Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, paprasčiau nebūna - elfai.lt :)

Katuk, yra ir gėlių :)

Priedas  Screenshot_20240303_124207_com.android.chrome.jpg   92,18KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu yra :D  viena. Kažkokia ne mano :rolleyes: 

Noriu morkų. Korėjietiškų. Bet nuorodoj burokai. Ir pagal Beatą, parašyta.

Beje, kokias tarkas tom salotom naudojat? Pareklamuokit, plyz. Noriu nusipirkt, normalią, kad ne karvę kainuotų ir pirštų nenutarkuotų :D​ 

Atsakyti

Aš tokią naudoju. Aišku pirštus pasaugoti reikia.

https://borner.lt/pr...t=5874668503083

Atsakyti

Nėra skirtumo recepte ar iš morkų, ar iš burokų daryt.

Aš kažkokią už 27 eur turiu, kur skirtingų pločių šiaudai ir dar plokščiai galima šiečkavot :).

Atsakyti

Restar, labai panašu, kaip atvirų akių susiuvimas (o aš jį moku), tik viskas priklauso nuo aiškintojo :) kai radau LT kalba- jokio sudėtingumo nėra. 

Aš šitą visai  naujai pirkau (per Kurpienę pigiau gavos, tiek su siuntimu mokėjau, man atrodo). Patenkinta dėl kopūsto nerealiai. Bulves free gal man per plonom juostelėm pjausto, arba dar nemoku nureguliuot (prieš naudojimą patariu video pažiūrėt). Funkcijas dar tik atradinėju: 

https://borner.lt/co...=31632717021227

Atsakyti

Priedas  Messenger_creation_0a72732e-3889-47ac-9fa5-665e163a0f1f.jpeg   256,94KB   0 Parsiųsta kartų

Pasigirsiu: https://www.ravelry....in-sweater-solo.

 

Kad tos juostos proporcingai išsidėstytų, reikėjo, ko gero, dar didesniais virbalais megzt, nes gauge lyg atitiko mėginuke, bet paskui, matyt, patankinau. Aš patenkinta, dukra santūriai irgi. Be galo švelnus. Biškį balta numelsvėjo. Ai, ir blokavimo šukos superpasiteisino, vyrui atleista :).

Atsakyti

Restar, labai gražus :wub: Ir švelnumą prisimenu :wub: Na ir jaučiuosi vienu piršteliu prisidėjusi :D​ 

Atsakyti

Taip, Liniuka tikrai prisidėjus  :wub: , naglai buvo įdarbinta prieš einant miegoti, kai vidurio raštą plepėdama bile kaip numezgiau. Tik tą kartą viena eile per mažai nuardžiau, tai teko darsyk ta daryt :). Ir vienas siūlos Liniukos per dar ankstesnę pirtį dovanotas :wub:​ , o mėlynas - dar aa Šarangės Anykščiuose pirktas...

Atsakyti

Sudubliavo. Kankinuosi - ar šviesią pistacijų spalvą ar rusvą/perlo imti kardiganui - Rowan kid silk Haze. Reikia čekį panaudot.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 03 kovo 2024 - 20:23

Man tai pistacijų :wub: 

O jau tas žakardas koks gražus :wub:  ir tos blokavimo šukos prašosi pas mane vis garsiau ir garsiau :D 

Baltojo saviškio baigiau kūną, dar biškį ties kaklu knisuos ir liks tik rankovės.. nu gal iki vasaros ir pabaigsiu :D​ 

Atsakyti

Ai, ačiū už tarkų rekomendacijas! Gausiu va algą :rolleyes:  ir šausiu kokią prabangesnę :D​ 

Atsakyti

Liniuka, net ne vienu pirštu, o dviem rankom :D Kai ardyt padėjai.

Labai gražus megztukas 🥰

Vakare pamačiau Viliaus mokyklinių kelnių vaizdą po skalbimo. Likę juostos nenudžiugino 🤐 Nusivežiau į Megą- tamsiai mėlynos mokyklinės kelnės, plius šviesiai mėlyni laisvi (platoki) džinsai laisvalaikiui. Peeke abudu radom, tai kitur net nėjom, nes jau daug parduotuvių vienas anksčiau buvo apvaikščiojęs. 

Atsakyti