 2019 - 10:47
Ojej, kiek kačiukų prirodėt. Man seilė iki kelių.
Erendirai sveikatos linkėjimai.
Įdomu, kaip geruolis gražuolis Haku.

Šiandien Pusnė kažkaip pramiegojo, kai atsikėliau ir ėjau pusryčiauti apačion. Vajergau, koks skandalas kilo, kai suuodė, kad dvikojai dingo!!! Kai pasirodžiau, dar vis tiek aprėkė. Jau grynai įprato visą dieną su tarnaite. Dvikojai ir nervina, bet vis tiek kaip dekoracijos turi būti.
Ryte, kol dar miegojau, sakė buvo kilę muštynės, nes kačiukas norėjo visur, kur jam neleidžiama. Vienas dvikojis į darbą išėjo su mažiau kraujo.

Aš vis dar gyvenu lovoje. verysad.gif Viskas darosi beviltiška.
Vakar gavau dovanų išmanią apyrankę. Tokią paprasčiausią. Galiu žiūrėti, kiek ant lovos žingsnių padarau... O šiaip truputį kreipiausi kad man padėtų. Patarė, kad kasdien bent valandą ar dvi išeičiau į lauką. Ala, tokiems, kaip aš, tai būtina sąlyga. Nu gaaaaal kažkaip vakare. Dabar, jaučiu, toliau miegosiu. Nėr energijos visiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night13: 04 gruodžio 2019 - 12:48

Sėdim su Haku pas vetus. Lašinam lašinę. Jaunuolis vėl 400g pametęs.  :( Ryte vėmė, o paskui dar radau ir visą virtuvę tulžim nubuzotą (per naktį). Tai jau klausimų nekilo dėl važiavimo. 

 Lapyn ,  o neturi Haku bėdų su tulžimi?
Taip, Haku turi įgimtą tulžies pūslės anomaliją, dėl to tulžis blogiau nuteka ir lengviau gaunasi uždegimai.

Tavo gydytojai nuostabūs. :wub:

O Haku dar užrašytas penktadieniui pas akių gyd. Pas vieną buvom, bet diagnozė neaiški, prirašė lašinti vandenį, o situacija, man atrodo, blogėja. Ieškau second opinion.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 04 gruodžio 2019 - 14:57

Night, neieškok tu energijos lovoj, ten jos nėr. Man buvo kilus mintis apie išmaniąją apyrankę, tik tiek, kad pas jas nėr įmontuotas spyris šiknon, vadinas šita atsakomybė puola tau pačiai. Nėr tokio žodžio nenoriu, yra žodis -reikia. Užsibrėžk kokius mažiukus tikslus pradžioj, na ir palaipsniuj didink. Čia apie žingsnius aš. 

Atsakyti

Vargšas Haku, daug daug sveikatos, Lapyna, o tau kantrybės  :4u: 

Beje, paskaičiau Colombos postą prieš miegą ir sapnavau, kad buvom su Bela svečiuos pas Colombos kates, anos gyveno dideliam name ir turėjo daug tarnų, vyrų  :D 

Erendira, puikūs slaugytojai  :wub:  Kaip tu?

Atsakyti

Lapyn  :4u: 

Sutinku su Gielux. Mano išmanisus garminas gali tik pabumbėti Move!

O visa kita aš pati... kartais be entuziazmo, bet niekad nepasigailiu  :rolleyes: 

Nuvargę slaugai

20191204-142934.jpg

20191204-142946.jpg

Atsakyti

Merginos, sveikite kuo greičiau, vykite visas ligas lauk :4u:

Teisingas maisto paskirstymas pagal Zundą.Didysis šuo nuvytas,mažoji šveis kiek jai tilps :blink:

Matyt, kai Dievas visokias gėrybes dalino,Zunda spėjo eilėje ir prie pūkų ir prie naglumo, ir prie laimės pastovėti.

a6f1f8558547.jpg

Atsakyti

Vargšas Haku, daug daug sveikatos, Lapyna, o tau kantrybės  :4u:

Beje, paskaičiau Colombos postą prieš miegą ir sapnavau, kad buvom su Bela svečiuos pas Colombos kates, anos gyveno dideliam name ir turėjo daug tarnų, vyrų  :D

Erendira, puikūs slaugytojai  :wub:  Kaip tu?

O va šitas variantas man labai patiktų, didelis namas, tarnai. Dar kad būtų tokie pasimankštinę. "Fit"  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2019 12 03, 10:11)
Baltas Daiktas</p><p>vartotojo įkelta nuotrauka

Wow, kas gi čia. ohmy.gif

QUOTE(Colomba @ 2019 12 03, 19:53)
<p>Mačiau čia siūlė kažkas ūkišką vyrą, tai aš irgi pasuoju. Ūkio neturiu ir neplanuoju turėti. biggrin.gif O ir esu 100% senmergė biggrin.gif Plius dar žmogui nuo mano kačių skaičiaus ir hobių infarktas ištiks.  rolleyes.gif</p>

Oi, aš irgi ta pati (kas, kad vaikinas yra, juk įprastai gyvename skirtingose šalyse, nei vienas nenorim keisti, tai nežinia kuo čia baigsis) ir dar hobiais pasigirti negaliu, ir katinas tik 1. Įdomu, kokie tavieji hobiai, jei ne paslaptis. rolleyes.gif

Merginos, aš suprantu, kad lovoje nieko nebus. Ta apyrankė čia šiaip. Pasibaisėjuimui.
Atsakyti

Wow, kas gi čia. ohmy.gif

Oi, aš irgi ta pati (kas, kad vaikinas yra, juk įprastai gyvename skirtingose šalyse, nei vienas nenorim keisti, tai nežinia kuo čia baigsis) ir dar hobiais pasigirti negaliu, ir katinas tik 1. Įdomu, kokie tavieji hobiai, jei ne paslaptis. rolleyes.gif

Merginos, aš suprantu, kad lovoje nieko nebus. Ta apyrankė čia šiaip. Pasibaisėjuimui.

Hobiai: 9 katės. :D Video žaidimai, knygos. Ir šiaip bijau, bet kaifuoju nuo adrenalino: turiu keletą šuolių su instruktoriumi iš lėktuvo, skrydį parasparniu, šuolį nuo tilto su virve. :D 

Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2019 12 04, 19:23)
Hobiai: 9 katės. biggrin.gif Video žaidimai, knygos. Ir šiaip bijau, bet kaifuoju nuo adrenalino: turiu keletą šuolių su instruktoriumi iš lėktuvo, skrydį parasparniu, šuolį nuo tilto su virve. biggrin.gif 

Jė. bigsmile.gif O keliuose kambariuose gyvenat su pūkėm?
Panašios pramogos ir man patinka ekstremalios. Bet aš tik vieną kartą esu šokusi be instruktoriaus parašiutu, kitą kartą su juo ir viskas. Pabandyk be instruktoriaus, man daug labiau patiko. Pirmą kartą šokau be, antrą su, tai antras k. kažkoks be įspūdžio liko.
Atsakyti

Jė. bigsmile.gifO keliuose kambariuose gyvenat su pūkėm?
Panašios pramogos ir man patinka ekstremalios. Bet aš tik vieną kartą esu šokusi be instruktoriaus parašiutu, kitą kartą su juo ir viskas. Pabandyk be instruktoriaus, man daug labiau patiko. Pirmą kartą šokau be, antrą su, tai antras k. kažkoks be įspūdžio liko.

2 kambarių butas. :)

Bandžiau šiemet kursus eiti, kur reikia šokti su 2 instruktoriais iš šono, iš 4km (laisvam kritime jie prilaiko, išskleidi ir leidiesi jau pati). Sustingau iš baimės, vieną instruktorių pamečiau, tada antrasis padėjo grįžti į lėktuvą :D Tai priėjom išvados, kad ne man vienai šokinėti. :D 

Atsakyti