Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kai pagalvoji tai jooo Restar išėjo skalaut ir parai 😂 uzdare SM. O tai kur tos nesipirtinusios.apie ka tylit?

Nu grįžkit

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 lapkričio 2019 - 19:04

:lol:  :lol:  :lol: 

nu kur kur, gi tyliai pavydim, nagus graužiam, fotkes nagrinėjam, seiles varvinam į maistą, siūlus, mezginius, draugystę ir laiką kartu :)

Žiauriai smagiai atrodo viskas, jaukiai ir skaniai, kaip visada :)

Dar vaikus bandom gydyt, vyra guost, namus tvarkyt, mokslą pajudint, kai labiausiai tai megzt noris :) ta proga peržiūrėjau krepšius su nebaigtukais ir bandau viena baigt pradėt  :oh: bet ten rankovės....  :oh: nors pusantros tereikia, bet gi rankovės...  :oh: 

Atsakyti

Šiaip šią savaitę jaučiuos kaip kokia Ksena (atsimenat tokią Heraklio moterišką versiją?), tik mano priešai ir baubai ne tokie apčiuopiami, pačiupčiau tai galvas nukapot būtų lengviau  :lol:​ 

Atsakyti

Abelo, vakar pagalvojau, gaila, kad tavęs nėra. Ir atsiminiau imbierinių sausainių kepimą su vaikais pas Žuviuką  :wub: 

Reikėtų pakartot kažkaip kažkur  :) 

Atsakyti

Ingridukai, kaip supratau, pirma, bet nepaskutinė pirtis, ane? 

Vis vartau ir vartau nuotraukas  :love:​ 

Atsakyti

Labai tikiuosi kad nepaskutine

Atsakyti

Ech...

Važiuoju vakar, jau netoli Aukštadvario, ir taip mintyse: nu beeeprotės dar tokios reik paieškot, trenktis 300 km,su skaudančia gerkle į kažkokią pirtį... :oh: ( aha Ingriduska, tik 300  :D 

Bet grįžus vyrui sakiau: geros emocijos pusę ligų gali išgydyt, dėl tos jausenos galima ir daugiau padaryt

Nors gerklės ir neišsigydžiau, bet tos pakilios būsenos pasikroviau iki ausų galiukų.

Ačiū brangiosios, be galo esu laiminga įsipainiojus į šitą sektą

Atriodo tiek visko kimšau pilvan pusę nakties ir žinokit grįžus net pasisvėriau-ogo minus 500 g! Va ką gali tos geros emocijos

Abelo, kokios ligos šeimą užpuolė?

Atsakyti

Ligos eilinės virusinės vaikam, vyrui darbe neramumai, tai paguodos reik,o man ant viso to kaip vyšnia ant torto danties nervas užsidegė ir perdegė, teko išraut.

Atsakyti

Katuk,  aš tikrai valgiau daugiau nei visada ir esu tikra rytoj bus tie tavo minus 500 pas mane😂😂😂😂😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 17 lapkričio 2019 - 20:51

Abelo sveikatos šeimai, paguodos vyrui ir pabaigtuvių😍

Atsakyti

Abelo  :4u: 

 O man tik dabar baterija išsikrovė, po vonios, o iki tol visai jokio miego trūkumo nesijautė :B​ 

Atsakyti

Abelo, kad vyrui tamsus dryžis pasibaigtų.  Gydytojas su Dievo dovana, o reik gadintis nervus dėl nesibaigiančių visuotinių  reformų, vidinių  petvarkymų ir t.t.  :4u: 

O tau- kad šiaip kasdieninių rūpestėlių sumažėtų.

Sektai, tiksliau pirtininkėms,  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti