Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, galim susitikt 5-am aukšte :mirksiukas: 17.30

Atsakyti

gerai, katuk, :)

Atsakyti
Mano žydinti palangė darbe. Priedas  IMG_20190625_161344.jpg   83,16KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti

oi Kerpena per sąžinę užvažiavai, pas mane gi namie lapukai seniai šaknis paleidę stovi, reik nusipirkt žemių ir pasodint, ir darbe tokia viena nei šiokia nei tokia, šakojasi visaip kaip lapus ilgais kotais leidžia, biškį apdorojau ką tik ta proga net vieną atsišakojusį krūmelį atskyriau(darbe tai žemių turiu, pasodinsiu)

Atsakyti

o čia mamuko palangė prie progos

 

 

 

Priedas  20190601_204132.jpg   117,93KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

qqte, net išsigandau - atsidarau staigiai ir matau visiškai nematyta nuotrauka.

Galvoju, kaip čia tokia mistika nutiko - ir gėlės kitokios ir vaizdas pro langą kitoks. :) Tik paskui susigaudžiau, kad ne tik aš gėles įkėliau :hihihi:

 

Beje, namuose beveik visas išmarinau, o jų turėjau daug. Darbe dar laikosi keletas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 birželio 2019 - 15:49

Pamezgėjau šiek tiek, bet vakar viską išardžiau. Pirminė mintis buvo megzti tokiais tarsi blokais-juostomis, t.y. per vidurį priekio vertikali linija, kurios vienoj pusėj eina perliukas, kitoj lygus mezgimas, po kiek laiko keičaisi pusėm. Bet lygus mezgimas į ilgį eina labiau, nei perliukas, todėl negražiai persikreipia. Tai pradėsiu iš naujo. Manau viską dvigubu perliuku varysiu su vertikalia juosta per vidurį, kuri vėliau pereis į iškirptės apdailą.

Nežinau, ar kas aišku, bet jei supratot, kur lenkiu, tai prašom pasidalinti pastebėjimais ir patarimais.

 

48125840152_1a3078fd57.jpg

 

48125783128_66e15e3d06_z.jpg

 

Ir prašau pasiūlymų apačiai. Kad būtų graži ir lygi, nes šitas uždėjimas man nepatinka. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 25 birželio 2019 - 16:49

Nešnekat, ane?

Nu gerai. Bus taip:

48127429442_d9548b38b6_z.jpg

Atsakyti

Gražu. O ta juosta vidury kokia bus - pynė?

Gerai pasisriubinom.  Grįžtant namo net mezginių krepšellio rankena nuplyšo nuo Nites kišenėm atnešto siūlo :)

Atsakyti

Tereza nu as tai nelabai isivaizduoju ka tu ten sumislinai tai sunku ka patart

Sriuba buvo faina ir dosni bent jau mano drakiui

Parvare laimingas su zydra medvilne padoriu tokiu puskiliu

Atsakyti

Gražu. O ta juosta vidury kokia bus - pynė?

Gerai pasisriubinom.  Grįžtant namo net mezginių krepšellio rankena nuplyšo nuo Nites kišenėm atnešto siūlo :)

Prieš tai mąsčiau pynę, bet dabar pergalvojau daryt dvipusį lygųjį mezgimą.

Atsakyti

Terezza, o per bendrą  ilgį gal būtų kompensavęsis tas lygių akių ilgumas, jei planavai mixuot puses? 

Aktyviai atostogauju. Daug vaikštau ryte (kol vaikai miega) ir vakare kartu. Išlydėjau šiandien svečius. Saulė gana stipriai aktyvi- nors ir su apsauginiais kremais, vaikus reik ir po tepliot. 

Atsakyti