Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

menesines ir turi but su krauju, o su kuo? Jei daugiau nera jokiu pozymiu, tai nieko tokio. Kresuliai yra norma.
Atsakyti

Sveikutes, planuojam leliuka, menesines buvo lapkricio 2-3 d., bet negausios (paprastai jos trunka 3-4dienas). Kelias dienas laikosi truputi pakilusi temperatura iki 37. Kartais uzeina karscio bangos. Siandien dariausi nestumo testa, bet jis buvo neigiamas. Ar galiu buti nescia? :unsure:  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziwiliuke: 05 lapkričio 2018 - 15:16
QUOTE(Ziwiliuke @ 2018 11 05, 16:11)
<p>Sveikutes, planuojam leliuka, menesines buvo lapkricio 2-3 d., bet negausios (paprastai jos trunka 3-4dienas). Kelias dienas laikosi truputi pakilusi temperatura iki 37. Kartais uzeina karscio bangos. Siandien dariausi nestumo testa, bet jis buvo neigiamas. Ar galiu buti nescia? unsure.gif  hmm.gif</p>

Ne
Atsakyti

Labas  :)

Ciklas pas mane nereguliarus, bet dazniausiai menesines prasideda kiekviena menesi dviem-trim dienom anksciau. Nu, ir dabar ju nesulaukiau. Uzsiimam su vyru nesaugiu seksu, jis kartais baigia man ant lyt.organu, nauja gyvybe butu labai laukiama 🥰 Menesines veluoja apie tris dienas, vietoj menesiniu sulaukiau labai didelio dubens skausmo ☹ ir keliu geltonu laseliu, kita diena is viso “svaru”.. Krutine sunki kaip per pms, nu yra visi pms pozymiai, tik paciu mm nera  Ar jau galima daryti nestumo testa, ne per anksti?

Atsakyti

Labas   :)

Ciklas pas mane nereguliarus, bet dazniausiai menesines prasideda kiekviena menesi dviem-trim dienom anksciau. Nu, ir dabar ju nesulaukiau. Uzsiimam su vyru nesaugiu seksu, jis kartais baigia man ant lyt.organu, nauja gyvybe butu labai laukiama 🥰 Menesines veluoja apie tris dienas, vietoj menesiniu sulaukiau labai didelio dubens skausmo ☹ ir keliu geltonu laseliu, kita diena is viso “svaru”.. Krutine sunki kaip per pms, nu yra visi pms pozymiai, tik paciu mm nera  Ar jau galima daryti nestumo testa, ne per anksti?

darykitės

Atsakyti

Nu toks vaizdas paskaicius sita grupe, kad susirinke nepilnametes ir nezino kas yra nestumo testai arba gydytojai, kurie stsakys y visus jusu klausimus.

Cia ekstrasensu nera ir is jusu zinuciu niekas jum nepasakys nescia ar ne  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Sveiki,as nerimauju  :unsure:  turiu leliuka jau 8men  :)  .

gruodzio2  diena turejau susirgti menesinem bet ju nera .. testais  net daryti neigiami , nuo penktadieni (12-28 ) buvau pas daktare negalejau Is lovos atsikelti pykino galva svaigo labai , nuejus pas daktare israse vaistu nuo galvos ir pykinimo ir namo lepia , jei bloges pirmadieni atvykti ,bet man tas pykinimas ir svaigimas nepraeina , apmazejo bet vistiek , nuovargis nuolatos , atsikeliu pavargus , valgyt nesinori, silpnumas nuotaiku kaita , pilvo putimas,ir maudymas. ar as galeciau buti nescia???? :huh2:  :huh2:  :huh2:​  rytoj (12-31) pas daktare einu 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbuziukas 18: 30 gruodžio 2018 - 21:32

Sveiki,as nerimauju  :unsure:  turiu leliuka jau 8men  :)  .

gruodzio 2 diena turejau susirgti menesinem bet ju nera .. testais  net daryti neigiami , nuo penktadieni (12-28 ) buvau pas daktare negalejau Is lovos atsikelti pykino galva svaigo labai , nuejus pas daktare israse vaistu nuo galvos ir pykinimo ir namo lepia , jei bloges pirmadieni atvykti ,bet man tas pykinimas ir svaigimas nepraeina , apmazejo bet vistiek , nuovargis nuolatos , atsikeliu pavargus , valgyt nesinori, silpnumas nuotaiku kaita , pilvo putimas,ir maudymas. ar as galeciau buti nescia???? :huh2:  :huh2:  :huh2:​  rytoj (12-31) pas daktare einu 

Jeigu gruodzio 2d turejot sisirhti, tai testai jau senai turejo rodyti nestuma  jei toks yra. Jei testai neigiami, sunerimciau del sveikatos.

Atsakyti

Sveikos. 🌸

Pirmą vaiką planavome 3metus.Dabar dukrytei 2,6m. Atrodo per tą ilgą planavimą jau tiek visko žinojau, bet.. Dabar sunerimau.. Susirgti turiu vasario 26d., ( prieš 7d. Viskas vyko su netiketai laiminga pabaiga🙈) Su pirmaja nieko nejaučiau pastojusi. Bet šiandien nesijaučiu, kaip visada. Pilvo maudimą nurašau, kaip požymi nes pamausdavo ir prieš mm. Bet miego potraukis dieną, šiandien atsirado( nors esu pratusi po 6val per parą miegoti jau senai ir jokių miegu dieną ), spenelių jautrumas, pusryčių atsisakiau, nes galvojau apsivemsiu, jei bent atsikasiu🙄 nejaugi gali būti?? Ar peranksti būtų simptomams jei mm turetu būti 26d.? 

Atsakyti

Sveiki. Nežinau ar klausimas visai i tema bet tikiuosi gal kas ka patars ar patikslins. Mano menesines labai nereguliarios. Sausi buvo. Vasari ne. Kova irgi ne. Pagalvojau apie galima nestuma. Apie 3 dienas keistai labai patepe. Pasidariau du testus ir abu neigiami. Apsilankiau pas gydytoja ir ji echoskopo metu pasake kad mano gimda pasiruosus menesinems. Isejau lyg ir viska suprasdama. Bet dabar dvejoju , o gal anksti gal nepamate.  Gal kam teko susidurti? Ar visdelto ginekologai skyria kaip atrodo gimda pries menstruacijas, ir turečiau jų tiesiog laukti.  Aciu jei kas patars.  

Atsakyti
QUOTE(MilduteMilda @ 2019 04 01, 21:04)
<p>Sveiki. Nežinau ar klausimas visai i tema bet tikiuosi gal kas ka patars ar patikslins. Mano menesines labai nereguliarios. Sausi buvo. Vasari ne. Kova irgi ne. Pagalvojau apie galima nestuma. Apie 3 dienas keistai labai patepe. Pasidariau du testus ir abu neigiami. Apsilankiau pas gydytoja ir ji echoskopo metu pasake kad mano gimda pasiruosus menesinems. Isejau lyg ir viska suprasdama. Bet dabar dvejoju , o gal anksti gal nepamate.  Gal kam teko susidurti? Ar visdelto ginekologai skyria kaip atrodo gimda pries menstruacijas, ir turečiau jų tiesiog laukti.  Aciu jei kas patars.  </p>

Jau tikrai butu mate nestuma
Atsakyti
QUOTE(MilduteMilda @ 2019 04 01, 21:04)
<p>Sveiki. Nežinau ar klausimas visai i tema bet tikiuosi gal kas ka patars ar patikslins. Mano menesines labai nereguliarios. Sausi buvo. Vasari ne. Kova irgi ne. Pagalvojau apie galima nestuma. Apie 3 dienas keistai labai patepe. Pasidariau du testus ir abu neigiami. Apsilankiau pas gydytoja ir ji echoskopo metu pasake kad mano gimda pasiruosus menesinems. Isejau lyg ir viska suprasdama. Bet dabar dvejoju , o gal anksti gal nepamate.  Gal kam teko susidurti? Ar visdelto ginekologai skyria kaip atrodo gimda pries menstruacijas, ir turečiau jų tiesiog laukti.  Aciu jei kas patars.  </p>

jei nescia tai tikrai suzinosit, tik palaukti reikia smile.gif jei ne irgi suzinosit smile.gif

nebutinai tos gydytojos ka mato
Atsakyti