Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Terezza, o per bendrą  ilgį gal būtų kompensavęsis tas lygių akių ilgumas, jei planavai mixuot puses? 

Aktyviai atostogauju. Daug vaikštau ryte (kol vaikai miega) ir vakare kartu. Išlydėjau šiandien svečius. Saulė gana stipriai aktyvi- nors ir su apsauginiais kremais, vaikus reik ir po tepliot. 

Bendras ilgis tai išsilygintų. Bet manau, kad juostos būtų kreivos. 

Atsakyti

Terezza, aš irgi nelabai supratau ten apie skirtingas puses ir raštus :). Bet man akyse stovi panų ripsinukę megzta su v iškirptėm priekyje ir nugaroje, kai tu kalbi :).

Sriuba faina, seniai nebuvau, nors įpuoliau į ją visai nepasiruošusi, t.y., ne taip, kaip planavau iš namų, o po iiiiiilgo reikalų tvarkymo, kad net silpna/bloga buvo nuo ilgo nevalgymo...

Šarange, kaip tu laikais, ar gerėliau bent kiek? Mane pasiekė tavo siūlai, aš juo ir užmiršus buvau ir net klausti nieko nenorėjau, kai tau svarbesnių reikalų už tai yra. Bet tai kokie jie man gražūs, kiek svajonių kelia ♥. Tiesa, šiuo metu grįžo mano knygių rijikės amplua. Tai kasdien dabar ryju, kol neprisisotinsiu vėl ilgam. Ryt pradėsiu šiandien įsigytąją. ir dar knygyne basiai paslaugi pardavėja dar kokias 3 panašias užrodė, bet skubėjau, tai net nepavarčiau, tik nusifotkinau, eisiu į biblioteką ieškoti :), net neketinau pirkti.

Niuma, faina skaityti apie tavo aktyvias atostogas. Mūsų vaikų trijulė rugpjūčio pradžioje stovyklaus prie jūros. Tai ir aš rezgu mintį su vyru dviese prie jūros pailsėti tuo metu arba bent savaitgalį.

Atsakyti