Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Katu labai idomu kas gausis, aš tai gal būčiau skersai bandžius  :ax: 

Atsakyti

Katu labai idomu kas gausis, aš tai gal būčiau skersai bandžius  :ax:

Įdomu.

Bet ne :D 

dar galvojau nuo viršaus žemyn, bet nelabai patiko mintis papuasus taip formuot.

Prisiminiau, kaip aš dukrai išleistuvinę sunkią siuvau.... su milijonu klosčių ir dar skersų :D  tai čia gal mažesnis iššūkis :D​ 

Atsakyti

labas

agurkų marinatą ir aš mėgstu :) vyras irgi siaubinasi :D

Atsakyti

Pas mus šiandien be sniego.

Tik kačiukas žaidžia su zuikučiu 😂 pavasaris

Priedas  20210308_105652.jpg   500,15KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

 Vakar tokia nostalgiška diena buvo

MB perkėlinėjo senas fotkes ir video iš kompaktų į diską. 2005 metais nusipirkom skaitmeninį fotiką su filmavimu, tai biškį žaidėm :D 

Tai va, dukros 7-8 metų... aš jau visai pamiršus, kaip ten kas. Tai taip juokinga ir miela. Ir senatvinis graudulys :D 

Niumos katinas priminė vieną įrašą. Dukra sakė, kad ant jos kepurės saulės triušis šokinėja :D 

Atsakyti

Sveikos 🌷

Gal kas turit asmeninės patirties su padidintu skrandžio rūgštingumu? 🤔 Man jau visai neviltis. 🙈 važiuosiu šiandien pas šeimos gydytoją, bet jaučiu, kad vėl tik recepta omeprazoliui gausiu. 🙄 matyt turiu pati žinoti, ko prašyti ar reikalauti. Tyrimai rudenį daryti - ir žarną rijau, ir bakterijos paieškojo ir nerado. 🤔 jau du kartus po mėnesį gėriau omeprazolį, kol vartojau vaistą, viskas buvo gerai, tik pabaigus per kelias dienas atsinaujino. 🥺 kažkaip manęs visai nevilioja perspektyva nuolatos vaistus gerti. 🙄 ką daryyyt? 

Atsakyti

Lace, nepaguosiu, bet nieko naujo- iš praktikos vienintelis stiprus veiksnys- miltų atsisakymas stuvarkęs buvo man šitą reikalą. 

Galvojau, kad pieno produktai netinka iki tol, kol nepadariau savo eksperimento ir 3 mėn nevalgiau kvietiių miltinių: duonos, makaronų, picų, koldūnų, blynų, desertų. Sunkiausia buvo- kept vaikams blynus širdeles, o pačiai jų nevalgyt. Paskui- išslįdau iš doros kelio. 

Atsakyti

Neturiu patirties ir labai užjaučiu :4u: 

Nestebėjai nuo kokio maisto labiau?

Kviečio baltymo netoleravimas? 

Liaudies medicina? Linų sėmenys iš ryto?

Ar tikrai padidėjęs rūgštingumas? Gal kaip tik pamažėjęs...

Šiaip jau rašiau apie anytą. Jai sakė, kad būtent nuo besaikio omeprazolio gali būt tokie dalykai. Ir dar reik kad greičiau virškintų maistą, t.y. vartot papildomai virškinimo fermentus.

Atsakyti

Tai aš tų miltų minimaliai valgau 🙄 be problemų galiu ir visai atsisakyti. 😉 bijau, kad ne čia šuo pakastas. 🙄

Atsakyti

Kažin ar galima dar kokių tyrimų prašyti? Pagaliau, net jei tai tikrai su mitybos keitimu galima pataisyti, juk turėtų ir tą dietą medikas sudaryti, o ne googlas ir VBS. 🤔 ar aš čia per daug naivi ir mūsų daktarai tik vaistų išrašyti gali? 🙄

Atsakyti

kolegė jau panikoje irgi su omeprazoliu buvo, kol geri, tol nieko... negeri- viskas iš naujo..

Tai ėmėsi mitybos,nustojo gerti omeprazolį ir stebėjosi, kad nelabai jjo ir bereikia...

Dėl dietos sudarymo... Manau, labai nedaugelis šeimos gydytojų tuo užsiiimtų... :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos 🌷

Gal kas turit asmeninės patirties su padidintu skrandžio rūgštingumu? 🤔 Man jau visai neviltis. 🙈 važiuosiu šiandien pas šeimos gydytoją, bet jaučiu, kad vėl tik recepta omeprazoliui gausiu. 🙄 matyt turiu pati žinoti, ko prašyti ar reikalauti. Tyrimai rudenį daryti - ir žarną rijau, ir bakterijos paieškojo ir nerado. 🤔 jau du kartus po mėnesį gėriau omeprazolį, kol vartojau vaistą, viskas buvo gerai, tik pabaigus per kelias dienas atsinaujino. 🥺 kažkaip manęs visai nevilioja perspektyva nuolatos vaistus gerti. 🙄 ką daryyyt? 

Negaliu paguost - man tik tam tikrų produktų  vartojimas sukelia problemų, tai aš jų arba nevartoju, arba vartoju labai saikingai :rolleyes:

O MB :oh: arba griežta dieta ir valgymo režimas arba vaistai - kitų variantų nėr :angel_not: ir ko nevalgyt ar negert joks daktaras tau nepasakys - tik bandymų būdu. Man pvz ridikėliai yra peilis skrandžiui, o MB griaužia ridikėlius ir net nežiūri į pomidorų pusę :D , miltus valgo be problemų, o kava - tik aparatinis birzgalas, jokios plikomos :rolleyes:

Atsakyti