Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Ei, sese, nesimušk, prašau blink.gif unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 08 gruodžio 2022 - 14:33
Kodėl tokia tyla, aaa ? hmm.gif doh.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Tikėjausi rasti tukus, o radau kaktuką😊

Mes tinginiaujam ant sofkutės, užpakalius suglaudusios su Makita😊

Rariuk, kaip tavo katės priėmė mamos kates? Ir kaip sugyvena dabar?

Kai pirmą kartą parsivežiau Makę, Puma šnypstė, makalavo letenomis, apeidavo viena kitą, bet gyvent buvo galima.

Prieš keletą metų atvyko sūnus su marčia ir dviem bengalijos katėmis pagyvent pas mus keletui mėnesių 😊 Va tada tai buvo... 😛 Jų katytė buvo taiki, su maniškėmis būtų sutarus gerai. Bet katinukas prilupo Šelmį ir Makitą. Priėjo prie jų gulinčių ir bum bum bum su letena. Maniškiai bėgo slėptis, uodegas pabrukę. Pumos taip prilupt nepavyko, ta nepasidavė, davė atgal. Ir prasidėjo pjautynės. Teko skirti juos. Ant grindų radau kraujo😊 Buvo išplėštas jos nagas. O nago išnara buvo įsmigusi bengaliuko kaktoje😊 Teko jiems gyventi atskiruose kambariuose, į bendrą erdvę išeiti pagal grafiką 😊 Kada nors įkelsiu jų nuotrauką.

Atsakyti

Priedas  IMG_20221210_204643.jpg   141,87KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Labas rytas,
Paskaičiau kaip mušėsi katės,- vaje vaje blink.gif fear.gif Aš kaip panikuojanti bailė, tai jau dabar galvoju, ar vasara kieme viskas bus gerai hmm.gif Dabar katę Čiką įsileidžiu į namus, po to išleidžiu katinukus iš kambario, rainas eina link mamos padraugauti, bet ta apšnypščia giežtai. Kažkada labai įsiminė knygos pavadinimas: "Ir žuvys nepažįsta savo vaikų". Ir man graudu, juk katinukai taip buvo prižiūrimi, taip mylimi...Net kaimynė apsiverkė pamačiusi, kaip katė mėsos gabaliuką neša - vaikams love.gif Na, gal katė ir prisimena, bet pagal gyvūnų taisykles, jie pasiaiškina... unsure.gif
Šiandien iš ryto taip romantiškai nusiteikiau, vaikštau, mąstau, kad katinėliai man labai brangūs, savi, tik - bum bu bum blink.gif blink.gif Na, aišku,- gėlė su visu vazonu - tik šaknys kyšo iš po žemių krūvos... blink.gif
Tas rainas Tukas labai moka prisigerinti, vakare įsitaiso ant rankų, glaudžiasi, laižo, ant kaklo kabinasi, ir taip privertė pažiūrėti 2-u filmus iš eilės, kitą vakarą - X faktorių žiūrim, juk nenumesi katinėlio bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O šitą - tai aš užmyluočiau, betgi pabandyk pasigauti rolleyes.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Tukas  jaukiai įsitaisęs, toks meilutis. Ta kita šeima nepatiko jam😊. Jo pasirinkimas aiškus 😊.

Man irgi buvo graudu, kai Makita iš sklypo išgindavo savo užaugusį katinuką. Man jis buvo nesvetimas, šalia užaugęs, o ji išgindavo, ir viskas.

Dėl gėlės ir vazono siunčiu balioną  :4u:  :4u: Ot nenuoramos 😊

Katinukai , norit jūros, garuojančios, ramut ramutėlės kaip bala? 

Priedas  IMG_20221211_235131.jpg   149,47KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Labas rytas,
Oi koks žalias kaktukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tukas meiliukas 4u.gif Bet jau juodukė, tai wub.gif

Kas dėl katinukų draugystės. Aš džiaugiuosi, kad pas mane nebuvo ir nebūna didelių peštynių. Na Friskę pavaiko abu ryžikai.
Šiaip pas mane tų pažinčių buvo nemažai biggrin.gif ir visos jos praėjo labai jau mandagiai , be triukšmo, be peštynių. Funtukas 10 metų gyveno, o po to atvežiau draugę Friskutę. Ji buvo labai mažutė ir Funtikas ją priėmė labai taikiai. Po to abu susidraugavo. Kai atkeliavo Pūkelytė, Friskė jau buvo suaugusi, tai apsišnypštė abi, bet nieko , o Funtikas priėjo apuostė, po to išdidžiai pasitraukė nuo jų abiejų biggrin.gif Abi katytės netapo draugėmis, bet ir nesipyko, tiesiog kiekviena turėjo savo vietą. Kai jau prasidėjo globotiniai, tai apsišnypštimų būdavo, bet vėl gi viskas labai taikiai. Iš kaimo kai atkeliavo katinukai, tai irgi nebuvo jokių piktumų. Vienas iš jų jau buvo pas mane gyvenęs kelis mėnesius, jam tada buvo uždegimas dantenų, pašalino beveik visus dantukus. Murzė gal su Friske apsišnypštė ir viskas. Kažkaip kiekvienas susirado savo vietas ir per daug nekreipia dėmesio viens į kitą. Na tik kaip ir rašiau tiek Piksius tiek Čyžė, kartais sugalvoja užpult Friskę.
O šiaip galima sakyti tarp visų vyrauja ramybė. Tiesa abu kaimiečiai turėjo važiuot pas seserį, bet ten pas ją gyvena katinas , kuris nesutaria su Čyžiku (nes irgi teko jam ten gyvent, kai sirgo). Kadangi Murzė su Čyžiku draugeliai, nesinorėjo jų skirti, tad pas seserį iškeliavo dvi katytės.
Tokia ta mano gauja biggrin.gif
Atsakyti
Koks romantiškas Riolitos pasivaikščiojimas prie pilkos jūros thumbup.gif mirksiukas.gif

Mes su Čika irgi pasivaikštom, tik prieš tai reikia takus nusikasti biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Džiaugsmingų ir gražių šventinių akimirkų !

Su artėjančiomis šventėmis !
000054.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Jaukių, šiltų, linksmų šv. Kalėdų katukams ir jų šeimininkėms 🎄

 

Maniau, kad išdykėlis Tukas eglės viršūnėje laukia Kalėdų😊

Kaip laikosi tukai? 😊

 

 

 

Atsakyti
Sveiki, mirksiukas.gif
Ačiū, Riolita, kad pasiteirauji, smagu, kad čia ne visai tyla... smile.gif
Tukas gal ir būtų užsikoręs į viršūnę, bet aš eglės nepapuošiau, nebuvo kur laipioti, manau, kad atkrito daug problemų....

Na, rainas Tukas vis toks pat prielipa , glaustytis ir bučiuotis pradeda 6 val. ryto, paskui vakare vėl iš naujo biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O katytė Tika šoka baletą. Ji turi tokią mažą pelytę, tai kasdien mėto ją į viršų, o pati gaudo, stovėdama ant dviejų kojų ir dar sukinukus daro, kad pričiupti tą pelytę. Aišku, nufotografuoti man tiesiog neįmanoma. Čia viena nuotrauka šiek tiek panaši, bet nelabai, ji ten gal į kėdę remiasi ....

vartotojo įkelta nuotrauka

Aš šventes prasirgau ir dar neina pasveikti. Galva, nosis, gerlė, kosulys, temperatūra. Covid testą padariau, nieko nerodo, seniai taip nesirgau. unsure.gif
Kaip kiti gyvena ? Ką katinėliai veikia ? Ar Senis Šaltis ir katinukams nešė dovanų ? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 26 gruodžio 2022 - 12:13

Su šventėmis jus merginos. Taip vis neapsilankiau, bet nepamiršau

8d46cb58d52a974945f22c968c43519b794.jpg

Atsakyti