Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Maitinimas:

20210320-121329.jpg

Atsakyti

Kaip ką veikiu. Ieškau bilietų į Angliją  :D 

C94-B28-ED-4-ABC-402-A-A3-E4-381-AC3-E69

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Kas prie pilno dubenio nugriuvęs,kas bilietų dairosi,o Zunda darbais apsivertusi.Šnd orhių laistymo diena,tai skubėjo visas palanges papuošti,kad tuščios nebūtų rolleyes.gif
Atsakyti

Vinculio "darbai"  :D 

Tikos aukštuminė pilis puiki  :) 

Zundytė savimi palangę puošia  :D 

Vakarykštis sekmadienis, kai už lango sninga

20210321-104009.jpg

20210321-104026.jpg

20210321-120831.jpg

Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif

Magnunos storapilviukai wub.gif wub.gif wub.gif

Koks čia rytas, jeigu savaitgalį visai nepailsėjau....

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Ooo saldzioji porele TWIX tik jau Juma greitai grikeja... Apvaleja  :D

Zunda kokiais gražiais kailinukais  :wub: 

Tika teisi as irgi niekada nepailsiu...

fa0033d1c712.jpgsupykou ir su tau nebekalbu.... Belos man neatvezi

2c189096e6ea.jpg


Atsakyti

20210323-093544.jpg

Atsakyti
Kaip šiandien pasiutau ant Tikos.....galvojau, už kupros čiupsiu ir įkalinsiu rūsyje aggressive.gif aggressive.gif aggressive.gif Susiruošiau į oficialų susitikimą, likus pusvalandžiui, išsitraukiu ilgus batus prie sijono (kuriuos turiu tik vienus) ir pamatau tokį vaizdelį....vos nenualpau ir neapsiverkiau vienu metu unsure.gif Ponia spintoje įlindus "paminkė".....Ant greičio persiplanavau garderobą, kad su kelnėm važiuoti, nes su trumpais batais sijonas man nesižiūri.....Dabar lauksiu pardžių atidarymo, kad galėčiau batus nusipirkti....Ir reiks kažkur pradėt batus slėpt...

vartotojo įkelta nuotrauka

O ką aš blogo padariau? Nėr ko čia pykti, gi galėsi atsinaujinti pavasariui.. rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Kivuka, Tika teisi, visose gyvenimo situacijose reikia įžvelgti pliusus  :rolleyes:  galimybė atsinaujinti yra didelis pliusas  :) man Grikis buvo perrėžęs naujus batus, prieš dieną pirktus. Padėjau spintoje kamputyje, kur atrodė neįmanoma įlysti ir Grikis ko tai išsigandęs ten puolė, aš griebiau jį už riebių kulšių lauk trsukti ir jis, žinoma  griebė už mano batų. Paskum žiūrėjo į mane visą vakarą didelėm akim ir išpsžino minkštą ir neapglėbiamą meilę. Jsu nepamenu kokius tada pliusus įžvelgiau

Atsakyti

Taip taip lats laikas atsinaujinti, pristatau jums nauja Dolce Catana namu sukurta pavasarini paltuka 

78205a4ba312.jpg8dc8eb5cda51.jpg

Atsakyti

Nsi, nai, koks Vinculio lietpaltis  :D  dar botų reikėtų į komplektą  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2021 03 24, 13:19)
Taip taip lats laikas atsinaujinti, pristatau jums nauja Dolce Catana namu sukurta pavasarini paltuka 


Vincai, kokį dar paltuką???? Gi saulė šviečia, karšta, kam tau paltukas? blink.gif rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti