Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Sveikos 4u.gif

Tika ir mini Tika biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Retas įvykis, Hipė ant manęs :)

20210307-142450.jpg

Atsakyti

Šponkiau, kiek nejudėjai?  :D 

Atsakyti

Gielux, pusvalanduką pavyko išbūti :D

Atsakyti

20210309-085810.jpg

Atsakyti

Jau tas Kugio išdidumas .Tikras aristokrato žvilgsnis. :wub:

 

Tai, tu motin,kada pašildysi lauką?Reikalai laukia  :P 

08f3a714f4e7.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 10 kovo 2021 - 10:07

Mano Jodzė atšilimo nesulaukęs jau ketvirtą kartą reikalus lauke šiandien tvarko :D

Atsakyti

Tika su Tikute labai panasios

Zunda mamka gal uz sildyma nesumojejo?

Kai ikyrumui nera ribu

Galva mam tavo galetu but didesne nes netelpu uzlipt ir meile demonstruot

0a21529d51c7.jpg

Nuprausti reik tavi, bo man atrodai nesvari

f77fb9c0d2a3.jpg​isivaizduokit mane vakar policija is darbo isvare. Lauke kol uzdarysiu dar namo pasiule parvezt... Kazkas paskunde, kad mes dirbam. Zodziu viena instancija leido musu miesto konsulas neleido . neaisku kas bus sedziu vel namie.... Pas mus atsidaro viskas balandzio 12 taip jau kazkur. Labai nenustenbu, nes anglai megejai skusti yra

Atsakyti

Jergutėliau kokia Tika ištikėjusi! :blink:  Boss Baby, atsiprašau Kitty, ne kitaip! :B

Azu, laikykis!  :4u:  Blyn toli dar tas balandis... Vincas sporto dozuotojas. :D Maniškiams irgi būtina uodega man per nosį prabraukti, kai aš lentoj stenu. Arba kartais palįst po pilvu ir pagulėt. :hihihi:

Nors jei sąžiningai, nesimankštinau jau senokai. Tai šis, tai tas, tai paskui mažiai iš daržo zarazą parvilko. Patys prasirgo lengvai, o man ji sukėlė kažkokį otosinusomeningoencefalitą, ir aš 5 dienas plūduriavau po namus be koordinacijos, degančiais sinusais, užgultom ausim, skaudančia galva, nulaužtu sprandu ir juosmeniu (neglaėjau pasilenkt į priekį), su pykinimu ir išplaukusiu vaizdu akyse. Ir niekam negalėjau įrodyti, kad man labai blogai, nes temperatūros tai nebuvo! Kol pusės veido nesuėdė išlindęs herpesas... :oh:  Tada įgavau beviltiškos chroncės pavidalą (nosis ištisinis šašas, lūpos iš dalies) ir pelniau nors truputį gailesčio. Dabar esu išdeleguota miegoti į rūsį, nes naktim taip baisiai kosėju, kad niekas kartu negali miegot. Nors man tai privalumas: galiu pasimėgauti katėmis lovoje. :P (miegamajame joms miegoti neleidžiama). Bet galvoj jau šviesu, pasaulis spalvotas ir nebe plaukioja, bet stovi tvirtai įkaltas!

Visoms ir visiems linkiu sveikatos! :4u:

Mamka vėl parnešė iš parduotuvės negulėtą guoliuką.

Priedas  20210310_151256.jpg   94,18KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Lapyna, laikykis, skamba viskas baisiai  :blink: kad greičiau kvaraba baigtusi  :4u: 

Haku guoliukas  :D 

O čia kai lendi į šaldytuvą naktį  :B 

220286-DE-2-AF1-4-B04-BB53-63-EF671-B341

Atsakyti

Oi,Lapyna, kaip skaityti sunku buvo :( Covidukas pas tave buvo?

Vincukas liko vienas,ir jums žmogėnams visą švelnumą išlieja, nesusipratėliai jūs :lol:

Man reikia tokio šaldytuvo sargo kaip Spurga.Turiu tokį polinkį, vėlų vakarą pro šalį prasukti.O,čia kaip gyvas priekaištas  :lol:

Atsakyti

Problema ne tai, kad iš 2-jų batų pametei vieną, o tai, kad ir rasi tu tą batą, tau vis tiek 4-rių reik  :B 

90095-FE4-FBCC-425-A-910-D-5-E2-A8-B9982

Atsakyti