Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas :)

 

Restar skolinga knygą (kaip galėjai pamiršti?? :D ) ir raudonas megztas tympas.

Lace - knygą ir indelį.

Ingriduskai - megztinis ir virtuvinė pirštinė,į kuriuos buvai įvyniojus sriubą :D :wub:

Ir begalinį dėkingumą :wub:

 

 

 

Šiandien išlydėjau vaikus į mokyklą, žvilgt į mašiną - visa apšerkšnijus, priekinis stiklas apledėjęs :blink:  O mano gėlės dar nesuneštos kambarinės, eisiu per pietus žiūrėt, kas ten liko :rolleyes:

Vyras mano valanda anksčiau išvažiuoja, paskambinau jam, sakė, ant jo mašinos jokio šerkšno nebuvo, +3C rodė :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 29 rugsėjo 2020 - 09:15

LImit, tikrai neatsiminiau, bet dabar atgaminau - štai kur dingus mano močiutė :). O jau būčiau ant vyro bendradarbės supykus :). O apie timpas tai nieko nežinau,nebent žadėjai dukros kokias atiduoti  :hmm: . Tai bet kuriuo atveju - proga susitikti :).

Šiandien ryte vietoj palindėjimo telefone išėjau pasivaikščioti, tai per 20 min  3000 žingsnių ir nupėdinau. Dar iki pašto reiks pėdinti, kažkoks siuntinukas iš Ali atkeliavo. Tas, kurios labiausiai laukiu (vaikiškos kaukės), tai pažymėtas, kaip gautas  :oh: , aš to tikrai nedariau, viliuosi, kad gal čia šitas ir atėjo....

Atsakyti

Mano vienas siuntinys buvo pažymėtas kaip įteiktas kažkur Viršuliškių pašte. Paskui kažkaip pasitaisė, kol susiruošiau ieškot.

Labas.

Meginuks išdžiūvo. Nagai niežti, ypač kai tą Čaiką aš įsivaizdavau daug sudėtingesnę. Bet teta Olia taip viską išgromuliuoja, kad belieka tik akutes susiskaičiuot mėginuke. Ir tikėtis kad pataikysiu su pločiais :D​ 

Atsakyti

tai plotis ten reguliuojasi nuo viršaus mezgant gi

aš visai pagedau :) galvojau pabaigsiu sarafaną šią savaitę nu bet va antra diena mezgu tą patį ir jau atsibodo, noriu kažką kitą pamezgėt :) ar tik nenusitęs mano kauliukai ir toliau pabaigus visus pradėtukus

Atsakyti

Qqte, patiko įvairovė?

Na, su pločiais taip.... 

Užsudėsi per daug akių-bus išbliautas kaklas. Nu gali pataisyt apmezgant kaip nors

Užsidėsi per mažai akių-teks ilgą tipo reglaną daryt. Arba padriezus plačius :D 

Vat Abaratsoj paklausiau tetos Olios, kad nenutrumpint rankovių, tai gavosi ne tai.kad riešą dengiančios,  bet ir pirštų galiukus :D  o ten taip paprastai nepataisysi.

Ir atrodo viską susimatuoju tiksliai.... nu arba mano.matavimo prietaisas kaip Ingriduskos svarstyklės :D​ 

Atsakyti

jo matyt per daug dar liko o ratu žemyn varyt kai dar užpakalio nedengia nebeįdomu pasidarė :)

tai akių kiek užsidėt tai pasimatuot ne taip labai sunku, gi mėginuką mezgei, jei per daug uždėsi atnarą galima primegzt, va per mažai svarbu nebūtų

man savo reik taisyt nes tas variantas kai akių per daug-vasarinei ne bėda, o va kašmyrinei toks gilokas kaklas ne į temą, reik prisiruošt su ta atnara

aišku iš to nuobodumo prisigalvojau ko dar noriu ir buvau įsitikinus kad turiu iš ko norėt, nu bet visus užkaborius išknisau-pasirodo neturiu tų likučių tokiais kiekiais kuriais maniau..musėt kažką mezgiau ir nesuregistravau :hmm:

Atsakyti

QQute - kaip daug mezgi, tai daug ir užmiršti :). Va man bent šitoj vietoj nėra problemų, daugiau mažiau astimenu, ką turu ir kas kam paskirtas. Aišku, idėjo pasikeičia. Bet ir tas dar galvoj išlaikau. Be toli gražu ne su viskuo taip. 

Truputį padirbėjau vienos kalsės tėvų komitetui, užtat kitam komitete biškį pasimuliuoju  :B . Negali visur persiplėšt. Ypač, kai iki šiol sėkmingai visur už nugarų pastovėdavau :)

Vakar pamezgėjau kojinę, baigčiau šiandien, jeigu imsiuosi to. Bus pianino mokytojai kalėdoms :). Pirmą sykį tokia ansktyva dovana ir gal antrą kartą apgalvotas mezginys mokytojai. Iš visų, kurias vaikai turėję :B . Idėjų, kaip visada, turiu daugiau, o realizuoja tai Nitė su Kacumota paprastai, o ne aš :). Turiu omeny, kad jos apdovanoja vis tai auklėtojas, tai mokytojas, o aš visada pasiagiliu, kad ir vėl nespėjau....

Atsakyti

Restar nu realiai tai daugmaž ir aš atsimenu, arba susiregistruoju, bet pernai mezgiau krikštasūniui megztuką iš cotton merino ir pradžioj kaklas ne taip kaip jis norėjo buvo, tai aš neardžiau to kaklo, o primezgiau ir liko simui kaip apykaklė tokia po striuke, nu ir neužskaičiau už rimtą mezginį :) paskui suregistravau kiek tam megztiniui sumezgiau o tą kaklą ir pamiršau pažymėt. Tai Ravelris ir rodo man kad turi būt dar 3 kamuoliukai mėlyno ir du žalio :) galvojau sukombinuot su baltu ir va tokį padryžuot :)

https://www.ravelry....uesand-cardigan

Atsakyti

Tas labai gražus, ale man tai būtent tokių švelnių spalvų ♥.

Atsakyti

Tas labai gražus, ale man tai būtent tokių švelnių spalvų ♥.

Labai nemažai tokių spalvų vakar stebėjau toj siūlų parduotuvėj

Man gražu ant lentynos, ale bet ant savęs tai nelabai įsivaizduoju

Atsakyti

Man iš cotton merino yr ten tokių nemažai gražių. Ir ryškesnių. Tik reik pradžiai numegzt pagrindiniu projektus iš jų, tada žiūrėt likučius. Nenoriu pirkt nieko

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 29 rugsėjo 2020 - 13:59

Sveikos,

Ciklą žymiuos Clue programėlėj. 

Prisiviriau obuolienės. Labiau marmeladas toks tirštas gavos. Niekad toks nesigaudavo. 

Dar švediškų kukulių prigaminau. Vėl tik vienam kartui. Eh ir dar tik augimo pradžia, kas toliau bus. Po cielą vištą vyrija suvalgys..

Bluesand seniai aprašymą atsispausdinus. Bandžiau iš cotton merino bet nesigauna gauge pataikyt :(

Atsakyti