Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Sveikos, vakar turėjau lytinį aktą, darėmė tai su apsauga bet dėja apsauga suplyšo... kadangi artimiausia vaistinė buvo gan tolokai kontraceptikus išgėriau tik praėjus maždaug 30min. Kadangi esu jau toks žmogus kad dėl tokių dalykų labai bijau, tai gal turite kokių nors patarimų? ir ar yra tikimybė kad aš pastojau?  :unsure:

Atsakyti
kokius kontraceptikus isgerei? Kada buvo paskutini karta menesines ir kada jos dabar turetu buti?
Atsakyti

Avodele kontraceptikai buvo, paskutini karta menesines buvo rugpjucio 19diena. Dabar turetu būti rugsėjo 19diena

Atsakyti

Belieka palaukti.Visko gali buti.

Atsakyti
QUOTE(Pasimetusi1 @ 2018 09 11, 16:08)
<p>Avodele kontraceptikai buvo, paskutini karta menesines buvo rugpjucio 19diena. Dabar turetu būti rugsėjo 19diena</p>

skubios pagalbos kontraceptika isgerei labai greitai, greiciausiai nescia nesi. Bet dabar po to kontraceptiko ir siaip menesines gali veluoti, todel nepanikuok.
Atsakyti

jei paskutinį kartą mėnesinės buvo rugpjūčio 19, sekančios turėjo būt rugsėjo 16 d., jei ciklas reguliarus. Lyt. santykiai rugsėjo 11 d., na, tikimybė pastot yra, bet labai mažai tikėtina :) 

Atsakyti

Sveikos, Rugsėjo 9 apturėjau lytinį aktą, darėme tai su apsauga bet apsauga suplyšo, skubią kontraceptinę tabletę išgėriau po 40minučių (avodele). Mm paskutinį kartą buvo rugpjūčio 17 tačiau apturėjome lytinį aktą ir apsauga suplyšo, dėl visa ko išgėriau skubią kontraceptinę tabletę, ir mm pasirodė rugpjūčio 28dieną. 

Dabar Rugsėjis eina į galą ir labai jaudinuos kad nebūčiau patojusi. Pilvo apačioje kartais jaučiu tokį kaip ir skausmą koks buna prieš mm bet tik retkarčiais.

Labai reikia jūsų patarimų nes nelabai noriu pirkti nėštumo testą nes man dar tik 17metų.

Atsakyti

Sveikos, Rugsėjo 9 apturėjau lytinį aktą, darėme tai su apsauga bet apsauga suplyšo, skubią kontraceptinę tabletę išgėriau po 40minučių (avodele). Mm paskutinį kartą buvo rugpjūčio 17 tačiau apturėjome lytinį aktą ir apsauga suplyšo, dėl visa ko išgėriau skubią kontraceptinę tabletę, ir mm pasirodė rugpjūčio 28dieną. 

Dabar Rugsėjis eina į galą ir labai jaudinuos kad nebūčiau pastojusi. Pilvo apačioje kartais jaučiu tokį kaip ir skausmą koks buna prieš mm bet tik retkarčiais.

Labai reikia jūsų patarimų nes nelabai noriu pirkti nėštumo testą nes man dar tik 17metų.

Atsakyti

Nemanau, kad gali būti nėščia. Ar jis baigė į Tave? o šiaip mano patarimas baigt gert tą brūdą... tai nėra saldainiai... sutrikdo visą moters organizmą. Pirkit kokybiškesnius prezervatyvus arba naudokite lubrikantus, gal dėl to plyšta?

Atsakyti

Na taip, manyje. Suprantu kad tokie dalykai labai blogai, bet tiesiog buvo tokie atvėjai kad nebuvo kitokios išeities. Aišku nusprendėme dabar padaryt pertrauką nuo to. Labai ačiū jums už pagalbą

Atsakyti

Kad mėnesinės dabar bus ne laiku tai 99%, todėl nusiramink. Jeigu iki rugsėjo pabaigos neatsiras mėnesinės nusipirk testą. Nueik į kokią didesnę vaistinę, kad niekas taves nepažinotų :) jom ten vienodai kas tą testą perka :) arba paprašyk draugo :) 

Atsakyti

Mėnesinės pasirodė rugsėjo 26dieną, bet jos buvo labai tamsios rudos spalvos, beveik juodos su krauju. Ar tai normalu? Ir ką tai galėtų reikšti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasimetusi1: 04 spalio 2018 - 16:56