Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 67 tema

Sveiki. Gal kam nors buvo panaši situacija ir gali pasidalinti patirtimi. Sūnus nešioja breketus jau daugiau kaip du metai, tuoj nuims, bet nutiko taip, kad vienas viršutinis dantis nusivalgė ( nusitrynė į apatinį breketą). Sako taip būna, nieko tokio, pasidarysit estetinį plombavimą ir viskas gerai. Ar tikrai tai normalu, ar ortodontė nesužiūrėjo? Ar estetinis vienintelė išeitis? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir aš š jūsų būrį 4u.gif Vakar sudėjo breketus apačioje. Skausmo nėra, tik maudimas ir tempimas... kažkiek jau pradeda trinti lūpą... bet neviltis dėl to, kad visiškai nieko negaliu sukąsti... galiu valgyti tik skystą maistą verysad.gif gydytoja sakė apsiprasiu ir vėliau bus geriau... bet aš niekaip nesuprantu, o kaip vėliau galės būti geriau, jei kandant mano viršutinis vienas dantis atsiremia į breketą ir per jį nesusikanda visi kiti dantys biggrin.gif ar tikrai tereikia tik pakentėti truputį ir situacija pagerės? Ar metus laiko turėsiu valgyti tik skystą ar trintą maistą? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emeida: 27 sausio 2017 - 16:34
QUOTE(Emeida @ 2017 01 27, 17:33)
Sveikos, jungiuosi ir aš š jūsų būrį  4u.gif Vakar sudėjo breketus apačioje. Skausmo nėra, tik maudimas ir tempimas... kažkiek jau pradeda trinti lūpą... bet neviltis dėl to, kad visiškai nieko negaliu sukąsti... galiu valgyti tik skystą maistą verysad.gif  gydytoja sakė apsiprasiu ir vėliau bus geriau... bet aš niekaip nesuprantu, o kaip vėliau galės būti geriau, jei kandant mano viršutinis vienas dantis atsiremia į breketą ir per jį nesusikanda visi kiti dantys  biggrin.gif  ar tikrai tereikia tik pakentėti truputį ir situacija pagerės? Ar metus laiko turėsiu valgyti tik skystą ar trintą maistą? blink.gif

Jei tikrai remiasi į breketą- taip neturėtų būti. Patarčiau pasiskambinti gydytojai.
Atsakyti
QUOTE(Emeida @ 2017 01 27, 16:33)
kandant mano viršutinis vienas dantis atsiremia į breketą ir per jį nesusikanda visi kiti dantys  biggrin.gif  ar tikrai tereikia tik pakentėti truputį ir situacija pagerės? Ar metus laiko turėsiu valgyti tik skystą ar trintą maistą? blink.gif

Pas mane tas pats, tai spėju, kad tavo kreivas sąkandis. Kai dantys išsislankios į vietas, kur jie turėtų būti, turėtų tas dantis nebesiremti į breketą.

O jei dabar prašysi, kad breketą perklijuotų - kai dantys jau bus išsislankioję, gali tekti jį perklijuoti vėl į tą pačią vietą, kur jis dabar uždėtas. Taip kad geriau kantrybės.

Ir, taip, labai nervina, kad neišeina nieko kramtyti, bet kuo mažiau kramtai - tuo greičiau dantys slenkasi ten, kur breketai traukia, ir tuo greičiau tuos breketus bus galima nusiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoravicius @ 2017 01 02, 14:11)
Man pavyzdziui, reikejo rauti danti ir praktiskai visi odontologai siule deti implanta, bet pasitaike geras chirurgas ir pasiule ta tuscia israuto danties vieta uzpildyti naudojant breketus. Na, tiesiog pastumti dantis is abieju pusiu. Nors jam, chirurgui, labiau apslmoketu pasiulyti isukti implanta ir tiek. Buvau nuejes pas ortodonte, tai jinai pasake, kad visai galimas variantas. Kadangi sakandis is vienos puses geras, is kitos puses blogas (toje puseje, kur danti isrove), tai teoriskai breketais butu ispresti keli klausimai: sutvarkytas sakandis ir uzpildyta tuscia vieta.

Oho, "chirurgas pasiūlė"?! Aš tik internetuose pati susiieškojau, kad toks dalykas apskritai įmanomas, o kai pasakiau savo privačiai odontologei, tai ir ji, ir ortodontė, ir visos odontologės su chirurgėmis poliklinikoje sakė, kad čia visiška nesąmonė - protinį tiktai rauti ir į išrauto danties vietą tiktai implantą dėti. Turėjau ieškotis kitos ortodontės, kuri sutiktų padaryti šį tarpų užpildymą ištraukiant priekin protinius.
Tiesa, pas mane tas vyks ne vienoje vietoje, o visuose ketvirčiuose, nes nusprendžiau išsaugoti visus protinius dantis, vietoje jų raunant puvėkus, kuriems būtų reikalingi šaknų rovimai.

Bus įdomu pamatyti, kaip jums seksis. Man breketus uždėjo tik sausio viduryje, tad rezultatų dar teks ilgai laukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ežeruosna: 28 sausio 2017 - 17:04
QUOTE(ežeruosna @ 2017 01 28, 16:47)
Pas mane tas pats, tai spėju, kad tavo kreivas sąkandis. Kai dantys išsislankios į vietas, kur jie turėtų būti, turėtų tas dantis nebesiremti į breketą.

O jei dabar prašysi, kad breketą perklijuotų - kai dantys jau bus išsislankioję, gali tekti jį perklijuoti vėl į tą pačią vietą, kur jis dabar uždėtas. Taip kad geriau kantrybės.

Ir, taip, labai nervina, kad neišeina nieko kramtyti, bet kuo mažiau kramtai - tuo greičiau dantys slenkasi ten, kur breketai traukia, ir tuo greičiau tuos breketus bus galima nusiimti smile.gif


Ačiū už patarimus! taip, pas mane labai kreivas sąkandis. Aš kaip tik galvojau, kad reikia daugiau bandyti kramtyti kad jie greičiau slinktųsi biggrin.gif Tai reikia apsišarvuoti kantrybe ir kuo ilgiau vartoti skystą ir trintą maistą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ketvirtadienį užsidėjau breketus, nieko nejaučiu, pamirštu, kad juos turiu, tai čia viskas gerai? biggrin.gif Galvoju, gal viela atsilaisvino, nes lyg ir turėčiau jausti kažkokį skausmą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fimo @ 2017 01 30, 13:15)
Sveikos, ketvirtadienį užsidėjau breketus, nieko nejaučiu, pamirštu, kad juos turiu, tai čia viskas gerai?  biggrin.gif Galvoju, gal viela atsilaisvino, nes lyg ir turėčiau jausti kažkokį skausmą?  biggrin.gif

Gerai gerai, ne visi skausma jaucia biggrin.gif As pora dienu jauciau toki tempima, bet skausmo nebuvo. O kramtyt lengvai galit? Nes va kramtant tai jauutesi diskomfortas.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2017 01 30, 17:41)
Gerai gerai, ne visi skausma jaucia biggrin.gif As pora dienu jauciau toki tempima, bet skausmo nebuvo. O kramtyt lengvai galit? Nes va kramtant tai jauutesi diskomfortas.


Kramtau ne taip kaip visada, atsargiau, didelio diskomforto nėra. Buvau prigąsdinta, kad ateičiau juos dėtis pavalgius, nes pirmą dieną nieko neįkąsiu, bet valgiau viską biggrin.gif Tik nepatogu, kad maistas prilenda, kaip viešumoje valgyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fimo @ 2017 01 31, 10:12)
Kramtau ne taip kaip visada, atsargiau, didelio diskomforto nėra. Buvau prigąsdinta, kad ateičiau juos dėtis pavalgius, nes pirmą dieną nieko neįkąsiu, bet valgiau viską  biggrin.gif Tik nepatogu, kad maistas prilenda, kaip viešumoje valgyti?  biggrin.gif

Tikrai nemalonus valgymas viesumoj, ar kur gamtoj. As vandeniu skalaudavau, bent priekiniuose nelikdavo maisto. biggrin.gif
Neskauda, vadinasi esat is tu laiminguju, kur gydymas bus be skausmo mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš šešta diena su breketais... nu toks diskomfortas burnoje, kad kiekvieną dieną kyla noras nueiti ir liepti išimti man tuos breketus biggrin.gif sustabdo tik tai, kad sumokėti nemaži pinigais smile.gif Erzina lupą į kurią trinasi breketai, sukąsti negaliu, tapau nervuota, pavargstu net kalbėti biggrin.gif
Vakare užsidedu vaško, kad netrintų lūpos, o ką darot tokiu atveju dienos metu??? Nes su tuo vašku tai dar baisiasnis vaizdelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emeida @ 2017 01 31, 13:07)
Aš šešta diena su breketais... nu toks diskomfortas burnoje, kad kiekvieną dieną kyla noras nueiti ir liepti išimti man tuos breketus  biggrin.gif  sustabdo tik tai, kad sumokėti nemaži pinigais  smile.gif  Erzina lupą į kurią trinasi breketai, sukąsti negaliu, tapau nervuota, pavargstu net kalbėti  biggrin.gif
Vakare užsidedu vaško, kad netrintų lūpos, o ką darot tokiu atveju dienos metu??? Nes su tuo vašku tai dar baisiasnis vaizdelis  biggrin.gif

Jei budavo labai smarkiai nutrinta, dedavausi vaska ir diena, budavo jau tas pats, kad kazkas pamatys biggrin.gif Taip greiciau sugyja.
O del noro nusiimti, manau visi per ta praeina, praeis sav, kita ir priprasit, prisiminsit, tik kai valyt dantis reiks.
Atsakyti