Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Ai, iš man patinkančių ribų neišlipau, tai tik konstatavau faktą, be emocijos kokios blogesnės. Gyvenimo džiaugsmo tikrai nesumažėjo. Ale šiandien daug sakau NE ir šiaip nepatinkančios tiesos. Ir dar geriau dėl to jaučiuosi. Žodžiu, grįžau iš raganaičių sąskrydžio :).

Atsakyti

Sektiškai grįžus pasisvėriau :D Pliusas tik šimtgramiais skaičiuojamas, tai viskas gerai :D

Irgi swapą pradėjau vakar. Ir užpuolė abejonės dėl siūlo... Ir išvis stojasi klausimas, ar gavau tą sudėtį, už kurią sumokėjau :hmm:

Ir vis šiandien prisiminus juokas suima iš 10 minučių ir prausimosi ypatumų :D​ 

Atsakyti

Kerpena, spalvintis galima. Bet ar būtina priminti prieškambario takutį ?

Atsakyti

Net du puodai verda-vyrams čili, man jautiena pagal Lace. Ir dar mezgu paraleliai liemenę. Visai neblogai grįžt anksčiau

Atsakyti

Tortilijų su vištiena ir daug daržovių privalgyta, galiu eit swapint!

Atsakyti

Pas mane šiandien lašiša ir vakarykštė kopūstų sriuba.

Per teliką rodė, kaip raugia kopūstus. Nu taip užsinorėjau... 

Atsakyti

Rodė tą ūkininką iš kurio perkam kopūstus ir sultis :bigsmile: 
Su MB ėjom pavalgyt kopūstų :laugh:

Atsakyti

Kotletai ir brokolių mišrainė. Vaikams- pomidoriukai. Dar nuo vakar perlinių kruopų sriubos yra. Prisėdau. Na ryt paskutinis kartas druskų kambary. 

Atsakyti

Man tai tėvai įdėjo kibiriuką, įdėjo kopūstų ir sakė pasiraugsi pati. Tik liepė laukt jaunaties. Tai kai taip šilta nežinia, ar tie kopūstai sulauks jaunaties, O aš turiu pasiteisininmą, kodėl neraugiu, nors nežinia, ar taip svarbu tas mėnulis.

 

Irgi prisėdau swapint, bet dar užsukau apsižvalgyti,

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 lapkričio 2019 - 20:18

Pietvakariam " nebiednas" kugelis. Saldaus- varskes ir sausainiu desertas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 18 lapkričio 2019 - 20:30

Pomidorinė sriuba ir cukinijų blynai su lašiša.

Ir upės arbatos... iš gerklės zaraza persikraustė į nosį

Atsakyti

Kas yra upės arbata?

Atsakyti