Įkraunama...
Įkraunama...

2017 Balandžiukai

QUOTE(Lerikyte @ 2017 04 30, 15:47)
<p>Manau tiek kad kompresui uztektu. Susildyti piena. Ilasinti. Sudrekinti skudureli. Uzdeti, turi buti skylute speneliui. Tada maiseli irgi su skylute speneliui. Tada viska apsigaubk ranksluosciu ir uzsidek tarkim liemenele maitinimo kad prilaikytu. Laikyti kad ir kelias val. Jei jausi malonia siluma reiskias kompresas uzdetas gerai</p>

Ačiū labai 4u.gif oro_buckis.gif
O dėti ant visos krūtinės kompresą, ne ant skaudančios vietos? unsure.gif Nes man tik išorinį šoną krūtinės skauda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetikas: 30 balandžio 2017 - 18:53

Labas, 

Silxoxo sveikit greiciau :4u: 

Svetikas, man atrodo ant skaudancios vietos deti reikia

Patarkyt, ka geriau pirkti bb gultuka, vibro kedute ar 2 in 1 vibrokedute ir supines? 

Lerikyte, kaip jusu dukrytei bb gultukas, patinka? 

Atsakyti
QUOTE(Violeta06 @ 2017 04 30, 19:26)
Patarkyt, ka geriau pirkti bb gultuka, vibro kedute ar 2 in 1 vibrokedute ir supines?

Pas mus irgi bb gultukas. Kol kas mazai ten buna, bet manau ateity bus ilgiau. Man jis patinka ax.gif
Papildyta:
Prisiminiau, kad nepasisakiau - aš irgi už bendravimą facebooke. Ar visi turi esat facebooke? ax.gif
Atsakyti

Kiek laiko pabuna vaikutis jame?

As fcb neturiu, tik mesenger.

Atsakyti
QUOTE(Violeta06 @ 2017 04 30, 20:28)
<p>Kiek laiko pabuna vaikutis jame?</p><p>As fcb neturiu, tik mesenger.</p>

Ivairiai. Yra buve kad vaikai uzsupo mazeli ten tai nusnaude koki pusvalanduka ax.gif

Teks del chebros susikurti ir facebooke akaunta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Snd mano maziuks nerealiai daug miegojo, praktiskai visa diena ir pramiegojo. Du kartus i lauka ejom. Tik vakare jau sokdino. Bet aciu D nereke ziauriai. Tik ant ranku pralaokyt reikejo ir su soske.

Mes ir turim bb gultuka. Kai pirma karta idejom vaika jam laaabai patiko. Ir nuo to laiko jame kasdien pabuna - kartais trumpiau, kartais ilgiau. Dickiai buna palinguoja, buna as noriu pavalgyt, tai puikiai pasitarnauja. Yra buves uzmiges jame ir miegojes gal kokias dvi val- man jis uz visas supynes ir vibro fainesnis, nekeisciau ji i nieka kita. Nors turim ir vibro giltuka atiduota,bet net nesam jo atsinese naudojimui. As tik uz bb. Tikiuos ir didesniam patiks. Kol kas i zaisliukus dar nelabai isiziuri, bet jau esam uzdeje TinyLove lanka. Dickiams tie zaisliukai labiau patinka biggrin.gif

Lerikyte, ar tavo mazyle jau pradejo guguoti snekinama? Manasis jau pradeda bendrauti wub.gif
Svetikai, ar padejo kompresas?

Kas sukurs mums uzdara grupe FB?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafina24: 30 balandžio 2017 - 23:08
QUOTE(mafina24 @ 2017 04 30, 23:05)
Svetikai, ar padejo kompresas?

Kas sukurs mums uzdara grupe FB?

Padejo mano sildykle vakar prideta ir vaiko maitinimas ax.gif Ryte siek tiek skaudejo, po pietu skausmas dingo visai yahoo.gif kol kas neprireike kompreso, bet jei ka jau viskuo apsirupinau tongue.gif

Jei visi sutinka keliauti i uzdara facebook grupe galiu pabandyt sukurti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetikas @ 2017 05 01, 01:07)
Padejo mano sildykle vakar prideta ir vaiko maitinimas ax.gif Ryte siek tiek skaudejo, po pietu skausmas dingo visai yahoo.gif kol kas neprireike kompreso, bet jei ka jau viskuo apsirupinau  tongue.gif

Jei visi sutinka keliauti i uzdara facebook grupe galiu pabandyt  sukurti rolleyes.gif


Kaip saunu, kad praejo!!!! 4u.gif

As sutinku keltis i facebook.
Labas rytas visoms,
Kaip naktele praejo? As prisiduodu- puikiai thumbup.gif is po vakarinio istisinio miegojimo. Gal mums tvarkosi pilvo bedos? Dristu apie tai jau pasvajoti rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti

laba laba

ateisiu ir as i FB, ka jau su jumis daryt :D

Svetikai, valiooo,kad geriau.

Mafina, mūsų nešneka :D labai įdėmiai klauso, žiūri, kartais šypkę įmeta kokią, bet nekalba :D 

Violeta, kol kas nepasakyčiau ,kad labai maniškei patinka bb. Gal dar per maža.

Mūsų naktis gera, 3 kart kėlėsi, valgė ir miegojo. O va štai vakar dieną tai nuo rankų nenulipo. Tik užmiega, padedi po 15 minučių jau žiūri. Na, bent naktį miegojo.

Atsakyti

Laba,

Aš irgi sutinku dėl fb. 

Atsakyti
Atsiųskite man į AŽ savo facebook'o vardus, prijungsiu prie grupės rolleyes.gif
Atsakyti

Atsiusiu paziuresiu kaip tiksliai pasivadinus  :D 

Nu siandien panos neina prikelt. Visa diena miega. Parejom is lauko ka tik. 

Atsakyti