Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Norėjau parašyt atsakymą ir kažkokią nesąmonę padariau. 

Vienu žodžiu norėjau pagirti juodukę, jau kokia gražuolė, o jau akys akys toje vidurinėje nuotraukoje. :wub: 

Atsakyti
Kaip gyvena rėksniukai?
Bet labai gerai jūs juos prižiūrite 4u.gif , tokie gražučiai, švaručiai ir pavalgę smile.gif
Na pas mane nemaža kompanija, bet kažkaip tai susitvarkom. Žino savo režimą kada miegoti, nesiunta vakarais. Va , kad dar skirtų kur rytas darbo dienos ir kur išeiginės, būtų visai gerai biggrin.gif Dabar įpratę 6val ar ir anksčiau pradėt triukšmaut ir reikalaut maisto. Kai ateina išeiginė ir kai reikia tokiu laiku keltis ,labai būna pikta blink.gif
Dabar tai visi pavalgę miega, kas kur. Murzė su satelitu vis dar, vakar dar vaistų gavo klinikoje ir dabar liepė atnešt tik pirmadienį, nusikėlė siūlų išėmimas iš penkt. į pirm.
Šiaip kai yra ne vienas gyvūnas, tai visai kartais smagu. Jie labai daug ko mus pamoko. smile.gif
Atsakyti
Gyvename - va taip biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Pavalgę jie tai jau tikrai, pergyvenu, kad rainiukas toks į cepeliną panašus, liemens senokai nelikę, bet kailiukas kaip šilkinis, juodukė elegantiškesnė, bet nepaliečiamoji niekaip, jei per arti, dar apšnypščia.
Maniškiai būtent vakarais daro lakstymą ir jau žemė dunda vakarais, kaip arkliukams bėgant biggrin.gif
O dieną būna uždaryti kambaryje, bet atidarius išeiti neskuba, tinginiauja, gulinėja, abu ant vienos kėdės susiglaudžia ir prausia vienas kitą. Taip tiesiog keista matyti, kaip jie vienas su kitu neišskiriami. Ir kai pamatau juos taip, - vėlgi graudinuosi, kalbu: našlaitėliai jūs mažieji, kodėl jūs šiam pasauly atsiradot ir kas jūsų laukia, kaip jūs gyvensit ? unsure.gif
Dar rainiukas pasidarė visai toks prielipa,- kai nori valgyti glaustosi ir trinasi apie kojas, dar apsikabina koją, nugriūna ir žaidžia, bet atsargiai, labai nekanda, labai nesibraižo bigsmile.gif
Dar atsitiko toks dalykas, kad mama katė neina į namus ir nepageidauja ateiti, tai aš jai nešu į katilinę valgyti ir nakčiai uždarau ją vieną, ryte aš ją išleidžiu. Gaila man jos, glaustosi prie manęs, bet namo nenori.
Aš seniai pas tokį kaimyną pamačiau 2-i kates bute, tai taip jau nusistebėjau. Bet po to pačiai teko 2-u turėti, ir tai vadinu geriausiu sprendimu ir pasirinkimu. ax.gif
Bet Murzė kokia pavyzdinga, iškenčia viską. Aš savo šitai laukinukei (mamai ) po sterilizacijos bandžiau satelitą uždėti, užkišo koją ir iš karto nusimovė, nemoku tvarkytis, kai gyvūnas prieštarauja.
Gal jau kokią nuotraukėlę turite iš saviškių gyvenimo, o tai mano serialai čia kartojasi.... mirksiukas.gif
Atsakyti

Sidabre ta juocke ir man krito i aki kokia gražuolė...

Na fb irgi nelabai bendrauja dar bucom ten 3se pasirasydavom dabar visai nebe, o grupė vadinasi "Katinuku mamos" as tai ten nebeturiu ka deti jokiu foto. O kas pikciausia tai važiuojant is Lt i Uk palikau telefona ant masinos stogo ir nuvaziavau tai jis suduzo i mozaika su visom nuotraukom.... Su visais Vincais  :unsure: pataisyti nepataisomas, dar ir prie lt banko nnebegaliu prisijungt su tatais kvailais smart ID kur veikai tik vienam irenginirenginy ir uzsieny bunant jo negali uzregistruot kito. Tokia nesamone.... Bet jei rimtai jei ne vyrvyri banko saskaita nezinociau kaip susimoket uz buta mokescius  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Azucena @ 2022 11 10, 13:58)
<p>Sidabre ta juocke ir man krito i aki kokia gražuolė...</p><p>Na fb irgi nelabai bendrauja dar bucom ten 3se pasirasydavom dabar visai nebe, o grupė vadinasi "Katinuku mamos" as tai ten nebeturiu ka deti jokiu foto. O kas pikciausia tai važiuojant is Lt i Uk palikau telefona ant masinos stogo ir nuvaziavau tai jis suduzo i mozaika su visom nuotraukom.... Su visais Vincais  unsure.gif pataisyti nepataisomas, dar ir prie lt banko nnebegaliu prisijungt su tatais kvailais smart ID kur veikai tik vienam irenginirenginy ir uzsieny bunant jo negali uzregistruot kito. Tokia nesamone.... Bet jei rimtai jei ne vyrvyri banko saskaita nezinociau kaip susimoket uz buta mokescius  hmm.gif​ </p>

įsikišiu, nes būna čia paskaitau pas jumis, įdomu apie gyvūnus smile.gif
ne jums vienai taip, man irgi taip iš oro dingo smart ID, nors nieko nekeičiau ir gyvenu lt. Tiesiog neva pasibaigė programa ir nebeatnaujinama blink.gif Man kartais sunku suvokti kokiu baisiu metu mes gyvename ir kas dar laukia ateityje. Totalus bezpridelas ir tyčiojimasis iš žmonių. O bankai mokesčius juk ima.
Atsakyti
Tai va, aš ir nemėgstu visų technologijų, todėl mano stacionarus kompas, banko generatorius ir pinigų nelaikymas banke bigsmile.gif Visokios programėlės ne man ... unsure.gif
Azu, turint laiko galima keletą nuotraukų nusikopijuoti iš šitos temos, tiesiog turėti atminčiai. Aš savo turėtų katinėlių visą archyvą kompe turiu.

Monteverte, o ką auginate Jūs, įtariu šuniukus ? g.gif

Juoda katytė ir man graži, tik nuotraukose toks juodas kamuoliukas, tai ne kąžką ir pamatysi. Šiaip ji tokia rami, labai atsargi, bet mėgsta pažaisti, pabėgioti. Bandau ją vadinti Tika, nes vistiek šaukiu - kaTika biggrin.gif
Įdomūs jie, labai atsargūs, kartais įsitaiso abu, prigula ir vis žiūri, seka mane akimis, rainiuką kai pasigaunu, tai ir prisiglaudžia, murkia, o kai nori valgyti, tai iš paskos tiesiog prisiklijavęs bigsmile.gif
O kartais Rainius bėga ir nepasigausi, tiesiog - tarytum manęs nepažįsta ir mato pirmą kartą blink.gif
O šiaip tai laksto "chvost pistolietom" biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 10 lapkričio 2022 - 21:14

As tai senu foto turiu va paskutiniu eliu metu tai liko ten.... Telefona naudojau 4m ir dar buciau naudojus.. o tada sustojom Lenkijoje sakauvyrui va man kazkada veze telefona ir paliko ant stogo.. nu ta proga ir palikau savo ...

O su tais bankais nori nenori turiu turėti sask el. Nes visos vienos saskaitos neduoda apmoketi tarkim is uk saskaitos, nebent payseros kur neveikia cia arckoks revolit i kuri kazkodel nenusisiuncia man pinigai ... O dabar va tokiai situacijai ivykus kaip atsidaryt ta saskaita be to smart ID , jau LT tik tiek daug nesamoniu visokiu niekur kitur taip nera.... 

Atsakyti
Kaip liūdna, kai niekas vėl nebekalba unsure.gif
Azu, užuojauta dėl tokios situacijos su telefonu 4u.gif Gal apsilankius LT viską išeis ramiai susitvarkyti mirksiukas.gif Mano sūnus turi sąskaitą LT banke, tai už sąskaitos aptarnavimą reikia nemažai mokėti, o iš tiesų jis joje nieko nedaro.

rariuk, kaip Jums sekasi ? Tikiuosi, kad Murzė jau pilnai pasveiko ? g.gif
Gal dar serialų ?
Gal aš tigriukas g.gif Juk tokį raštą turiu ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

O aš kas ? hmm.gif Gal auksaakė ? g.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dar bandom po truputį kalbėt smile.gif Kažkaip darbai įsuko .
Bet tai kokie gražuoliai Sidabre katinukai jau tokie storuliukai, švelnučiukai, taip ir norisi paniurkyt. Labai jau jūs juos gerai prižiūrit 4u.gif
Aš saviškių vis nenufotografuoju, bet gal prisiruošiu kada.
O Murzė laikosi gerai. Pirm.išėmė siūlus, pasirodo net ir būdama su gaubtu kažkaip tai vėl kelis pati išsitraukė. Matyt užkabino su kraštu. Gyd. sakė, mums mažiau darbo liko biggrin.gif Tačiau gaubtą liepė tik šešt.nuimt, sako tegul viskas gerai užgyja. Na o ateitis neaiški, sako kaip ten tas viršuje sugalvos, taip ir bus, mes nieko negalim prognozuoti. Tik viena aišku, kad tie dariniai piktybiniai. Na žiūrėsim, stebėsim. Kad jie nedidėtų ir nepratrūktų paskui, tai gali ir neoperuot ir laukti kas bus tas. Bet jeigu vėl atsiras, tai vėl bus dilema ar operuoti ar ne, iki kada ta jau riba bus. Neoperuoti ir žiūrėti kaip vaikšto su vis didėjančiu augliu , na ir ne kas. Bet dabar kol kas yra taip kaip yra, o paskui bus matyt.
Kalbėjot apie technologijas, aš tai nesinaudoju smart ID, nepatinka man kažkaip. Jungiuosi per kompą, gana ilgai su generatoriumi, o dabar su elektroniniu parašu( man dėl darbo reikia), tai su juo visur gali prisijungti. Parduotuvėje, tai atsiskaitinėju kortele, ai kažkaip pripratau ir man gerai. Dar kai seniau atlyginimą gaudavom grynais, buvo kitaip, o dabar jau keleri metai pavedimu, tai geriau mokėti kortele.
Bet keista kodėl niekas daugiau pas mus neužsuka hmm.gif Niekas nesidomi ar čia kas nors vyksta.
Atsakyti

Uzsuka bet foto nemoka ideto kai radikal.ru nebeveikia... As beje irgi galvojau uk gal veiks bet ne irgi neveikia... Norejau ideti bet sugalvojau kad irgi nemoku....

Va del to paraso o kaip galvoju irgi prasyt ar ka kitokio to prisijungimo nes nu tikrai maza kas su tuo visenu irenginiu kur yra smart id gali nutikti, sugesti suluzti pavogti ..... 

Atsakyti
rariuk, azu, ačiū, kad Jūs nepabėgat, man tai labai smagu pamatyti ir paskaityti, ką rašot bigsmile.gif
Taip , su tuo radikal.ru aš irgi bandžiau bandžiau visaip... unsure.gif Dabar www.part.lt
O dėl vieno įrenginio - tai el. parašas yra tame pačiame telefone, kaip ir ID smart, jeigu jau suluš ar pamesi,- tai su viskuo blink.gif Arba turi turėti kelis telefonus...
rariuk, jaučiu, kad mes ir pagal darbą kolegės, nes man taip pat pastoviai reikia mob.parašo
( apskaitos dirvonai... biggrin.gif )
Labai norėčiau, kad ir kitos parašytų,- su nuotraukom, be nuotraukų- nesvarbu, galėtų pasakoti paprasčiausias kasdienes istorijas smile.gif
O mūsų kasdienybė dabar tokia: katinukus uždarau viename kambaryje, kai išeinu į darbą ar su reikalais. Vakare išleidžiu, taigi jiems reikia išsilakstyti, išsidūkti. Tai pradėjau palikti bėgioti visame name ir naktimis. Nu, ir.... doh.gif
Praeitą naktį katinukas man nutvėrė už kojos pirštų blink.gif O paskui, užmik, kad nori, o ryte į darbą unsure.gif
Katinėlis tai nesibaigianti energijos bomba : bėgti, lėkti, gaudyti, vartytis, muštis su sese....Kai neberanda, ką dar sugalvojus, tai sėdi ir rėkia.... blink.gif
O juoda katutė,- tyli kaip pelytė, jokio garso, mane apeina ratais ne arčiau kaip 1,5 m, ir nuolat seka savo geltonom akim. Jei į jos pusę eini, tuoj pabėga, arba šnypščia kritiniu atveju blink.gif
Bet ji nėra užguita,- ji žaidžia, bėgioja ir vaikosi brolį, žaidžia su žaisliukais, žaidžia su manim plunksnele, tokia linksma, sakyčiau.
Katės auklėjimas- nebendrauk su nepažįstamais, nepasitikėk žmogumi ir dar,- nenaudok nagų žaizdamas. Taip jie ir daro, daugiau ar mažiau... biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti