Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Balandžiukai

Aha tai dabat bendravimo nei ten nei ten. Ar pasiutot panos?

Mes gyvenam neblogai tik mano pieno fabrikas kazko vel isejo is proto... labai padaugejo pieno.... nesupranru kas cia itakojo vel tokia pagausejusia pieno gamyba... gerai kad vaikas jau didesnia daugiau nutraukia. Kasdien keliaujam laukan, parpia sau laiminga. Tik vis neatitaikom kaip aprengti, kai griztam susilus labai buna. Lankytoju dar nepriimam.

Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 05 04, 08:54)
<p>Aha tai dabat bendravimo nei ten nei ten. Ar pasiutot panos?</p><p></p><p>Mes gyvenam neblogai tik mano pieno fabrikas kazko vel isejo is proto... labai padaugejo pieno.... nesupranru kas cia itakojo vel tokia pagausejusia pieno gamyba... gerai kad vaikas jau didesnia daugiau nutraukia. Kasdien keliaujam laukan, parpia sau laiminga. Tik vis neatitaikom kaip aprengti, kai griztam susilus labai buna. Lankytoju dar nepriimam.</p>


Laba,
Lerikyte, mes bendraujam FB. Ateik, susipazinsim. Kitis gal neturi laiko parasyt hmm.gif
Atsakyti

parašiau svetikui až, nekviečia manęs :P

Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2017 05 04, 08:53)
<p>parašiau svetikui až, nekviečia manęs tongue.gif</p>

Nepyk mazule. Nesusipratymas ivyko. Man kazkodel SM neparode, kad turiu neperskaityta zinute. unsure.gif
Viskas bus sutvakyta pazadu mirksiukas.gif
Papildyta:
Lerikyte nusiunčiau tau į AŽ nurodymus ;)
Atsakyti

Labas, mano grazuole baisiai nerami, nemiega visiskai, tik lauke, tai visa diena ant ranku nesioju, neturiu kada prisest prie kompo fb akaunta padaryt

Ka jus duodat nuo pilvuko putimo, degliuku? Ar verta pirkti colic calm, bandet kas? Ne espumisanas kazkaip nepadeda...

Atsakyti

Violeta, girdėjau daug gerų atsiliepimų apie colic calm

Atsakyti

Nepyk mazule. Nesusipratymas ivyko. Man kazkodel SM neparode, kad turiu neperskaityta zinute. unsure.gif
Viskas bus sutvakyta pazadu mirksiukas.gif
Papildyta:
Lerikyte nusiunčiau tau į AŽ nurodymus ;)

baik tu aš tik juokauju, pati gi turbūt tik vakar ir nusiunčiau  :4u:​ 

Atsakyti
Merginos kas musiškių gali koreguoti pirmą puslapį? Mūsų vaikučių sąrašas lyg nebaigtinis, dar trūkta vėliausiai gimusių vaikučių duomenų? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2017 05 04, 11:54)
baik tu aš tik juokauju, pati gi turbūt tik vakar ir nusiunčiau  4u.gif​ 

Jo, dieną išsiuntei, bet nesuprantu kaip nepamačiau mastau.gif
Atsakyti

Svetikai - aš galiu. Paskutinių dviejų vaikučių info neįdėjau, vis prie pc neprieinu  :unsure:​ 

Atsakyti
Siandien turejom konsultantes vizita, jos patarimai gal bus naudingi ir kitoms mamytems, kuriu dziaugsmeliai atpylineja su varskes konsistencijos isskyromis su rugsties kvapu. Jei tai nutinka syki-dukart - nieko daryt nereikia. Jei pasikartoja dazniau - reikia ciuzinuka pakelt 30 laipsniu kampu, kad skrandzio sultys negaletu lengvai nukeliaut iki burnytes.

Violeta, mums Coli lasiukai issprende problema (plius dulkiu siurblys karts nuo karto).
Atsakyti

Jo, dieną išsiuntei, bet nesuprantu kaip nepamačiau mastau.gif

garantuoju,kad ne tu nepamatei, o SM neparodė. Taigi čia šito super veikiančio forumo bajeriai

Atsakyti
QUOTE(egluzeeele @ 2017 05 04, 12:20)
<p>Svetikai - aš galiu. Paskutinių dviejų vaikučių info neįdėjau, vis prie pc neprieinu  unsure.gif​ </p>

ok, kai pakoreguosi sarasa reiks sugalvoti, kaip i facebooka ji perkelt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2017 05 04, 13:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Svetikas" data-cid="71608829" data-time="1493892221"><div><p>Jo, dieną išsiuntei, bet nesuprantu kaip nepamačiau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>garantuoju,kad ne tu nepamatei, o SM neparodė. Taigi čia šito super veikiančio forumo bajeriai</p>

matei prijungiau tave ;) sveika atvykus i musu grupe 4u.gif
Atsakyti