Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Antradienį geriau :).

Jau taip jaučiu, kad vasaroju  :wub:​ . Knygos gal terasoj, nuostabi, naminiai braškių ledai, ne per karšta, kažkoks visa apimantis gėris. 

Atsakyti

Mes šiandien lankėm Šalčininkų kraštą. Jašiūnų dvaras, Pavlovos Respublika, Vilkiškių dvaras, Juozapinės ir Aukštojo kalnai, Medininkų pilis. Tiesiog ėmėm suplanuotą maršrutą iš knygos Kelionės po Lietuvą ir važiavom. Graži ta mūsų Lietuva :wub:​ 

Atsakyti

Liniuka, mes pernai daug Lietuvos aplankėm. Rinkom magnetukus"Surink Lietuvą". Lietuvą jau rugsėjį buvau surinkus, šiemet lieka dar kelis nelankytus miestus aplankyti. Labai gražu, visur atrandi kažką įdomaus  :wub: info centruose dar kažką įdomaus apie tą miestą papasakoja ir pataria ką apžiūrėtiapžiūrėti.

Šalčininkuose į tą ataugą važiavom, tai į priekį netikrino muitinė, o atgal visą mašiną apžiūrėjo :D​ 

Atsakyti

Labas dienas.

Pagaliau imuosi prieš beveik 5 metus parsivežto šilko. Niekaip nesugalvojau, ką iš jo gaminti, o va dabar skėlė idėja galvon - bus suknelė-tunika su skeltukais šonuose ir vienoj pusėj gilesne, kitoj pusėj mažesne V formos iškirpte, kurią galėsiu dėvėti abiem pusėm ir kaip savistovę suknelę, ir kaip viršutinį sluoksnį ant kelnių ar sijono.

Plotis apie 90cm, priekio bei nugaros ilgis sudėjus apie 2m. Antrukais. 1 eilė 250 akių, 4 eilės - 1cm.

Reikia totalizatoriaus, per kiek laiko baigsiu. Iki metų ar ilgiau?  :D

Siūlas toks:

Priedas  BA8A4966.JPG   66,35KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kokia šilko spalvaa :wub:

Pafotografavo šiandien mane "pavydi" draugė :B

Trijų atspalvių rudumo, lino/medvilnės rūbas.


Priedas  016.JPG   271,76KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  1.jpg   266,92KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  2.jpg   203,44KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 24 birželio 2019 - 14:17

Tegu ir ne mezgimo tema, bet giriuosi. Mano foto B/W grupėje buvo išrinkta "Best of the day".  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Tereza o tai parodyt foto?

Atsakyti

Tereza o tai parodyt foto?

Uj, rodau:

65108008_2554700347875983_70162960912849

Atsakyti

O papasakot? :D
kur? kas?

Atsakyti

O papasakot? :D
kur? kas?

Havanos geležinkelio stotis. 2015-aisiais berods. Būtent iš šitos kelionės ir bordinį šilką parsivežiau.

Atsakyti

Man užmetus akį, pirma mintis - kalėjimas :D

Atsakyti

Man užmetus akį, pirma mintis - kalėjimas :D

:D​ 

Atsakyti