Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Man irgi panaši mintis buvo - kalėjimas, fabrikas ar pan. 

Šilko spalva tikrai tokia alpulį kelianti.

Ristina, dailiai numegzta užmestukas, nors tų nuleistų pečių dar mano akis iki galo neprisijaukina.

 

 Gal kas turit rogutinio kašmyro kokį likutį, kurio drakius negailėtų perleist?

 Antroji dukra jau senokai prašė numegzt skraistę, panašią, kaip kažkada vyresniajai numezgiau, Parodžiau jai kašmyrinį megztinį, sakau - megsiu iš tokių siūlų. Buvau tikra, kad išeis. Bet ji pareikškė, kad per plona. Tai susivijau iš trijų siūlų. Pradėjus supratau, kad nelabai man išeis, Iš dviejų gal būtų išėjus. Vyresniosios skraistei 800 g sumezgiau, o čia surinkus visus galiukus apie 500 išeitų Tai kokie 200-300 g manau išgelbėtų. Mano megztinis toks kandžių ar grindų skuduro spalvos, bet galėtų būt ir koks pilkas, ar kokie dar ten būna, į pabaigą padryžuočiau, ar raštą keisčiau.

Va toks siūlas mano.

P1180942_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 birželio 2019 - 20:16

Kerpena, turiu įtarimą, kad ar ne tik su tavim šitą spalvą kažkada dalinomės. Reikia pasiknisti ir surinkti, ką turiu. Esu mezgus baktusą ir kepurytę. Daugiau turbūt niekam man ir nereikia. Labai jau tokia spalva, kaip tu sakai...

Terezzos spalva tai akį džiugina tikrai ir fantaziją gerai veikia apie tai, ką papasakojai. 

Aš prisiēmiau siūlų, prisirašiau filmų, bet ... net į tą pusę nepažiūrėjau. Skaičiau :wub: . Vieną knygą -iš pradžių nuo vidurio iki galo, o paskui - dar kartą nuo pradžių iki galo:). Uvės autoriaus knyga apie močiutę. Atrodo, radau antrą mylimiausią rašytoją šalia Lindgren. Ir abu švedai :). Ryt ieškosiu naujos jo knygos ir jaučiu, kad vēl kaifuosiu... 

Išvažiuoti iš sodo baisiai gaila. Sakau, kad norėčiau pasilikti dar bent kelias dienas.Sūnus sako : "norėčiau pasilikti visą gyvenimą". Panos abi naktis terasoje po baldakimu miegojo. Nepaisant visų trūkumų, mes ten tokie laimingi...

Atsakyti

Gali būti. Nes pirmą kartą su kažkuo dalinomės kažkokioje pirtyje ar kažkokiame dideliame susitikime.  O antrą kartą pirkau visą babiną, pagal nuotraukas turėjo lyg būti tamsesnė spalva, bet iš esmės labai panaši.  :)

 

Restar, kuris čia sūnus nenorėjo išvažiuot - negi didysis? :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 birželio 2019 - 22:33

Terezza, neprireiks metų šilkui :) labai dailus. Ir foto įspūdinga.

aš ilgą, platėjančią  iki žemės sau iš Riva Gazzal ar su 2 ar 2,5 per 4 mėn vakarais pasigaminau. O mano dydis L tuo metu buvo. 

Atsakyti

Didžiojo neįmanoma prisikviesti... Dabar ir nepatogu jį nusigabent. Palikom vieną, maksimaliai patogiai visko jam palikę. O vaistus pats išmoko susileisti į pilvą.

Jo, Jonavoje pirty dalinomės abi :).

O mano mažasis irgi bus virš 170 jau :).

Atsakyti

Terezza, neprireiks metų šilkui :) labai dailus. Ir foto įspūdinga.

aš ilgą, platėjančią  iki žemės sau iš Riva Gazzal ar su 2 ar 2,5 per 4 mėn vakarais pasigaminau. O mano dydis L tuo metu buvo. 

Kad tavo žodžiai Dievui į ausį  :D  (nes aš baisi lėtamezgė).

Atsakyti

Restar, kadangi rašei, kad negali vienas, tai pagalvojau, kad pasiėmėt ir patiko. Bet pasirodo greit prisitaiko. :)

Tai ar bus siandien sriuba? Išlėjau su mezginių krepšiu. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 birželio 2019 - 06:01

aha, ir man įdomu, ar sriubinamės. nors aš mezginių terbos neturiu, bet  liežuvį atsineščiau :D

ir kur renkamės, jei renkamės. aš egoistiškai siūlyčiau kur nors netoliese ar su patogiu parkavimu. pvz puikiai tiktų VCUP. lietaus nepraneša, tai gal net ir terasa tiktų

Atsakyti

sriubinames sriubinames :)

a kur tai nezinau, as pėstute daug pasiekt galiu ir parkingo nereikia :)

man ar VCUP ar panorama ar dar kur aplinkui tinka

labas rytas

Atsakyti

Man tai geriau VCUP , patogiau pasiekti.

Atsakyti

Labas rytas,

Man irgi visai tiktų VCUP, tik priklauso kelintą rinksitės. Aš galėčiau gal tarp 17:30 ir 18:00, kartais darbo pabaiga ne visai prognozuojama būna.

Atsakyti

tai mes su qqte po darbų, kurie baigias 17 val., pribūsim po kokių 15 minučių, o kitos prisijungs?

bandom į terasą?pernai tai kažkaip nelabai man aptarnavimas patiko,šįmet dar nebuvau, gal bus pasitaisę

Atsakyti