Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Nugriuviminis Vincuko paltukas  :bigsmile: 

Nelabas nediena

216-D04-CE-66-F8-445-D-A746-CABFAAD074-A

Atsakyti

Kaip kam paltukas? As gi UK esu ci daznai lietus lyn.. Reikia kailiuka saugoti 8c51c7dc7a7c.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 24 kovo 2021 - 18:44
Labas. Tingiu kelti foto, nors ir fotosesijų Pusnės nedarau kažkaip.
Tebegyvenam po senovei (o tai nėra blogai). Aš dirbu lovoje, dieną numiegu, naktimis geriau dirbasi. Pusnė nuo manęs dar neišprotėjo. Draskyklės naujos vis dar neturim, pas vet. nebuvom, spinta toliau sėkmingai draskoma, kai nematau.
Labai jau graži Jumos ir Vinco mIAIlės ist(e)orija.
Tika valandomis kukulėja. biggrin.gif
O Grikis atrodo kažkoks piktas.
Užtai Spurga ir Zunda atrodo besitvardančios ramios damos.

Papildyta:
Tiesa, turiu pasigirti, kad Pusnė draugo darbe tapo žvaigžde. Vis kas nors paprašo foto / arba daugiau foto. new_russian.gif
Atsakyti

Night, tai Pusniukė labai graži kataitė. Galėtum ir mum nepagailėt jos foto  :ax: smagu skaityt, kad pas tave viskas stabilu 

Atsakyti

Paskutinės sekundės ramybės

20210325-080402.jpg

Atsakyti
Sveikos,
Kasdien pažiūrime gražiuosius katinėlius, pasidžiaugiam, nusišypsom iš jų nuotykių, meilės istorijų . Nustebino seniai matyti Grikis su Juma, ir iš tiesų lieknoji Juma jau panašėja į Grikutį. bigsmile.gif
Taigis, užsukom pasisveikinti mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Seniai matyta katyte  :wub: ir Vincukas sako labas

Tetutes noriu biski gal pasiskusti, o gal pasigirti, kad mamka su tatka nusprendė man nebeduoti konservu, guliasu ir sauso maisto tai as visa savaite nevemiu. Maitinuosi mesa zuviena, žalia ir virta. Tik nesazininga nebegaunu skanuku kuriuos megau. Sako cia ju toks bandymas, ka as koks bandymu triusis???   1307fa20336a.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 27 kovo 2021 - 14:21
Labas sekmadienis mirksiukas.gif

Ei, paukštuk, ko ten pypauji vienišas..skrisk pas mane - padraugausim..Balkoną aprodysiu rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Faširodau, kad ešu gyva, fikta ir žaidžiu šu fele.
Šetynioš uodegoš jau matė, demonštruojuos višiems.
Atsakyti

O pas mus vasara kvepia 13c8c933056a.jpg5b0192ce79cd.jpg

Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2021 03 27, 10:38)
<...>
Taigis, užsukom pasisveikinti   mirksiukas.gif

Kaip katytės sveikata?

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2021 03 30, 14:36)
Kaip katytės sveikata?

Ačiū vi_, kad teiraujiesi. Gal viskas normaliai, sakyčiau. Kadangi ir pati sirgau, tau jai buvo skirta mažiau dėmesio ir lepinimo. Daug miega, tinginiauja, tokia plonutė, bet nesakyčiau, kad liesa.
Amžinai nori glaustytis ir myluotis. Grįžau namo, Katytė sėdi ant palangės, tai aš pakalbinau per langą ir ranka paliečiau stiklą. Tai Katytė vidinėje pusėje pradėjo trintis į stiklą, maždaug glostymo procedūra, per stiklą. bigsmile.gif
Azu, nagi pavydas ima, kad pas jus jau žalia vasara ir Vincukui lauke smagu ax.gif
Kažkaip visos pasislėpę ir retai kas užsuka pabendrauti unsure.gif
Giriu visus katinėlius - paltapūkė Pusnė, gražioji Tika, labai miela katiniška Spurga, aristokratė Bela, Hipė ir Bugi, gėlininkė Zunda,- ach, visų jau neišvardysiu, bet visi nuostabiai gražūs wub.gif
Atsakyti