Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

sveikos,

as rusu instagrameres seku, tai tikrai nemazai treningus megztus nesioja. Bet masina megztus. Neblogai atrodo, nors tikrai figuros neblogos reik ir, kad keliai neissimustu,,

Gal kuriai vilnietei MZ pakeliui?? Rasiau as jiems del sxemos laiklio juodo mazo, bet neatraso  :( gal neturi. Sulu dama irgi neturi. O prisireike kaip s..t  :oh:​ 

Atsakyti

waida, kanceliarinėse pažiūrėk dokumentų laikiklių:

pvz.: http://www.fellowes.lt/produkty/opis,320,p4399,dokument-laikiklis-juodas.html 

Arba tiesiog tie segtuvai, ur viršuj lapas tvirtinasi- susispaudžia,  gal tinka?

Atsakyti

Labutis,

Šiandien nuo ryto viskas krenta ir išsipila. Namie nudaužiau lėkštes krašta

Išliejau paką pieno darbe, išpyliau vandenį, apsilapojau su persiku. Kuom baigsis😎😎😎😎

Lyja,,nesmagu,,reiks skecio, teks eiti pirkti, kai nustos lyti😂😂😂.

Megztos kelnės po namus didelė prabanga, į žmones tijrai reik ir figūros ir stiliuko. Aš per Aleksiuka,užsisakiau kažkokius tokius,,būtent tampyt po namus, bet kažin ar jie kada atsiras.

Ukraina,pasirodo siuntinius indentifikuoja pagal telefonus,,o jei užsienietiškas nr.tai tada neindentifikuoja visai. Taip kad.....

Atsakyti

aš tai visai pagalvoju apie megztas kelnes a la treningai, tokias platesnes apačioj sutrauktas bet labiau mašininio mezgimo..bet jei taip neturint ką veikt ir daaug kantrybės turint galima ir rankom

ir plačias linines kelnes įsivaizduoju :)

Atsakyti

va placias linines ta dar pries pora metu  man siule megztis su masina ... bet kazkaip nesuprantu megztu kelniu . nebent labai kudai, aukstai, ... ir mokanciai  "plaukt"  gatvemis...   kazkaip skuodzianciu   del zingsniu, nelabai isivaizduoju su tokiomis kelnemis :D

Atsakyti

Lusasita-aš irgi tokios pat nuomonės

Ingriduska-laikas tau įsigyti vietinį mobilų ryšį. Nu nes logiška jog užsieniečiams siuntinių nesiunčia :D 

o šiaip nežinau kaip dabar, bet anksčiau jeigu kas iš LT skambindavo ar siųsdavo žinutes be tarptautinio kodo, t.y. per 8netą, tai nieko ir negaudavau :D 

o vietinis ryšys ir pigesnis bus ir patogus. Aš pvz turiu telefoną su dviem SIM, ir pukiai sekasi. Ir visokios nuolaidų kortelės per tel nr, netgi tą patį aleksiuką galiu apsimokėt iš tel sąskaitos. O kaina tai juokinga, 5 eurai mėnesiui, gauni nemokamus skambučius vietinius + 23 gigus interneto :D 

Atsakyti

Nu yr laikas yr vieta kada ką dėvėt :) skuost galima su džinsais ar šortais dėl žingsnių o plačias kelnes apsimovus megztas ar ne megztas galima ir plaukt :)

balinės suknios ar maudymuko irgi nesirengiu eidama pasivaikščiot dėl žingsnių ar dviračiu važinėtis

Atsakyti

Katuk, aišku, kad aś tai turiu nuo pirmos dienos UA numerį, bet kai užsakinėjau tai dar iš LT, neturėjau to ukrainietiško. O kai pakeiti numerì profilyje, tie kurie išsiųsti siuntiniai jau taip iškeliauja, pataisyt nebegali.

As gi skambinu man skambina dazytojai, dizaineriai, visi kiti.....

Atsakyti

Kodėl nereikia vilnonių kelnių? Po namus, kai dar neįjungtas šildymas. Aš jas labiau kaip treningines kelnes suprantu. Tik nelabai įsivaizduoju virbalais megztų kelnių, nes gi tankumas didelis joms reikalingas.

 

Man tai paprastos treninginės šimtą kartą patogiau atrodo tokiam tikslui. Nei graužtų kas, nei siūlai išsipašo, nei išsimuša, nusivolioja, nusiburbuliuoja. Tokias kelnes įsivaizduoju tik madistėms. Bet kadangi aš visada toli nuo mados, tai pačiai neaktualu. O pati - tai ar namie, ar kur išeit nešioju džinsus... Rimtai, neturiu jokių treningų, reikia gal taisyti padėtį  :hmm: . Šiandien Decathlone vaikui pirkui salės bucus ir kelnes, ale pro moteriškus tik prabėgau, nes reikėjo skubiai per nuotolinio mokymosi pertrauką susisukti.

 

Waidaw - tu paskambink Sonatai tuo klausimu, jeigu mirtinai aktualu. Atrašinėja tai jo, lėtokai, bet tiesiog nesėdi žmonės prie kompo/tel turbūt ištisai. Man jokia siūlų parduotuvė nepakeliui ir ačiū Dievui  :B .

Atsakyti

Neįsivaizduoju savęs su džinsais namuose. Man tai visiškai tik lauko ir darbo drabužis. Namuose turi būti patogu: sportinės kelnės, timpos, vasarą laisva suknelė. Čia kiekvienam kaip kas įpratęs.

Atsakyti

Katuk, aišku, kad aś tai turiu nuo pirmos dienos UA numerį, bet kai užsakinėjau tai dar iš LT, neturėjau to ukrainietiško. O kai pakeiti numerì profilyje, tie kurie išsiųsti siuntiniai jau taip iškeliauja, pataisyt nebegali.

As gi skambinu man skambina dazytojai, dizaineriai, visi kiti.....

O vyro numerio nurodyt nesugalvojai :D 

bet keista, siuntos numerio tipo nėr? Paštas sako, kad reik telefono? 

Aš užsakinėjau į RF, tai sekiau puslapy, pamačiau, kad jau pašto skyriuje, nuvariau, pasiraukė, tipo reik pranešimo ar SMS, bet surado pagal  pavardę ir siuntos nr.  Pranešimą į pašto dėžutę tik po savaitės gavau...

Bet kiekvienoj šaly savos taisyklės....

Atsakyti

O pati - tai ar namie, ar kur išeit nešioju džinsus... Rimtai, neturiu jokių treningų, reikia gal taisyti padėtį  :hmm: .

O ką čia taisyt :blink: taisyt reikia, kai kažkas blogai. O kas blogai, jei namie vaikštai su džinsais  :D aš irgi tik su džinsais arba su džinsiniais šortais  :D 

Atsakyti