Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalizacija 5

QUOTE(mintas @ 2017 09 23, 10:20)
Galima ir sode isirengti BVI ir kaip jusu kaimynai, kiekviena pavasari paleidineti, bet mano nuomone reiketu pasitikslinti siokias detales, ar tikrai manot kad vasarnami vandeni naudosit kaip ir namuos? Jei 10m3 per menesi, tai ir as ne i backa ziureciau ne taip palankiai, nors man tokiomis salygomis septikas atrodo teisingesne investicija uz BVI.


Ačiū už nuomonę. Nemanau, kad sode vandenį naudosiu taip, kaip namie, todėl ir skaičiavau, kad tuos pačius 10 kubų sunaudosiu ne per mėnesį, o per 2-3. Apie septiką taip pat galvojau, bet kad jam didesnio infiltracinio lauko reikia, o sodas apželdintas,nesinori visko perrausti... O kodėl jūsų nuomone septikas geriau, nei BVĮ? Ir kokias detales turėčiau pasitikslinti su kaimynais? Rytoj turėčiau matyti juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2017 09 19, 22:27)
Traidenis ir visi kiti BVĮ, negyvenamo sodo salygomis ir netiktų, išmirtų visos bakterijos per žiemą. Sodui duobė turbūt pats geriausias variantas.

Mes ziema Traidenio beveik nenaudojam,per kitus metu laikus ''prikraunam'' darbelio jam.Jokiu nusiskundimu neturim del kanalizacijos,viena karta per kokus 3 metus issiurbia uz 18e ir viskas.Tik orapute sudaro eksploatacija.Viena karta sumokejom pinigus uz Bvi ir uzsiimam kitom problemom.
Atsakyti
QUOTE(Almonta @ 2017 09 23, 21:02)
Mes ziema Traidenio beveik nenaudojam,per kitus metu laikus ''prikraunam'' darbelio jam.Jokiu nusiskundimu neturim del kanalizacijos,viena karta per kokus 3 metus issiurbia uz 18e ir viskas.Tik orapute sudaro eksploatacija.Viena karta sumokejom pinigus uz Bvi ir uzsiimam kitom problemom.


Kadangi neturiu kas už kelis šimtus padarytų a la BVĮ (gal Giords apsiimtų? rolleyes.gif ), vat ir aš galvoju, kad gal kartą sumokėjai ir ramu. O jei po kelių metų kas nors smarkiai pasikeis ir daugiau laiko ten teks praleisti? Nelabai mėgstu planuoti 5-10 metų į priekį (nes vis tiek kas nors nutinka kitaip, nei buvo planuota), bet bačkos dar labiau nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(12121212 @ 2017 09 23, 20:45)
Ačiū už nuomonę. Nemanau, kad sode vandenį naudosiu taip, kaip namie, todėl ir skaičiavau, kad tuos pačius 10 kubų sunaudosiu ne per mėnesį, o per 2-3. Apie septiką taip pat galvojau, bet kad jam didesnio infiltracinio lauko reikia, o sodas apželdintas,nesinori visko perrausti... O kodėl jūsų nuomone septikas geriau, nei BVĮ? Ir kokias detales turėčiau pasitikslinti su kaimynais? Rytoj turėčiau matyti juos smile.gif


Septikas už BVI siuo atveju geriau, nes jis lengviau perneša ilgesnes nenaudojimo pertraukas, bet raliai man septikas irgi nepatinka. Kas del kaimynu, tai buvo pavyzdys kaimynu imestas, kai jie kiekviena pavasari BVI is naujo pakurineja, si pavyzdį ir turėjau omenyje.
Atsakyti
Gal kas pasakys ar per alsuoklį pastatyta prie sifono turi pastoviai traukt orą ar tik tada kai nuleidi vandenį...? Vakar pastačiau ir toks jausmas, kad pastoviai ar tai traukia ar pučia... krypties nenustačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2017 10 04, 12:54)
Gal kas pasakys ar per alsuoklį pastatyta prie sifono turi pastoviai traukt orą ar tik tada kai nuleidi vandenį...? Vakar pastačiau ir toks jausmas, kad pastoviai ar tai traukia ar pučia... krypties nenustačiau smile.gif



Jis turi leisti tik tada, kada kanalizacijos vamzdyje mažesnis slėgis, nei patalpose. Jeigu vėdinimo sistema disbalansuota ir patalpose slėgis didesnis nei lauke, tuomet situacija, kai alsuoklis praleidžia pastoviai, galima. Vis tik, pas mane tokioje situacijoje alsuoklis pradeda "kalenti" ir gana garsiai.

Dar pagalvojau, kad alsuoklio sandariam uždarymui reikalingos gumos. Jei gumos nesandariai pritvirtintos, sukietėjusios ar dar koks brokas, neleidžiantis alsuokliui sandariai užsidaryti, gali būti, kad alsuoklis leis nuolatos, tyliai ir be nuolatinio suveikinėjimo - "kalenimo".
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2017 10 04, 17:07)
Jis turi leisti tik tada, kada kanalizacijos vamzdyje mažesnis slėgis, nei patalpose. Jeigu vėdinimo sistema disbalansuota ir patalpose slėgis didesnis nei lauke, tuomet situacija, kai alsuoklis praleidžia pastoviai, galima. Vis tik, pas mane tokioje situacijoje alsuoklis pradeda "kalenti" ir gana garsiai.

Dar pagalvojau, kad alsuoklio sandariam uždarymui reikalingos gumos. Jei gumos nesandariai pritvirtintos, sukietėjusios ar dar koks brokas, neleidžiantis alsuokliui sandariai užsidaryti, gali būti, kad alsuoklis leis nuolatos, tyliai ir be nuolatinio suveikinėjimo - "kalenimo".

Čia greičiau gal bus dėl vėdinimo sistemos įtaka... nes tokie vėdintojai reguliavo difuzorius... rekupas 300 kubų našumo, sumoj reguliuojant difuzorius suskaičiavom ~200 tik... Reiks pačiam pasimt srauto matuoklį ir prasitestuot/susireguliuot per naujo...
Paimiau antrą alsuoklį (dar neįstatytą) išbandžiau, tvarkoj: trauki su burna atsidaro, puti užsidaro... aišku reiks ir tą įstatytą patikrint išėmus...
Kokias alsuoklio gumas turi omeny... pas mane toks alsuoklis https://www.celsis.l...n50-celsis.html
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2017 10 04, 21:07)
Čia greičiau gal bus dėl vėdinimo sistemos įtaka... nes tokie vėdintojai reguliavo difuzorius... rekupas 300 kubų našumo, sumoj reguliuojant difuzorius suskaičiavom ~200 tik... Reiks pačiam pasimt srauto matuoklį ir prasitestuot/susireguliuot per naujo...
Paimiau antrą alsuoklį (dar neįstatytą) išbandžiau, tvarkoj: trauki su burna atsidaro, puti užsidaro... aišku reiks ir tą įstatytą patikrint išėmus...
Kokias alsuoklio gumas turi omeny... pas mane toks alsuoklis https://www.celsis.l...n50-celsis.html

Išėmiau, patikrinau, pučiasi/traukiasi į abi puses tas alsuoklis - brokas smile.gif įstačiau kitą, lyg ir nieko nebesijaučia smile.gif
Dėkui !
Atsakyti

sveiki.

Atejo laikas isirengti BVI ir niekaip negaliu apsispresti august ar traidenis. vanduo bus isleidziamas i kanala.

Mano supratimu
Minusai Auguste: sunkoka prieziura su visais  tais kraniukais ir ju derinimais ir jei kazkas netaip viename is ju tinkamai nebeveiks. ir tas didelis dangtis.

pliusai: atrodo jog geriau isvalyti turetu.

Minusai traidenyje: jog viskas vyksta galime sakyti vienoje talpoje. nera surinktuves, 

Pliusai: paprasta prieziura nes visai niekas nesireguliuoja.

Tad kokios butu jusu nuomones kokie pliusai ir minusai jusu turimu BVI.

P.s. ar naujos statybos nama galima priduoti su abieju siu firmu irenginiais? nes platintojai teigia jog be problemu priduosime. taciau yra teigianciu jog su vienos is siu firmu BVI namo negalima priduoti.

dar prie to paties koks turetu buti minimalus nuolydis is BVI i kanala einancio vamzdzio ? ( Cia kad meistrus galeciau patikrinti :) )

Aciu

Atsakyti
QUOTE(diplomatic @ 2017 10 08, 23:40)
<p>sveiki.

Atejo laikas isirengti BVI ir niekaip negaliu apsispresti august ar traidenis. vanduo bus isleidziamas i kanala.
</p><p>Mano supratimu
Minusai Auguste: sunkoka prieziura su visais  tais kraniukais ir ju derinimais ir jei kazkas netaip viename is ju tinkamai nebeveiks. ir tas didelis dangtis.</p><p>pliusai: atrodo jog geriau isvalyti turetu.</p><p>Minusai traidenyje: jog viskas vyksta galime sakyti vienoje talpoje. nera surinktuves, </p><p>Pliusai: paprasta prieziura nes visai niekas nesireguliuoja.

Tad kokios butu jusu nuomones kokie pliusai ir minusai jusu turimu BVI.

P.s. ar naujos statybos nama galima priduoti su abieju siu firmu irenginiais? nes platintojai teigia jog be problemu priduosime. taciau yra teigianciu jog su vienos is siu firmu BVI namo negalima priduoti.

dar prie to paties koks turetu buti minimalus nuolydis is BVI i kanala einancio vamzdzio ? ( Cia kad meistrus galeciau patikrinti smile.gif )</p><p></p><p>Aciu</p>

Dėl nuolydžio ir Augusto... susižiūrėkite vamzdžių (tiek iš namo, tiek įėjimo į BVI) ir žemės lygius, nes gali būti, kad būsite priversti pirkti paaukštinimo žiedą - jei vamzdis iš namo išeina giliau, negu August politika... smile.gif
Atsakyti
Ar gali kanalizacijos alsuoklio vamzdis būti išvestas į šaltą, vėdinamą palėpę? T.y. prakišu tą 110 vamzdį per perdangą ir palieku atvirą galą palėpėje, abiejuose skliautuose yra po angą vėdinimui, tai mano galva viskas kaip ir turėtų funkcionuoti ir kažkokių ten didelių kvapų ar kitų blogybių neturėtų būti?
Atsakyti

Sveiki,

Noriu sode įsirengti vietinę kanalizaciją (ala šulinio tipo). Gal kas galėtų bent kiek nušviesti nuo ko man reiktų pradėti ir kas už kokius darbus atsakingas? Susirandu žmogų, kuris pasirūpins kanalizacinio šulinio iškasimu. Ar tas pats žmogus turėtų atvesti kanalizaciją iki pat vonios kambario? Kas turėtų rūpintis atvedimu vandens iš gero šulinio? siurblio sumontavimu ir pan? Santechnikas? Ar santechnikai atlieka ir lauko darbus, ar tik vidaus? Kas rūpinas vamzdžių tiesimu nuo abiejų šulinių iki vonios? Sodo namelis negyvenamas, tad traideniams ir pan pinigėlių nėra. Gal kas žinot firmelių, kurios užsiima tokiais buitiniais variantais nuo iki? kiek tai galėtų kainuoti? Žodžiu domina viskas  :)

Atsakyti