Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Erendira @ 2021 02 24, 11:42)
Runcia gavo naują darbo inventorių, tai Pedras skubiai irgi įsidarbino  biggrin.gif


Nu bet šitaip sunkiai vargšai dirba..o kur jų katiniškas gyvenimas? unsure.gif rolleyes.gif ax.gif

Pasakykit, kaip vaduotis nuo Tikos plaukų????? unsure.gif Mes visi pūkuoti vaikštom, namuose pūkų kamuoliai skraido (nesvarbu, kad prieš valandą siurbta), net ryte atsibundu su pūkais burnoje...Nebekalbu, kad geriam iš pūkuotų puodelių ir beveik jau valgom pūkuotą maistą unsure.gif Man jau baisu pagalvoti, kai draugai atvažiuos į svečius su mažais vaikais, tai parsiveš mažus pūkuotus Tikučius unsure.gif Šukuotis nelabai mėgėja, nebent prigauni miegančią, tada tingi priešintis...Jos tie plaukai tokie lengvi, minkšti, "triušiniai", tai kažkaip vos ne ore tvyro unsure.gif Su buvusiais katinais man taip nebūdavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 24 vasario 2021 - 12:20

Kaip, kaip Kivuka, perkiesi sau ir šeimai pastą nuo sąvėlų ir taip gyveni :)

Pas man Matilda tokiu kailiu ir visai nešukuojama - nepasakyč, kad būtų kokių veiksmingų sprendimų apart valymo ir neužsiciklinimo  :D

O Runcia su Pedru tegu padirba, specialiai eksploatuoju negailestingai :hihihi: nes įjunko 6 ryto užsiėmimŲ smagių ieškoti ir nerimo dainas  "mamaaaa kąąą man veeeeeiiiikt" dainuoti  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erendira: 24 vasario 2021 - 13:11

Sveika atvykus Kivuka i Vinco pasaulį. Plaukai ore skraido pats pukis toks sukuok nesukaves toliau skraido. Paglostai ir plauku takas skrenda nuo rankos ir Vinco. Ir visiskai jis nesivelia. Sukuotis megsta is paskos laksto net miaukdamas, bet naudos panasu nera is to sukavimo tie jo pukai nesibaigiantys..... 

Ka cia kalbi, ziurek visai as neplaukuotas. Geriau dziaugtumesi, kad namus pasiltinu nemokama naturalia vilna dar ir gydomaja

257bec4317af.jpg

Atsakyti
Erendira, ačiū už neguodžiančią paguodą ax.gif biggrin.gif

QUOTE(Azucena @ 2021 02 24, 13:08)
Ka cia kalbi, ziurek visai as neplaukuotas. Geriau dziaugtumesi, kad namus pasiltinu nemokama naturalia vilna dar ir gydomaja

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Galėtų Tika su Vincu atidaryti namų šiltinimo įmonę biggrin.gif Bent jau naudos iš jų būtų biggrin.gif
Atsakyti

O taip, mano namai irgi pamažu meškėnėja, Tašiūnėja ir Kingėja... Ant veido tie nematomi pūkai... blakstienose... 

Atsakyti

Ot, tai problemą rado-pūkai :irnesakyk:Nu ir skraido jie, apsipūkuoja viskas, tai negi dbr katės atsisakysi?

Pati esu susigyvenusi su pūkais, o visiems svečiams primygtinai liepiu nesirengti tamsiai.Kam iš karto nedašyla kodėl, po viešnagės mano pirkioje durnų klausimų nebekelia. :geda: 

Tika, tu su savo snukeliu pavasario nebaidyk :nono:

Vinculis saulėtas katulis  :oro_buckis:

Sidabre,sveik pati :4u:Kaip Katytė, gal jau kiek pagerėjo?

Šnd pirmoji pavasario šventė-Vyturio diena.

Atsakyti

O, blakstienose ypač - nesuimami, nesugaunami ir įkyriai jaučiami  :D​ 

Atsakyti
Pfff...skundžiasi čia...be manęs namie dar dvi moteriškos personos, kurios irgi šeriasi...gerai, gal jų plaukai ir neskraido, bet pvz kai aš guliu ant žemės, tai matau juos ir gal man jie visai trukdo patogiai gulėti...Bet aš neinu į forumus ir nesiskundžiu angel_not.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Tikrai kad Tika, kai as vaikstau kokiu juodu pusmetriniu plauki apsisukes tai normalu... Kai gryndys nusetos jais irgi... Kai tu plauku visur rasi tai cia norma, o kai mano nematomi skraido tai jau katastrofa 

b04b1d90828d.jpg

Beje ryt einu i darbadarba dirbsim kazkaip uzsitvere.... 

Del plauku tai tikrai siubliuoju mixus savo ir Vinco, o cia dar labai anglu megstama kilimine danga. Kosmaras kazkoks sulenda i vidu neina issiurbliuot.

Siandien kazkokia nesamoninga diena. Vuras susikirto su agentura kur nuomuojam nama. Mat cia islupo danga, linoleuma vonioj nes kazkur vamduo bego slapiavo ir pan. As sedejau 2men namie tai dabar matai ateis tvarkyt. Vyras sako zmona iseina i darba galim tik anksti rytą  arba po mano darbo arba savaitgali. Sako o be jusu ateit. Ne jau vyras ten aiskino jiem nzn kelis kartus. Nes ateina tie statybininkai eina visur su batais duru neuzdaro Vincas aisku lenda i kiema kur gatve. Nieks neziuri. Sako praganysit mum katina kas atsakys. Ir vistiek savo mala kad negali sestadieni ir pan. Subiesino iki negaliu. Kokie cia ejimai mai musu nera. Sako bet seimininke taip norejo  :oh:

tai kaip nesinervuot. Debylai konkretus. Sako nenorit issikraustom ir viso gero.. Ta seiminyke saldi kaip cukrus paplonintu balseliu suokia. Taip nezinau neskaniai... Nu kas per mastymas be musu eit. Gal as paskui apkaltinsiu kad man aukso isnese uz belenkiek pinigu....  :mad2:​ 

Atsakyti

Ačiū, Lisitėja2, kad teiraujiesi, kažkaip Katytė pasitaisiusi, ir visai neliesa, tokia minkštutė, kailiuką tik pasipūrenusi.... :D

O dabar tai turi išgyventi pati, nes neturiu jėgų pasirūpinti  :unsure:

Labai gražūs man tie pūkuoti katinėliai, tiesiog tobuli, bet žinant kad bent 10 metų į priekį laukia nuolatinis plaukų valymas... :blink:  :hmm:

Atsakyti

Aš ,kaip tikra lietuvė,pasidžiaugsiu,kad mano pūkų pasaulis, turint tris pūkų mašinas, ne pas mane vieną  egzistuoja :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Ale susigyveni,žmogus ir gerai, bet kažkaip pas mane jie nelabai skraido, jie valkiojasi pakampiais,paloviais ir visur kur randa užuovėją.......

Užtat  tris  personas ,kad ir per prievartą glostyt galiu!...O kiliminės dangos jau seniai atsikračiau,daug lengvesnė buitis pasidarė! :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:​ 

 

Sidabre, o testą dareisi?Nes šitas brudas ir žarnyną gali pažeisti, nuo opaligės vargu ar temperatūra kiltų..Pasidaryk testą, bus aiškiau,ko laukti...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 24 vasario 2021 - 19:54

Zundyte, ne jokio testo nesidarau, be to, su niekuo nebendravau, na, negalėjau gauti tokios dovanos. Be to, nėra jokių simptomų dėl kvapo, skonio, o jau savaitė. Dar turiu tokį baisinį bruožą : jeigu jau sergu labai užsidarau savyje, su niekuo nebendrauju, niekur nesikreipiu, gyvenu tyliai ir atsiskyrusi., nenoriu nieko matyti ir girdėti, be to, nežinau net kur tie testai atliekami. Ech, arba kažkas labai rūpintųsi šalia, arba... nieko nėra, tai ir nereikia. Nelabai ką galiu pakeisti....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 24 vasario 2021 - 20:22