Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

katuk, tiesa, tavo patarimas buvo geras :4u:  Vaiko kambary pasislėpęs tarp visų sumestų krepšių buvo vyro ieškomas krepšiukas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 18 lapkričio 2019 - 11:32

Seklys morka. Neveltui tiek detektyvų žiūriu :D​ 

Atsakyti

Limit as tikrai stresavau del jo labiau nei tu, tai dziaugiuosi kad atsirado

Atsakyti

Aš irgi siūlų parsivežiau ir dabar aišku noriu iš jų megzt. Bet Dar turiu begalybines kojines, kurių laukia dukra. Net šiandien per pietus pamezgiau. Kai kacumota pamokė greičiau dvi akis sukeist, tai dabar gal kiek greičiau procesas juda.

O dar swapo darbas laukia. Bet vieną variantą turiu, tai jei antro nespėsiu, gal tą pirmą siųsiu. Net jei ir spėsiu, nežinau, kurį siųsiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 lapkričio 2019 - 14:32

Nu va aš valandžiukę ar pusantros megztelėjau. Gerai kad įsimečiau kol vaikis procedūrinosi.

Atsakyti

Aš kol darbe būnu, laaaabai megzt noriu. Kai grįžtu,  po visų pietų ruošimo dažnai jau tinginystė apima.

Nors visai patiko KAKLAS ir galvoju, kad gal ir reikės sau kokį pasiorganizuot.  

Pagal eilę šnd-ryt swapas. Tada gal bordo blizgius- šilkus išsitraukt reikėtų. Kojinės kažkur eilėj. nors jų niekas neprašo. 

Atsakyti
Gerai dėl megztelėjimo, bet į Santariškes nenorėčiau dėl jokių priežasčių.
Atsakyti

Aš vakar puoliau pradėti megzti swapo reikalą, tai daug mezgiau - maždaug įtrečdalėjau. Nežinau, ar patinka, bus matyt, varysiu ir kitus variantus, jeigu /spėsiu. Dar dukros toks pats daiktas guli nebaigtas (7/8 baigimo), kojinė per swapą viena numegzta, kita pradėta - lauks swapo užbaigimo. O kiek dar megztelių norimų...

Noriu namo megzt ir daugiau nieko :).

(nesakiau apie savo svorį po pirties ir nesakysiu, va. Tikrai gerai pavalgiau :D).

Atsakyti

Restar, aš tiesiog NESISVĖRIAU. Jaučiuosi afigirnnai, sejuonas tink, papukai nesumažėjo - ko dar moterai reik?

Atsakyti

Aš irgi nesisvėriau - nei prieš , nei po...

Atsakyti

Pilkam rudeniui paspalvinti

 

 

15306714_263017384112900_542051775571348

 

14719288_203850876686079_611997633833074

 

Visai norėčiau tokio, tik ne iš tokių kontrastingų ir ryškių spalvų.

 

O čia prietaisas.:https://www.youtube....xdQ_Y86ABQVOg3k

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 lapkričio 2019 - 15:44

O man nugara ne itin...figūra stačiakampė..

Atsakyti