Įkraunama...
Įkraunama...

*** Mūsų katytės ir katinėliai ***

QUOTE(Sidabrė @ 2017 11 18, 12:19)
Esu girdėjusi, kad sterilizuotos ir nesterizuotos katės negali sugyventi, nes tuomet pripažįsta, kaip nežinomą priešą ( pvz. tikras katinas - viskas aišku, kaip į jį reaguoti, katė - vėlgi draugė, ar konkurentė ). Ir sakoma, kad "tikri" katinai užpjautų kastratą, ar katę ...
Ar Spurga jau sterilizuota ?
Apie laukinukus, vėlgi, įsivaizdavau, kad maistas ir alkis prijaukina betkokį žvėrelį, pasirodo, katinėliai moka streikuoti ir skelbti bado akcijas  blink.gif
O jeigu kokiu valerijonu patepti bent lėkštutės kraštelius, gal laižytų ?  hmm.gif


Gal ir yra buvę kažkas panašaus, bet mano aplinkoje tokių atvejų nepasitaikė. Praktiškai patikrinta sterilizuotų ir nesterelizuotų sugyvenimas ir jokių pjautynių. Net dėmesio nekreipia viena į kitą, kai morčines serenadas gieda.
O mažiuliams duoti valerijono, tai būtų tas pats ką mažam vaikui alkoholio. Tikrai keista, kad tie pipiriukai visai nebando valgyti. Net kiemo kačiukai, likę be mamos, bando vartoti neįprastą žmonių atneštą maistelį. Gal vis tik bent kokia kruopelė ar lašelis patenka pilvukan. Kažkaip nesitiki, kad neturėtų instinkto maitintis. Na, 3-5 dienos streso ir nevalgystės, bet vistiek turi pradėti valgyti.
Atsakyti

Pypt pypt. Su bobcat'u nurove pratiestus kabelius... nu pyyyyyypt

Atsakyti

Šponkiuk, užjaučiu tave ir suprantu, nes žinau kokių šiknarankiai kartais būna.Dar ir susidurti tiesiogiai teko.

Kastratas ir ne kastratas sugyvena puikiai.Brolio katinai taip gyveno.

O dėl nevalgymo, tai baisu.Labai yra nesveika net ir trijų gramų netekimas tokiems mažiuliams.Tiesus kelias į vaivorykštę.Ką daryti tokiu atveju nežinau. :blink:

Naršyklę atnaujino, tai taip nepatogu naudotis.Ir kodėl,tie kompiuterastai lenda kur nereikia ir gadina gerus dalykus? :blink:

Atnešu jums gabaliuką gamtos ir ramybės.Ramybės ne per daugiausia miške, nes kerta mišką.Ir dar medžioklės sezonas prasidėjo. a100.gifVarovai rėkauja pabaliais, šaudo.Setas nervuojasi šūvių bijo.O dar ankakliuką miške pametėm :blink:  86fa96d6be56.jpgd6a318431067.jpg

Atsakyti

Pavėluoti sveikinimai ponaičiui Oliui. :wub: Ilgų,katiniškų metų jam. :4u:

Atsakyti

Sveikos.  :4u: 

Dideliausias dėkui Erendirai už jaukų laiką kartu.  :wub: Susirinkome penkios dvikojės ( Magnuna, Extrius, Gielux, šeimininkė ir aš) ir, žinoma, mus stebėjo /kontroliavo /žavėjo keturios poros katiniškų akių ( Pedras, Runcius, Bižū ir Matilda). Ką veikėm? Plepėjom, gardžiavomės, glostėme, gurkšnojome, juokėmės. Gal ir nėra blogas tas lapkritis, kai yra kur ir, svarbiausia, su kuo sušilti.  :4u: 

Atsakyti

Aist, geriau jau neįmanoma pasakyti :super: Ačiū dideliausias ir pūkuočiausias (šitą jau pajutot :hihihi:) visoms už kompaniją  :4u:  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labai labai dėkui Erendirai už skiepų nuo pasiutusio pasaulio iniciatyvą ir visoms akcijos dalyvėms taip pat didžiulis dėkui už jaukų pasisėdėjimą  :4u:  :)  po smagaus pasibuvimo lapkritis daug šviesesnis atrodo  :D  Runcelis su Pedriuku kaip visada mus linksmino ir netgi Jos aukštybė-išdidybė Bižū teikėsi per kelius prasieiti  :D  Na ir kaip visada stalas lūžo nuo skanėstų  :D 

Aist - labai prašau įmesk to nuostabaus deserto receptą  :4u:  :4u:  be galo skanu buvo  :rolleyes: 

Šponkuti - tikrai pypt, įsivaizduoju kaip pikta  :mad2:​ 

Atsakyti

Ačiū, jūs nerealios  :wub:  Buvo labai labai gera!

Erendira, man tik po to toptelejo, kad Extravaganzai už wc nepadėkojau :D

O čia dabar  :D​ 

[URL=http://www.part.lt/perziura/03fcfab5bedea2ba519a112c3e1ae85e487.jpg]03fcfab5bedea2ba519a112c3e1ae85e487.jpg[/URL]

Atsakyti

Panna Cotta. 

1) 3.5 šaukštelio želatinos užpilu 70 ml vandens ir palieku 15 minučių išbrinkti. 

2) Pilu į nedidelį puodą 200 ml 35 % grietinėlės ir 200 ml pieno, suberiu 65 g cukraus, truputį vanilinio cukraus. Pakaitinu kol ištirps cukrus. 

3) Pakaitinu išbrinkusią želatiną, kol ištirps. 

4) Želatinos skystį supilu į baltą pieno- grietinėlės - cukraus tirpalą ir išmaišau. Išpilstau į stiklines ir padedu į šaldytuvą sustingti. 

5) Apie 200 g šviežių uogų ( braškės gal tinka labiausiai, bet aš šįkart dariau su šilauogėmis) sutryniau blenderiu su dviem šaukšteliais cukraus. Gautos uogų tyrės po kelis šaukštus užpyliau ant sustingusios baltos panakotos. Ant viršaus uždėjau po kelias šviežias uogas. 

Man gavosi 8 nedidelės porcijos. Gražiausiai atrodo stiklinėse taurėse. 

Atsakyti
Panna Cotta.?

Aš taip žele taisau. Baltą skystį atvėsinu ir dar primetu apie 1 cm. dydžio gabalėlių raudonos, geltonos žele. Sustingus gaunasi gražus margas vaizdelis. Vasarą pridedu dar braškių. Žiemą be spalvotų žele gabalėlių dar įdedu vynuogių. Labai gaivus derinys. Kai netingiu darau tortą. Nusiperku vyniotinį, dažniausiai su varškiniu pertepimu, supjaustau apskritais 1 cm. storio gabalėliais. Iškloju jais gilaus dubens dugną ir šonus, tada užpilu balta žele su vynuogėmis, skaldytais lazdyno riešutais ir spalvotos žele gabalėliais. Sustingus iškrečiu ir gaunasi toks raštuotas tortas. Labai gaivus ir kitoks nei tie parduotuviniai riebieji. Ypač vasarą gerai visiems į pilvukus sušoka.

Parinkau internetines foto, kad būtų aiškiau įsivaizduoti.

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Aist - ačiūūūūū :oro_buckis: , būtinai darysiu  :D  :essen: 

Evora - irgi geras receptas  :super: 

Atsakyti

Taip, Evora, panna cotta ir yra paprastai tariant grietinėlės želė su šviežių uogų padažu. 

[i]Panna cotta[/i], išvertus iš italų kalbos, reiškia virta grietinėlė. Pavadinimas labai tiksliai apibūdina šio klasikinio itališko deserto gaminimo būdą. Deserto receptas atsirado Šiaurės Italijoje, Pjemonte. Čia patiekalas dar vadinamas [i]dolce a cucchiaio[/i] – desertinis šaukštas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 18 lapkričio 2017 - 23:45