Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, nu tikrai pavargus esi, nes rytinės problemos neatrodo labai rimtos.

Aš turiu gerą ir gražų :hihihi: protezistą, visada pas jį vaikštau. Kainos tikrai palankesnės negu gražiose klinikose.

Šiandien Miglei nuėmė herpstą. Po dviejų mėnesių dės breketus. Kaina nuo 2k...

Atsakyti

Neįvardinau kaip rimtų tų problemų :). Sakiau, kad tiek nėra jėgų, kad net nesinervinu.

Veiksmas namie vyksta aplink, tai užsidėjau ausines su garsiai paleista muzika ir sugebėjau kai ką svarbaus nudirbt. Dičkė padarė skanių summer rolsų, visus pamaitino ♥. Ta prasme, kad ne tik susuko, bet dar ir padavė  į rankas  :wub:​ .

Atsakyti

Puikiai išsimiegojau, nes sapnai faini - dviračiu važinėjausi, interviu iš vienos mezgėjos ėmiau :).

Dar puikesnė diena visi vaikai į mokyklas išėjo :).

Na, ir morkų - burokėlių korėjietiškos salotos puikiai gavosi, užsiskanavau  :wub:​ . Saulė tai gerai irgi, bet ji verčia mane tai valytis, tvarkytis, nes viskas perdaug gerai matosi, tai sėt ( dar neprivertė), tai eit mur vaikščiot, o aš tai megzt noriu :). Reikia apsispręsti ką ir iš ko, nes nykščiai viensdu ir bus baigti.

Atsakyti

Aš irgi vis ruošiuosi tas korėjietiškas morkas pabandyti. Burokėlius pagal Beatą dariau, tai kažkas ne to gavosi.

Vakar skanias salotas dariausi. Smulkiai supjaustyti agurkas, pomidoriukai, mėlynas svogūnas, paprika, avinžirniai, alyvuogės, feta ir padažas iš garstyčių, aliejaus, citrinos ir medaus. Ryte kepiau šakšuką. Labai mėgstu.

Noriu kokios gražios gėlėtos suknelės. Gal pradėti siūti, kad jau megzti negaliu...

Atsakyti

Liniuka, eidama Laisvėj vitrinoj mačiau labai gražią gėlėtą medžiagą ant manekeno :D giliam žalsvam fone dideli balti žiedai, užmesta per petį, kaip ilga suknelė. Norėčiau tokio sijono, pagalvojau :D 

Šiandien - ir vėl pirmi kartai man. Pagaliau išbandžiau adata mezginio užbaigimą, nes prailginau tvido apykaklę (permezgiau). Tik nesupratau, kodėl patariav trigubą siūlo ilgį, jeigu jo sumezgant tiek tikrai nereikia.

Atsakyti

Iš 2 kg burokų ir morkų dariau maždaug pagal šitą receptą: http://oditele.blogs...burokeliai.html.

Kad taip aš mokėčiau siūti ..

O, Niuma, smagu, kai yra pirmų kartų  :4u: .  Patiko rezultatas? Aš jau nesibaidau adatos mezgime :).

Pradėjau raštuotas bepirštes. Spalvos neparinka, galvojau - dukrai tiks, bet jau abejoju. 

O megztinių aprašymų prisidėjau šalia, kiek visko noriu. Galėjo dar žiema pabūt :).

Atsakyti

Reiks išbandyti šitą receptą, ačiū  :4u: 

Siūti tai ir aš nemoku, esu savamokslė be kantrybės :D Tai dažniausiai mano siuvimai užsibaigia vienu apykreiviu rūbu ir ilgam iki kito karto. Bet dabar atsikračius mezgimo mašina bent atsilaisvino siuvimui stalas, nebereikia tampytis visų priemonių. Reiks į Danesą užsukt, gal kas kris į akis. O užkabino tai Elfų nauja kolekcija :wub:​ 

Atsakyti

Net nuėjau pažiūrėt į elfus. Ir nieko gėlėto :D  tik spalvos gražios :wub: 

Aš tai šiuo momentu labai negaliu žiūrėt į save, tai ir rūbų nenoriu. Ir šiaip, visko per akis, nebent kažką mėgiamo ir nunešioto pasikeist, pvz plačias juodas kelnes :rolleyes:  jau net blizga strateginėse vietose :D 

Megzt irgi sunkiai sekasi, kažkaip nebesigauna tas, ko man reik, o dar ir taip lėtai.

Kažką reikia keist gyvenime  :B​  o tai jokios meilės niekam.

Atsakyti

Vakar vienai elfiukei siūti padėjau. Gražus užsiėmimas.

Pavasaris atėjo, norisi šilkų ir medvilnių. Ir jau rožes nudengt, bet -2 vakare neįkvėvė. Nors žvaigždės kibirais matėsi. Čia apie vakar vakarą.

Katinuk, o ar tau žemę kast patinka? Aš kai kastuvu pamosuoju, atsinaujinu! Galima dar rankiniu aeratorium didesnį plotą apeiti.

Atsakyti

Gadget, mano plotuose kastuviniuose dar pelkė... aš turbūt ten tik balandį galėsiu įlyst

Atsakyti

Restar, rezultatas patiko, nes ir kaklo uždarumas dabar kaip tik, ir pats megztukas vos vos kilstelėjo. Viskas savo vietose dabar:

 

Priedas  orca-image-1635508216.jpeg   143,49KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Niuma - puikiai. O procesas ar patiko? :)

Kas tie elfai? Nieko man nesako :).

Baigiu vieną bepirštę, reiks eit pasivaikščioti, dar žieminių pora dalykų nufotkint kur gamtoj.

Galvot, ką čia pietum, vakarienei, gal jaunimas ateis pavalgyt :)

Medvilnių ir linų man norisi. Turėt jau, o ne megzt. Nes ne vilną man sunku megzt.

Atsakyti