Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu ką aš galiu pasakyt - pačios kaltos, kad nesipirtinot :D

Buvo NE-RE-ALU :wub:​ Nu kaip visada. 

Atsakyti

Aha, aha, pačepsėsiu ( nes ką tik pavalgius) ir palinksėsiu. Buvusios pačios žino, kaip smagu buvo, nebuvusios - taigi atvažiuokit pagaliau. Be viso kito gėrio tradicija tampa ir Aukštadvario turgelio lankymas. Gadget dar plačiau norėtų užsimot - ten šalia namelį su 2  ha žemės papirkt  :).  Eisiu niekam nerodytų siūlų prasimezginėt ir swapint vėl bandyti. Ai dar foto turbūt reikėtų sukelti seilėms pavarvint :).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 17 lapkričio 2019 - 16:38

Pavalgyt yra gerai!!!

Sesė giria grybukus  :wub: ir draugystę  :wub: 

Ten tik DU hektariukai!!!

Dėt, kokius siūlus Aukštadvario turgelyje papirkau? Ir cop.copine sejuoną :wub:​ 

Atsakyti

Sejuoną, please, nes nemačiau :).

Atsakyti

Dėk viską. Nemačiau nieko.

Grįžau:

- mama, aš tavęs pasiilgau... eisiu su tavim miegot.. ne tu tėte.. :) 

Buvau supakuota ir paguldyta. Bet labai ir nesipriešinau, nes tų 5 val miego- mažoka :D 

Ech, aš pavydžiu saaaauuu (dėl meeto).... 

Atsakyti

Sejuoną, please, nes nemačiau :).

Jau.

Atsakyti

Dedu siūlus.

Atsakyti

O aš po to turgaus sušilt dar negaliu. Lysiu vonion, gal net kaukę užsitepliosiu.

Aš emocijas žodžiais ypač dsr rašytiniais reiškiu labai sunkiai. Tai palinksiu palinksiu visiem merginų komentarams. Buvo super

Ačiū jums visoms už nuostabų savaitgalį  :wub:​ 

Atsakyti

Nu patc geriaisias dalyks yr skirtings gražuma supratims.

Mus vienij skirtings skonis sukniom, sejuonam, ilgiam, spalvom ir vienoda meile mezgimui ir susitikimams.

Pirtis buva

Kubils buva

Kava espress kavinuke buva

Draugystes pyrags buvo

Limituks yr šioferiuks afygienas su Busiku atvarė ir dar atvežė visą būrį cypiančių.

Katuks 400km koridorium 5 val ir tik dėl chebros. Nerealiai

Paaiškėja kad Alytui žmones irgi da krut, atkrutėja iki pirtikės, bet bais tykus, ramūs, da neatsičiuchine nuo tu padangų

Aš tai irgi jaučiu miego trūkumą ir vitamina C perdozavima😂

Kepu duoniukus, daba gauses traškůs gatantuotai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 lapkričio 2019 - 18:16

Aš irgi kokia tai apspangusi, šiuo metu sunkiai reiškiuosi,  bet buvo tikrai smagu.

O jau kaip smagu nuotraukas peržiūrėt ir tarsi sugrįšt.

Swapinu.

Atsakyti

Pradėjau 1 iš trijų galimų swapo variantų. Jeigu patiks pirmas - bus man pasisekę :). Jeigu ne - pasiseks dar porai žmonių :). Nu arba man brangiausiai :).

Atsakyti

Bet jauti, Restar, tu maždaug PARĄ SU BIŠKIU gerklę gargalavai :D​ 

Atsakyti