Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Nu jau supratau, kad turėsim artimiausius 15 metų gyventi visi pūkuoti ir privalgę pūkų biggrin.gif Sūnus tai pastoviai ją bučiuoja į nugarą, tai galit įsivaizduoti, koks veidas būna po bučinių biggrin.gif

QUOTE(Aist @ 2021 02 26, 14:03)
Tikos veidukas plačiaformatis.

O taip ax.gif Mano dukrytė sako, kad mūsų Tika su žandukais biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti

Ant pagalvės 

Aš guliu

Ir ir... sapnuoju Vincuką  :D 

Namų mokymasis pagal Bela ir vyresnėlę  :D 

0-E4-A0-EE2-B556-45-AC-B377-29-D40-DA2-CSpurga ryte atcimpino pas mane. Kadangi vyras jai neleidžia lipt į lovą( dėl plaukų), tai katytė ėjo lovos rėmu, o jis siauras. Katytė mėgsta būt išglostoma iš visų pusių, tai, kad pasisukt, priekinės latanos stovėjo ant rėmo, o galinės sukosi ant čiužinio  :D atrodė juokingai, tik tiek, kad tai buvo 6 ryto  :B 

Atsakyti

Labas rytas.

697063-B4-C5-E6-4-BE7-8679-4-AE3-E8735-E

4-B9-B7-F2-A-25-B6-41-B5-8-C85-2-BF988-A

Atsakyti

Vakar po Šponkiuko posto,  vyrui sakau, žmogus, auginęs/globojęs gal virš pusšimčio įvairaus plauko kačių oficialiai pripažįsta, kad Ainu - dosniausiai besišerianti katė. Vyro atsakymas paprastas: "Na, tai jeigu pavyksta gyventi su šita, tai bet kokia kita katė po Ainu bus mums mažai besišerianti." 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Aist @ 2021 02 27, 10:43)
Labas rytas.

Ainu madam wub.gif wub.gif wub.gif

Tika išėjo oru pakvėpuoti ir paukščiukų paskaičiuoti, bet vėjas nervina biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Labai Aist vyras teisingai mastantis. Maniskis gi pedantinasi labao ant tu plauku ir aiškina kad per juos jam niezti nakti..  :huh2: Ainu mes is tokiu tauriu tai vynu geriam  :D Tika saugo kailiuka kieme, kiek paukstuku suskaiciavai?  Ir i tema kaciukai e733324cffe3.jpg

Ne į temą gelytes 8d9ed69b4920.jpgab9f6131f2ec.jpg

kazi o tas plaukuotas arkliukas irgi seriasi kaip kad musu katukai?  b3ded2ee43b2.jpg

Busiuko reklama kazkaip susiziurejo irgi dviprasmiskai... 5dd0a29ed3a1.jpg

Belute mazute apie tave mastau, nagus tvarkau....  76226847187c.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 27 vasario 2021 - 22:54

Azu, ačiū už pavasario vaizdus.Jau kaip pasiilgau žalumos ir žiedų.O pas mus va  kaip. dc4c1dd9f334.jpg

Giriu ir gėriuosi visų pūkuotukais :wub:

Buvom su Zunda klinikoje,diagnozė, kodėl ji nusipešiojo uodegos plaukus, liko nenustatyta.Vienas džiaugsmas, kad pagaliau pasvėriau katę.Lygiai 4 kg.Skaityčiau visai padoriai.

Čia toms, kurios nematė grupėje.Puokščių komponavimo virtuozė.Rezultatas- trys žiedai sukomponuoti nepataisomai,laiku pamačiau, o tai būtų viską nupešiojusi :blink:

bf800d957934.jpg

Atsakyti

Na Ainu suprantu, Vinca suprantu, Hipę irgi, bet iš kokios vietos pas Spurgą tiek plaukų  :blink: 

049798-CD-AF06-49-AB-9-AA0-D67-EE1-D7-BB

Mane išpešiooojo, aš dabar kūdas kačiukas :D 

75-FCDB77-D948-4767-8-C48-076275513-F08.

Atsakyti

Kugį lauke kažkas labai išgąsdino. Vyras iš lauko parsinešė susigūžusį. Vakarop, saulutei išlindus, atidariau terasos duris, o tas ne tai, kad laimingas iššuoliuotų pro duris, nėrė po stalu ir nė neketino eit į lauką. Reiks ryt peržiūrėtkameras, gal pamatysiu kas įvyko

Atsakyti

Kugį lauke kažkas labai išgąsdino.

Žiūrėk paukščių. Gal kokia varna kirst bandė ar vanagas pripuolė. Mūsų Pilaitės kaimynė pasakojo, kaip savo šuniuką iš kažkokio paukščio nagų išmušinėjo.

Aišku, galėjo ir katinas koks užsipult. Bent jau pas mus dabar visi katinai tokie susireikšminę, kad Mika be manęs net pro duris neina.

Atsakyti
O taip. Labas pavasari, labas Pusnės pūkai.
Atsakyti
Visi pabėgo nuo Pusnės pūkų? unsure.gif
Atsakyti