Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O man visas kg geros nuotaiko prilipo :D Taip saknu viskas buvo :ax:  :D

Atsakyti

Limit, mano atėmei :D Nu irgi prieš ciklą buvo užlipęs, ale pirty aną palikau. 

Atsakyti

o ašš nesisvėriau va tai nežinau ar kažkieno pasiėmiau ar atidaviau kam nors :)

Atsakyti

Olaiva ir Šarange, pirties legendos apie "o va Edvardo pirtyje pirkau šitą meriną (bakst į lygiai dvi eilutes cinkelio)" byloja, kad judvi esat ypatingos, reikalingos. Matėt, kaip Kypsas ir kompanija prikypsino? O va Anykščių verandoj tai angeliškos ​moterys sėdėjo!!!!

peržiūrėjau visas jūsų foto, smaguma  :wub:  14,20 baigiau Vilniuj fotografuoti, bet jau nelėkiau prie tos susitikimų degalinės, buvot išrūkusios

mano savaitgalis buvo paturbintas, 3000 foto atrinkimui ir redagavimui, o dar photoshopas vietoj veido glotninimo-makiažo  langelius piešia,nes pasibaigė nemokama versija :D

tikiu, kad gerų emocijų pasikrovėt iri Kalėdų ar bent jau iki swapo :rolleyes:

 

trečiadienį važiuoju į senelių namus fotografuoti, bus nelinksma diena emociškai...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Olaiva~: 18 lapkričio 2019 - 09:42

Abelo, kad vyrui tamsus dryžis pasibaigtų.  Gydytojas su Dievo dovana, o reik gadintis nervus dėl nesibaigiančių visuotinių  reformų, vidinių  petvarkymų ir t.t.  :4u:

O tau- kad šiaip kasdieninių rūpestėlių sumažėtų.

Sektai, tiksliau pirtininkėms,  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Ačiū už balionus visoms, nieko, išgyvensim ir prisitaikysim, toks etapas.

Vilmak, ano darbo neramumai jau baigti, išeitinė sumokėta, pertvarkos įvykę. Dabar kitam darbe grasiną krūvį pamažint, tai jis prigalvojo alternatyvą,kuri manes nežavi... tai tikiuos, kad gandai liks gandais. Pagyvensim, pamatysim.

Atsakyti

Labryt,

Abelo - sveikatos visiems ir kantrybės visose perturbacijose :4u: .

Niuma, patogus dalykas tas kaklas :4u:​ - abiem prasmėm :D

Pirtis (juokas, draugija... ) mano gerklę buvo išgydžius, bet žvarba (pirštinės kažkodėl liko namie) Aukštadvario turgelyje viską atgrąžino. Namų aplinka dar veikė teigiamai, o va jau darbas - nelabai gerai veikia :). Kai namie bent  3 mezginiai pradėti rūpi, o dar kiek norėčiau pradėti :). Kažkoks pamišėliškas noras megzti užpuolęs. O ta neišvaizdžiai pilka papigiaj  pirkta iš Gadget babinaitė kaip mane džiugina  :wub: . Užbaigiau tą kelių eilučių Limit pradėtą mėginuką (tikra draugė - visoms mezgė mėginukus, su sąlyga, kad neatsivežė savo siūlų nei virbalų :D), išskalbiau ir dar plaukų balzamu patepiau - tokia nuostabi vilnelė, kad nagai niežtėte niežti ką nors sukurpti iš jos.

Įkvėpimui:

0N5A0454_medium2.jpg0N5A1639_medium2.jpg

5459B005-6E37-481F-9568-41B8B9D905D0_medF9BB9E9F-4913-49CE-97B9-D190AB1ECA18_med

62358FF7-DADD-4F13-AD7F-7651E964C776_med

_N2A1587_medium2.jpeg

IMG_20191102_100904_254_medium2.jpg

DSC_9174_copy_medium2.jpg

Atsakyti

Restar, džiugini ;) Man smagu, kad mano pirkis tapo tavo įkvėpimu.

Atsakyti

PS savo pirštines radau, kuprinės dugne dugniausiam.

Atsakyti

Gagdet - tiksliau būtų - tavo pirkis IRGI palaiko mano įkvėpimą, nes jo netrūksta kuris laikas :).  Bet aš mėgstu žinoti, kad turiu siūlų, iš kurių tikrai tikrai kažką megsiu.

Mano pirštinės namie manęs laukė - išimtos, matyt, buvo, nes planavau striukę skalbti, bet paskui apsigalvojau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 lapkričio 2019 - 10:37

Man kuookis tas rožinis gražus

dėl spalvos aišku, bet ripsint nenorėč

bet tokia mergaitiška mergaitiška nuotaika užpuolė :) beveik norisi kokį pūstą tiulinį sejona apsimaut :) (prie kerzų aišku)

 

Šiandien bus ilgėlesnis pasisėdėjimas Santariškėse, vaikui laikyseną mėgina taisyt

tai galvoju ar teks pamegzt

bet mezginį įsidėjau, maža ką...

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 18 lapkričio 2019 - 10:53

Aš vaistus irgi radau. Maišely, kurį vakar tris kart tikrinau :D 

Dirbu. Tvarkaus. Toks vaizdas, kad namie kokią savaitę nebuvau, o čia gyveno gauja paauglių :D​ 

Atsakyti

Qqute - tas pirmas ir buvo specially for you  :4u: . Nors man ir spalva net graži, o ripsas teoriškai nebaido, praktiškai jau pabodęs biškį, dabar nauja meilė - tas angliškas/sšvediškas ar pan purus stulpelis :). Visko noriu juo megzto.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 18 lapkričio 2019 - 10:50