Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Oi, Riolita console.gif 4u.gif Labai graudi istorija... cray.gif Čia būtent toks atvejis, kai nutinka blogiausia.... unsure.gif Įdomu, ar tų vargdienių, kurių likimas neaiškus, po sodus nepasklido ? hmm.gif
Bet užtat dabar kokia ji baltutė, švarutė, gražutė thumbup.gif
Ir labai graži nauja draskyklė... ax.gif ax.gif Aš saviškę pardaviau už kelis Eur, o dabar, kai pamačiau kainas tokių.... doh.gif
Bet tie laukinukai savo įpročių netsisako blink.gif Kad ir supranta, kad dabar jai šilta, švaru ir t.t., bet laukas.... tongue.gif
Todėl aš ir bijau, kad pavasarį reiks šituos Tukus išleisti. Su savo naminiais katukais nebuvo jokių problemų, kiemą užsandarinau daugmaž, lauke būdavo dieną, kiekvieną vakarą - namo, nes taip reikia.
Ir kitur nesivalkiojo. Dabar šitie lakstantys visur vasarą, tokie prisirenka erkių, mačiau, gali ir kokių ligų ar nuodų pasigauti, nes tas ryžas, kur ateina pavalgyti ( kai šalta jis nebeateina ), tai neatrodo sveikai....
Šiaip tai mano tie sodai nelabai panašūs į sodus, kai kurie namai net prabangūs, ir nuolatos gyvenami, ir gyvūnų turi įvairiausių: vieni atsikraustė su brituku, tai pusiau sulaukėjo, keli turi mėlynuosius britus, bet po savo kiemą, yra ir meino meškėnas, o vienas kaimynas, kaip aš, pristerilizavęs gal 3-is savo kieme..... smile.gif
Ar Pumos su Šelmiu į sodą nesivežat ? Ar vasarą sode nepasiliekat ? Tada reikia namie nuolat prižiūrėti.
Mano auklėjimas sunkiai duoda kokių rezultatų. Jiems taip nagai niežti viską liesti, krapštyti, imti..... blink.gif Vakar numėtė didelius paveikslus laiptuose, ne taip paprasta man ten kabinti tvarkyti aggressive.gif Iš vazonų iškrapšto kažkada uždėtus akmenėlius, viskas bilda, krenta, dreba blink.gif blink.gif doh.gif Atrodo, kad jie niekada nesusitupės, maniškiam prieš tai net minčių nekildavo kažką liesti, tampyti, jei padėta, pakabinta, vadinasi, taip turi būti...
Atsakyti

Oi, Sidabre, kiek daug tų graudžių istorijų ☹️. Aš čia taip sutrumpintai parašiau. Bet nebesiplesiu.

 

Prajuokinot su savo "Tukais" 😊 Aš, kai nuvažiuoju į sodą, šaukiu : kati kati Maki Maki😊Į kis kis kis mano katinai nereaguoja 😊 Na, bet jūsų Tukai ir nenuoramos 😊 Kuris labiau padūkęs? Dabar Tukų neišleidžiat į lauką? Kažin kaip reaguotų? Makita kiekvieną rytą mane vedasi į balkoną😊. Aš atidarau langą, ji trumpai patupi ir vėl į vidų 😊 Anksčiau vesdavo prie dubenėlių, šiemet - į balkoną 😊

 

Savo katinukų į sodą nebesivežu. Puma stesuoja ten, antram aukšte už durų pratupi visą dieną, o Šelmį reikėtų labai saugoti, kad nenueitų pasaulio tyrinėti 😊 Tas tai smalsus . Vis į laiptinę nori. Ir stebi pro turėklus, kas kur duris rakina😊Kai dingsta iš akiračio, nežinau, kur bėgti - aukštyn ar žemyn 😊 Anksčiau gyvenom penktame aukšte, buvo viena kryptis. Dabar - trečiame. 

 

Draskyklė puiki, tvirta, tos pačios gamybos, kaip jūsų buvusi. Gaila, kad pardavėt, kažkam pasisekė. 

Atsakyti
Pasigedom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kad mūsų tiek mažai, tai kažkaip ir nesirašo unsure.gif
Vis peržvelgiu ar kas nors daugiau neprisijungė, bet deja. Ir nei vienai nesmalsu ar neatsigavęs SM ax.gif
Mano gauja kaip ir visada, nieko naujo. Rytai siautulingi, kol gauna maisto smile.gif Šiandien Murzė į vonią numetė indelius su šampūnu, su dantų pasta, o šis keramikinis, tad garsas buvo nelabai koks.
Dabar visi, susisukę į kamuoliukus , miega. Vistiek jau ne jaunikliai. Va su tais mazgiais, tai iš tikro labai daug veiksmo biggrin.gif biggrin.gif Mano vieni globotiniai ir užuolaidą yra sudraskę, apie gėles patyliu. Buvo nemažai gėlių, bet pamažu pamažu ir neliko. Kad ir maniškiai lysdavo prie gėlių, tad dabar tik pinigų medis yra (tiksliau gal jis vadinasi laimės). Tiesa dar yra amarilių iš kaimo atsivežiau, dar išauginau avokadą. Tik labai jau kai kam patinka kramtyti lapus, tai ir auga toks apkramtytas.
Atsakyti
rariuk 4u.gif
Mūsų namuose apsilankė žaliaakė meškutė ČIKA bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

O TUKAI į lauką nevaikšto, nes juos reikėtų kviesti atgal pro duris, manau, kad stovėčiau su atidarytom namo durim vidury žiemos .... blink.gif
Dėl pasiutimo, tai rainas katinukas labai mėgsta vaikyti savo sesę, jam čia toks užsiėmimas ax.gif
Man jos jau ir gaila, bet pasižiūriu,- kad ji po to pati atgal kimba mirksiukas.gif
O šiaip kaip ir priklauso - mergytė TIKA - gėlininkė, viską nukrapštys nuo gėlių ir bent kokią sausą šakelę ar akmenuką tikrai suras . O berniukas TUKAS- labai domisi varžteliais,- kas kaip prisukta, kaip kabo, ką dar galima pajudinti... biggrin.gif

O kai pavargsta - pailsėti ir miegoti galima ir taip : smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 04 gruodžio 2022 - 16:03

Mano ne jaunikliai irgi yra sudraskę užuolaidą. Ir taip, kad buvo tinkama tik išmetimui. Dabartiniam bute palangės yra perpus siauresnės nei buvusiajame. Puma su Šelmiu neišsiteko, kažkuris krito, kabinosi su nagais ir perdrėskė.

 

Žaliaakė Čika gerai jaučiasi namuose. Ir žaisti moka😊 Kaip sunku fotografuoti juodus katinukus, ar ne? 

 

Šelmis irgi domisi vyriškais darbais😊. Labai stebėjo, kaip vyras kabino karnizus. Kadangi jau po dvyliktos, tai šiandien jam sukanka 9m. Kaip greitai laikas bėga, ypač paskutinis dešimtmetis 😊 Jis toks geras lėtapėdis flegmukas😊 Bet vasarą balkone sugebėjo pagauti žioplą mažą žvirbliuką. Puma issigandusi nėrė į vidų, o Šelmis prispaudė žvirbliuką su letenėlėm ir laiko. Išgelbėjau, nespėjo nuskriausti 😊

Ir Puma, ir Šelmis abu nerankiniai katinai. Bet sendami vis arčiau ateina pagulėti. Net ir šikną kartais priglaudžia. 

Esamuoju laiku 😊

Priedas  IMG_20221205_000130.jpg   155,07KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  IMG_20221204_225451.jpg   224,26KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Dar viena foto ir einu miegoti 😊

Net knarkia😊

Priedas  IMG_20221205_002818.jpg   155,64KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Katinėlį ŠELMĮ su 9-ių metų Gimtadieniu sveikina visa katinukų tukų kompanija ir siunčia pačius gražiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus birthday.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 05 gruodžio 2022 - 08:22

Ačiū už sveikinimus Šelmiui ❤️

Ir sveikinu Sidabrę su gimtadieniu🌷Nepamenu tiksliai kada, bet kažkur netoliese😊 Būkit sveika ir laiminga, dalinkite gerumą ir gaukite jo dešimteriopai daugiau🎂

Atsakyti
Riolita, labai labai ačiū už sveikinimą aciuks.gif Ale tikrai, aš pora dienų vyresnė už Šelmį lotuliukas.gif
Kaip gražiai Puma miega, man taip gražu, kai katinukai užsidengia ax.gif O Makita irgi visa meškutė mirksiukas.gif
Pridėsiu nuotraukų ( neįmanoma nenufotografuoti tų kačiukų išsidirbinėjimų ) ir pradėsiu rimtai dirbti, neplepėti biggrin.gif
Katinėliai, ar jūs galandat nagus? hmm.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Nemoki, reikia taip mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Katinėliai, ar jūs medžiojate ? hmm.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Ir kai Mamka nebenori manęs laikyt ant rankų unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Su gimimo diena Šelmi , dovanų žuvytė fish2.gif biggrin.gif

Ir dar ,kaip suprantu, vienas gimtadienis biggrin.gif
Sidabre su gimimo diena cook.gif


O nagus šitaip galąsti yra ir daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2022 12 06, 10:44)
Riolita, labai labai ačiū už sveikinimą aciuks.gif Ale tikrai, aš pora dienų vyresnė už Šelmį  lotuliukas.gif

Ui, apsimelavau, taigi jaunesnė aš pora dienų... blush2.gif

rariuk, labai ačiū už sveikinimą, apsiskaičiavau blink.gif Taigi, be skaičiuotuvo atiminėjau biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū rariukui už žuvytę :)

Bet tai kokie galąstuvai/draskytuvai yra tukai🙃 O jei kokią dvipusią lipnią juostą laikinai užklijuoti, gal atprastų? Labai gaila baldų. Aš klijavau ant sienų kampuose, lyg ir padėjo. Paskui nulupau, nebelindo. Puma nagus galanda į draskyklę ir kilimą😊. 

Tukas - medžiotojas, mamutą parneša 😊.  Pas mane medžiotoja Puma, iš už kampo medžioja Makitą. Bet vis rečiau ir rečiau. 

Atsakyti