Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Sveikos,  sakykit ar tai gali būti nėštumas?  Gal kas suprantate.. Dekoju! [attachment=253560:IMG_20180402_152154.jpg]

Atsakyti

Tai gydytoja nesake? 

Atsakyti

Sveikos visos  :4u: 

aš su klausimėliu. Esu labai pasimetusi, gal kartu pavyks mums išsiaiškinti mano situaciją  :D  Pradėjom planuoti trečią lelių. Daug metų gėriau KT. Kai nusprendėm, kad jau laikas planuotis, nutraukiau jas gerti vidurį ciklo. Tai gavosi, kad mmm buvo 03.02 ir po nutrauktų KT mmm automatiškai vėl pasirodė 03.23. Nuo šios datos ir pradėjau skaičiuotis ir pasiskaičiavau, kad Ov turėtų būti maždaug šiandien  :D Planavau po darbo ir ov testukų nusipirkti. Jaučiasi jau kelios dienos ov požymiai, bet vakar prie to ir lengvas šleikšuliukas atsirado, kas mane suglumino. Nusipirkau NT ir šiandien ryte jį pasidariau. Testas neiškarto, bet parodė vaiduoklį  :blink: Negi aš jau galėjau būti pastojus  :hmm: ryt ryte be abejo kartosiu NT, bet kaip čia taip gali būti, O buvo per antras mmm ir dabartiniai pojūčiai ne Ov, o nėštumo? Na, apsvarstykim kartu šią situaciją  :D 

Atsakyti

Laba diena. Esu sunerimusi de galimo nestumo, kuria siuo metu butu labai nelaiku. Su mm visada turejau problemu. Turiu endometrioze ir nemaza cista desineje kiausideja. Jau daugiau nei 2 metu vartoju kontraceptikus Rigevidon. Visada labai tvarkingai, si men viena praleidau tablete, bet prisiminusi iskart isgeriau, velavau isgerti apie 15 val. Menesines paprastai ateina 29 ciklo diena, kaip laikrodukas pirmadieniai gaunasi, anksti ryte, buna gausios, labai tamsios (del endometriozes) ir skausmingos. Paskutines mm turejau bal 23 ir prasideti turejo geg 21. Deja neprasidejo, nors jausmas buvo kaip pries mm. Pries gera savaite kelis diena krutu speneliai buvo net pasakyciau skaudus, bet lygiai taip pat kaip staiga atsirado taip ir pradingo skausmas. Savaitgali turejom dvi dienas ilgos keliones masina (pirmyn atgal po 8 val). Menesines prasidejo 1 diena veliau, bet labai keistai sviesios ( turbut tokios buna moterims, kurios tokiu problemu kaip as neturi, nezinau ), pirmadieni (kai turejo prasideti mm, bet beprasidejo) pasidariau NT, sis buvo neigiamas, pasidariau dar karta kita ryta, taip pat neigiamas. Bet dabar vis jauciu kazkoki keista nuovargi, prie zemes rodos traukia, dazniau negu paprastai alkis atsiranda (bandau guostis, kad cia del labai itemptos darbo savaites, per kuria beveik nieko valgyt nevalgiau, laiko nebuvo). Sakykit, ar as cia panikuoju ar visgi gali buti uzkibe??? Nes jau nevilty esu, o dabar tikrai nelaikas vaikeliui sad_smile.gifl

Atsakyti
Sveikos visos norejau pasiklausti ar imanoma pastoti po men 2 diena
Nors mano menesines buvo 05-03 ir 30d ir buna 4 dienas
Bet ar imanoma pastoti
Send dariausi testa ir buvo neigemas
Padekit
Aciu
Atsakyti

Sveikos mamytės  :) radau šitą temelę, kaip tik man, nes nebesuprantu. Savijauta visai ne tokia kaip įprastai, mmm nėra jau 5 dienas, dariausi NT bet neigiamas  :hmm: galvoju gal dar palaukti ir vėl pasidaryti  :rolleyes: 

Atsakyti
nesisaugojat istisai ar tik karteli? jei karta, tai kada, kuria ciklo diena?
Atsakyti

Labas visoms,

 

su vaikinu mylėjomės vieną kartą tarp mėnesinių ir aš pastojau. Nesinaudojom jokių kontraceptinių priemonių, jis nutraukė lytinį aktą ir baigė pasimasturbuodamas. Kaip aš galėjau pastoti? Testas rodo teigiamą rezultatą....

 

Atsakyti
QUOTE(Renata1995 @ 2018 06 22, 14:27)
<p>Labas visoms,</p>
<p> </p>
<p>su vaikinu mylėjomės vieną kartą tarp mėnesinių ir aš pastojau. Nesinaudojom jokių kontraceptinių priemonių, jis nutraukė lytinį aktą ir baigė pasimasturbuodamas. Kaip aš galėjau pastoti? Testas rodo teigiamą rezultatą....</p>
<p> </p>

aisku, kad galejai ir greiciausiai pastojai. Interneta turi? Skaityt moki? Tai pries sugulant su vaikinu reikejo pasidomet apsaugos priemonem. Tuo paciu butum ir suzinojus KAIP galejai pastoti. O siaip, sveikunu. Ir dziaukis, kad kokios ligos dar nepasigavai, ne tik nestumo.
Atsakyti
QUOTE(Renata1995 @ 2018 06 22, 14:27)
<p>Labas visoms,</p>
<p> </p>
<p>su vaikinu mylėjomės vieną kartą tarp mėnesinių ir aš pastojau. Nesinaudojom jokių kontraceptinių priemonių, jis nutraukė lytinį aktą ir baigė pasimasturbuodamas. Kaip aš galėjau pastoti? Testas rodo teigiamą rezultatą....</p>
<p> </p>


akivaizdus pastojimas nuo šventosios dvasios. Nekantraudami jau laukiam naujojo Kristaus.
Atsakyti

Koks skirtumas,kaip,pastojai ir taskas.

Atsakyti
mane tai nepaliauja stebines tas siuolaikinis jaunimas (pagal nicka, tai autore ne tokia jau ir jauna). Turi pries akis visas naujasias technologijas, visas imanomas zinias. Leidzia ikist pimpaliuka, o paskui klausia, KAIP galejo pastot blink.gif
Baisu kokio mastymo (nemastymo, greiciau) kartos mus keicia.
Atsakyti