Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

waidaw, gal gali pasidalint aprašymu? :ax:​ 

Atsakyti

Įkėliau kambarėlin ;)

Atsakyti

O šiandien vakare susitinkam? Ar atidedam kitai savaitei, dienos metu?

Atsakyti

Mano drakius vakar naglai atėmė babinikę iš Lace drakiaus  :B  ir koks dabar patenkintas  :D mėginukas išdžiūvo  :wub: 

Atsakyti

Nite tai gal kitai savaitei tada?(reik nepamiršt dar tau knygas grąžint)

labas rytas

Atsakyti

Nite tai gal kitai savaitei tada?(reik nepamiršt dar tau knygas grąžint)

labas rytas

O  tau gal antrą ir trečią dalis atnešt?

Mačiau patogupirkti.lt tos knygos 7, 8, dar ten kokias dalis :D daug vienžo ir nebrangiai  :mirksiukas: 

Atsakyti

O  tau gal antrą ir trečią dalis atnešt?

Mačiau patogupirkti.lt tos knygos 7, 8, dar ten kokias dalis :D daug vienžo ir nebrangiai  :mirksiukas: 

Gal kol kas nereikia-mokytoja atsiuntė sąrašą ką skaityt tai noriu kad iš sąrašo skaitytų kol kas :)

Atsakyti

Sveikos

Toj siūlų parduotuvėj, kur buvau užvakar, kartaia renkasi mezgėjų kompanija. Pardavėja sakė, kad dabar visos mezga kelnes iš tų siūlų kur pirkau. aš taip keistai į ją pasižiūrėjau :D  kad pratęsė toliau, jog kelnės neišsitampo, nes plačios. 

Tai dabar visuos soc tinkluos vien tas megztas kelnes ir matau :D 

kĄ jūs manote apie tokį mezginį.

Aš, jeigu atmetus visas išankstines nuostatas apie tarybinius laikus :D  manau, kad mūsų klimatui vilnonių kelnių nereikia. O ir figūros reik gražios tokiam rūbui....

Atsakyti

Sveikos

Toj siūlų parduotuvėj, kur buvau užvakar, kartaia renkasi mezgėjų kompanija. Pardavėja sakė, kad dabar visos mezga kelnes iš tų siūlų kur pirkau. aš taip keistai į ją pasižiūrėjau :D  kad pratęsė toliau, jog kelnės neišsitampo, nes plačios. 

Tai dabar visuos soc tinkluos vien tas megztas kelnes ir matau :D

kĄ jūs manote apie tokį mezginį.

Aš, jeigu atmetus visas išankstines nuostatas apie tarybinius laikus :D  manau, kad mūsų klimatui vilnonių kelnių nereikia. O ir figūros reik gražios tokiam rūbui....

Manau, kad tai nesąmonė :D ir dar manau, kad nesąmonė yra megzti sijonai, suknelės ir paltai :B

Bet visi gali megzt, ką tik nori, o aš galiu manyt apie jų mezginius, ką tik noriu :P

Atsakyti

Kodėl nereikia vilnonių kelnių? Po namus, kai dar neįjungtas šildymas. Aš jas labiau kaip treningines kelnes suprantu. Tik nelabai įsivaizduoju virbalais megztų kelnių, nes gi tankumas didelis joms reikalingas.

Atsakyti

Katuk, a kokias tų tas megztas kelnes matai?  :blink: 

Nu, megztis treningus, tai ką aš žinau.....

Tuoj atvės, gal pamatysi gatvėse tokių modelių  :hmm:  :lol: 

Atsakyti

Rowano naujam numery megztos kelnės. Kaip tik šnd FB Dayana Knits sau mezgasi:

https://www.facebook.com/DayanaKnits 

 

https://www.ravelry.com/patterns/library/003-trousers?fbclid=IwAR3DjgvYfUFIk03S4iWIE4iEHGU-FUMF1oopKtQqnLTNtZ1Hh5hqPUbgG-g 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 30 rugsėjo 2020 - 09:25