Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

Kalėdos - stebuklų metas. Dvi nedraugės😊. Bet skanėstai suartina 😊

Priedas  IMG_20221226_220550.jpg   153,04KB   0 Parsiųsta kartų

 

Dovanų katinukai nebegauna. Su žaisliukais nebezaidzia, tai ir nebeperku. Dar kartais meškerytę pagaudo, bet mes jau tingim ja maskatuoti😊

Kažkada anksčiau skaičiau senus postus😊 Pamačiau Friskės nuotrauką, nu bet panašumas į Makitą 😊, net pasimečiau, galvoju, iš kur Makitos nuotrauka, negali būti, juk nedėjau 😊

 

Tukas jau išsirinko sau šeimininkę ir namus😊. Kaip tokį meilūną kitam dovanoti? O Tika netampa jaukesne? 

 

Atsakyti
Azu, labai graži eglutė ax.gif Ir nuotrauka kažkaip ypatingai padaryta, tai labai gražiai žiūrisi thumbup.gif

Riolita, o kaip Puma su Makita nesutaria ? Šalinasi viena kitos, ar užkabinėja, apšnypščia ? O ką Šelmis veikia tada ? Turėtų būti taikdarys bigsmile.gif

Taip, apie tuos dovanojimus... Matomai nieko aš nepadovanosiu, nes žinau, kad geriau tikrai niekur nebus. O kai nusivežė rainių į Kauną, dabar kai pagalvoju, turėjau suprasti, kad geriau neatiduoti.
Visų pirma - be sesės jis negali, verkia, antra - didelis butas su vaikais, trečia - jie tikėjosi, kad čia katinukas-žaisliukas jau iš karto, o kad su juo reikia padirbėti ir prisijaukinti, ten taip galvojančių nebuvo. Prieš tai jie turėjo veislinę katę ir kažkam atidavė, nes ji prarydavo mergaičių plaukų gumeles hmm.gif blink.gif
Dar norėjo paimti į sodybą abu, sakė, tiks ir pelėms gaudyti . Tą sodybą ar namą ten tik stato. Yra garažas šiltas, sakė gyvens garaže. Ten niekas negyvena, bet atvažiuoja statyti. Jaučiu, kol koks statybininkas būtų įėjęs į garažą, mažieji būtų sprukę kuo tolyn ir jau tikrai negrįžtų....
Labai nustebo, kodėl aš atsisakiau .... Kažkaip dar dabar baisu prisiminti, kas galėjo nutikti. Ir nežinau net, kaip pradėti viską iš naujo
Man užtektų tos kiemo katės. Ji protinga suaugusi katė. Kai nunešu valgyti, pirmiausia puola ne prie maisto, bet pirmiausia turi prisiglaustyti , prisimyluoti ir pasidžiaugti. Kieme ji išeina pasivaikščioti kažkur, bet visada sugrįžta. Ir dar - ji labai išdidi katė. Pamenu, kai ją tik pamačiau: ji niekada nieko neprašė, nelindo, sėdėdavo ant malkinės stogo ir dairydavosi.
Mažoji juoda katytė gal ir drasesnė, jau neturi tos baimės prieš mane, bet nenori nieko leisti. Kol dedu maistą pati glaustosi apie kojas, trinasi, stiebiasi, o aš galiu tik perbraukti ranka per nugara......
Va, kiek prirašiau - romanas blink.gif
Atsakyti

Sidabre, katės nesutaria, nes Puma kabinėjasi prie Makitos. Tai apšnypščia praeidama, tai tyko jos prie balkono durų ar už stalo ir pavaiko ją. Būna, kad šoka prie jos pakėlusi leteną, nors nekerta, tik pamosuoja 😊. Na, kad žinotų, kas čia viršininkas 😊 Makita - stabili katė, nepasiduoda provokacijoms😊 O Šelmis nesikiša į moteriškus reikalus. Būna, kad Puma su Šelmiu lyg pešasi, lyg žaidžia taip, kad kudlos laksto, tada Makita atbėga žiūrėti, kas darosi. Ir grumtynės baigiasi😊. Puma niekada nežaidžia net su meskeryte, kurią labai mėgsta , jei šalia būna Makė😊. Jos nesipjauna, bet ir nedraugauja. Kartais taikiai apsiuosto suglaudusios nosytes, bet labai greitai ir trumpai 😊

Jūsų katytė irgi daro pažangą. Va, jau per nugarytę galima paglostyti. Vis žingsniukas į priekį. O Tukas tai visai atsipūtęs 😊 Gerai, kad ir grįžo jis iš to Kauno, o tai dar ir jis būtų netyčia gumelę prarijęs, nežinia, kaip būtų pasibaigę🙃.

Paklausyti jų nuotykius įdomu, bet man turbūt neužtektų energijos su  jaunimu 😆 Jei kada tektų rinktis, imčiau suaugusią katę 😊

 

Atsakyti
QUOTE(Riolita. @ 2022 12 28, 00:44)
Tukas tai visai atsipūtęs 😊 Gerai, kad ir grįžo jis iš to Kauno, o tai dar ir jis būtų netyčia gumelę prarijęs, nežinia, kaip būtų pasibaigę🙃.</p>

Tas Tukas blink.gif blink.gif blink.gif Apsivėmė..... ir išvėmė plastikinį karoliuką, didesnį už žirnį....
Čia buvo rankų darbo pelytės nosis, kažkada tas pelytes per SM nupirkau (na, kažkokia akcija parama buvo...) Tiesiog baisu juos iš akių išleisti. O dar man baisu, kad jie žaidžia su kamuoliukais, o kamuoliukai parieda po virtuvės spintelėm ( nes ten neuždengtos kojelės). Ir Tukas sulenda iki pusės, bando pasiekti ir ištraukti kamuoliuką, bet jeigu sulįs visas, aš jo neištrauksiu, spintelės sujungtos, sumontuotos, nepakelsiu...Žodžiu...kažkokie jie, būtent lenda ten, kur pavojinga ir negalima... cry.gif
Atsakyti
Aš sutikau Naujus Metus..... assa.gif doh.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Prisiminkit, kad atėjo juodojo katino ( triušio ) metai newyear.gif yahoo.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Taip. Kačiukų metai. :) Gerų Katinėlio Metų.

Eglutės, jų žaisliukai ir skirti katinėlių džiaugsmui, ar ne taip?

Priedas  20230101_112116b.jpg   45,42KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 02 sausio 2023 - 09:09

Sveiki,

Su Naujais! :newyear: 

Kažkada man padėjot savo patarimais, patarkit, prašau dar kartą. Mano 8m katė išsilaižė pilvą, žaizdų dar nėra. Atrodo, lyg dažniau prausiasi, kasosi. Nublusinau - niekas nepasikeitė..Ką man patartumėt daryt?

Atsakyti
Sveika, editana,
Kadangi čia dažniausia rašinėju aš, jaučiu pareigą kažką Jums atrašyti, nors tikrai nežinau kačių ligų.
Ir dalyvių labai nedaug čia, anksčiau, tarp daugelio dalyvių buvo merginų su patirtim, kurios augino ar slaugė kates su alergijom, diabetais ir pan.
Taigi, kaip ir nieko neparašėt, tik kad nusilaižė....Lašai nuo blusų padeda tik tuo atveju, jeigu buvo alergija blusoms. Gal kas pasikeitė ar katė kažkur užlindo prie chemijos ar pan ? hmm.gif hmm.gif
Kokį maistą valgo, ar jis nepasikeitė ? Alergiją nustatyti yra sudėtinga, veterinarai irgi nelabai atlieka tuos brangius tyrimus, kur ieškoma, koks alergenas, į ką reaguoja. O šiaip šiais laikais alergenų labai daug maiste ir aplinkoje, todėl gyvūnai reaguoja, o su amžiumi galbūt ir jautresni darosi.
Dažniausia reikia reguliuoti mitybą : daugeliui kačių alergija pasireiškia nuo vištienos, todėl reikia parinkti kitą maistą - be vištienos, sausą begrūdį maistą, maistą jautrioms katėms ir t.t. ir žiūrėti ar padėtis pagerės. Čia tokie patarimai iš bendro supratimo, parašykit, kaip seksis.
Atsakyti

Dėl pilvuko nusilaižymo - gali būti ir dėl streso - ar nebuvo pokyčių namuose, stresinių (nerutininių, neįprastų) įvykių. Ar neatsirado namuose naujas gyventojas? Anksčiau gerai merginos patardavo, su didele tikra patirtimi... Dabar tyla... :(

Maniškiui katinui buvo alergija nuo silikoninio kraiko...

Atsakyti

Ačiū Sidabre ir Milereta už atsakymus. Namuose niekas nesikeitė, katė gyvena taip pat kaip ir gyveno 8m. Ėda Josera Leger, kraikas ir toks pat koks visada buvo (aišku , negali žinot gal kas jo gamybos procese pasikeitė). Pakalbėjau su veterinaru. Pasiūlė atnešt sysių (kaip jį pagaut :hmm:, o jei pagausiu sysių - kiek laiko aš turiu jam nunešti pas vet?) gali būt kristalų, nes gali būt , kad katė jaučia diskomfortą ir laižo pilvuką. Ir dar maistą pakeist į šlapimo takus gerinantį. Jų tiek visokių yra, net nežinau į ką žiūrėt.. o dar misija įsiūlyt jai naują maistą :oh: :D​ Gal ką rekomenduot galit iš maisto?

Atsakyti
editana, tikriausia, pats sunkiausias klausimas yra apie kačių maistą hmm.gif Jų tiek.... doh.gif
Bet Josera Leger maistas su labai daug vištienos....Netgi Josera yra kitokių ir kitos sudėties, kurie tinka
alergiškoms, virškinimo ir šlapimo takų problemų turinčioms. Todėl pakeisti į kitą Joserą gal nebūtų sudėtinga, katei jau šiek tiek pažįstamas. O šiaip apie maistą gali patarti ir pačios klinikos ( jie patys prekiauja), bet to, vet.vaistinėse arba specializuotose parduotuvėse galima konsultuotis ir rinktis.
Šlapimo aš nė karto nesurinkinėjau, nors su kate pragyvenau 17 m. Tai nežinau.... unsure.gif
Atsakyti

Dėl pilvuko nusilaižymo- aš irgi norėjau klausti, ar nebuvo kokio nors streso. Gal kažką parodytų kraujo tyrimai. Šlapimą paimti man būtų labai sudėtinga. Mano katė Makita buvo nusilaižiusi pauodegį iš streso. Ji bijo mažų vaikų 😊 O per vienas šventės turėjau anūką 2m, kuris eina, lipa, krenta, verkia, labai nori paglostyti😊. Tai po to išsilaižė pauodegį, kad nupliko maždaug 1 euro dydžio plotas. Pasikonsultavau vet vaistinėje ir tepiau tepalu su kortikosteroidais. Padėjo. 

Atsakyti